Novinky

Novinky

Novinky

Co je u nás nového

Následující řádky jsou nejen o našich zdravých domech, ale můžete nahlédnout i do zákulisí naší firmy. Nic před vámi neskrýváme. Rádi se věnujeme sportovním aktivitám a když přitom můžeme pomoci i dobré věci je radost dvojnásobná.


Dokonce umíme uspořádat i hudební festival, a co chystáme dál? To se dozvíte v pravý čas…

Zobrazit novinky

Novinky

Co je u nás nového

27.1.2023

Projekt Na hvězdárně Třebešín získal Cenu veřejnosti v soutěži Realitní projekt roku 2022

Je pro nás již velmi milou tradicí, že naše projekty slaví úspěch v soutěži Realitní projekt roku. Letos jsme si z přehlídky nejoblíbenějších českých developerských projektů v jednotlivých regionech České republiky odnesli Cenu veřejnosti v regionu Praha 10 za energeticky úsporný projekt Na hvězdárně Třebešín. Slavnostního vyhlášení výsledků a předávání cen 26. ledna se za nás zúčastnili vedoucí projektu Michal Máša a CEO JRD Development Alexandra Tomášková.   Děkujeme všem hlasujícím!    

Číst více
18.1.2023

V projektu Bohdalecké kvarteto dokončujeme fasádu

Na rezidenčním projektu Bohdalecké kvarteto dokončujeme fasádu a stavba se nám po odstranění lešení ukázala v celé své kráse. V energeticky pasivní budově se zdravým vnitřním prostředím zbývá posledních 14 volných bytů ze 183. Rezidenti zde naleznou i parter s dětským hřištěm, designovým mobiliářem a prvky pro cyklisty. Termín nastěhování jaro 2023 se blíží.

Číst více
12.1.2023

Vital Kamýk nabídne dětské hřiště i volnočasovou terasu

Díky příznivému počasí jsme opět pokročili ve výstavbě energeticky úsporného projektu Vital Kamýk. Aktuálně se věnujeme betonování 3. nadzemního podlaží a chystáme se na čtvrté. Rezidenční areál nabídne bytový dům s 97 zdravými jednotkami a 4 komerčními prostory pro obchody a služby, dětské hřiště s workout prvky, myčku a servisní stanici pro cyklisty či volnočasovou terasu Harmonii. Hrubou stavbu projektu plánujeme dokončit na podzim letošního roku.

Číst více
4.1.2023

Náš nadační fond rozdělí přes 400 tisíc Kč prvním třem projektům

Nadační fond pro udržitelný život, který jsme založili v minulém roce, má za sebou první tři sbírky na dobročinné projekty v krajině! Ke každému projektu jsme ve spolupráci s nadací VIA vyhlásili sbírku, ve které se vybralo více než 270 tisíc korun! Po navýšení od JRD si projekty rozdělí celkem 415 222 tisíc korun. Projekt „Podpořte Koalici pro krajinu,“ spolku Čmelák, který si klade za cíl postupně vrátit až 10 % zemědělské půdy zpátky přírodě a aktivně buduje tůně, remízky, květnaté louky či pestřejší lesy v dárcovské výzvě získal 50 255 Kč, ke kterým JRD přidala 50 000 Kč. Projekt Natura, quo vadis, pečuje o zdravou přírodu na Praze 10, zejména o ptactvo. Stará se o více než 150 ptačích budek, které pravidelně čistí, renovuje a doplňuje o nové na dalších místech. Třeba i pro veverky. V dárcovské výzvě získal částku 49 500 Kč, ke které JRD stejnou částku, tedy 49 500 Kč přidala. Největší zájem vzbudila Společnost Česká krajina, která buduje rezervaci divokých koní v bývalém vojenském prostoru Milovice. Aby zde divoké koně mohli žít, je však nutné uklidit tuny odpadků, černých skládek a nebezpečné zbytky vojenských odpadů.  V dárcovské výzvě projekt získal 171 717, ke kterým JRD přidala 50 tisíc Kč. Děkujeme moc všem, kteří se do sbírky zapojili a pomohli jednotlivým projektům pokračovat v jejich dobročinnosti!

Číst více
21.12.2022

Adam Greguš živě komentoval stav trhu nemovitostí na ČT24

Náš analytik Adam Greguš přijal pozvání do živého vysílání ČT24 věnovanému jednání České národní banky o výši úrokových sazeb. Na balkoně Obecního domu s moderátorkou Vandou Kofroňovou diskutovali o stavu trhu nemovitostí, dopadech vysokých úrokových sazeb na poptávku po novostavbách a starších bytech na druhotném trhu, zdali nás čeká propad cen nemovitostí i zdali mají aspekty udržitelnosti a energetické náročnosti vliv na rezidenční výstavbu a poptávku po ní.  Celý zajímavý rozhovor si můžete pustit v odkazu níže v čase 1:07: <a href="https://www.ceskatelevize.cz/porady/10101491767-studio-ct24/222411058061221/">https://www.ceskatelevize.cz/porady/10101491767-studio-ct24/222411058061221/</a>    

Číst více
Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.