Novinky

Novinky

Novinky

Co je u nás nového

Následující řádky jsou nejen o našich zdravých domech, ale můžete nahlédnout i do zákulisí naší firmy. Nic před vámi neskrýváme. Rádi se věnujeme sportovním aktivitám a když přitom můžeme pomoci i dobré věci je radost dvojnásobná.


Dokonce umíme uspořádat i hudební festival, a co chystáme dál? To se dozvíte v pravý čas…

Zobrazit novinky

Novinky

Co je u nás nového

6.6.2024

Projekt Vital Kamýk obdržel kolaudační souhlas a je připraven k nastěhování!

Rezidenční projekt Vital Kamýk dosáhl významného milníku – obdržel kolaudační souhlas. Tento moderní bytový komplex, který klade důraz na zdravé bydlení, je nyní připraven přivítat nové nájemce.

Číst více
17.5.2024

Zdravé bydlení v projektu Vital Kamýk teď dostupné i k pronájmu!

Připravte se na novou úroveň bydlení! Teď máte šanci pronajmout si jeden z 20 moderních bytů v projektu Vital Kamýk, které nabízí nejenom komfortní prostředí, ale také podporu zdravého životního stylu.

Číst více
15.5.2024

Green Port Strašnice získal prestižní ocenění na festivalu BIG SEE

Residenční komplex Green Port Strašnice získal prestižní ocenění na festivalu BIG SEE ARCHITECTURE, hlavní profesně vzdělávací události v oblasti architektury v regionu jihovýchodní Evropy. Tato soutěž, zaměřená na zvýšení atraktivity, obchodního využití a propagace nejlepších architektonických projektů, ocenila inovativní a udržitelný design projektu Green Port Strašnice.

Číst více
6.5.2024

Zahajujeme předpřejímky bytů na Vitalu Kamýk!

Projekt Vital Kamýk se blíží do finále a na majitele bytů čeká cílová rovinka! Zahájili jsme předpřejímky, v rámci, kterých si majitelé detailně prohlédnou své byty a ujistí se, zda je vše tak, jak má být. Zároveň svůj nový domov uvidí již v téměř finálních obrysech a mohou se naladit na brzké stěhování.

 

 

Číst více
27.3.2024

Vital Kamýk se blíží dokončení!

S radostí oznamujeme, že rezidenční projekt Vital Kamýk je téměř u cíle.  Po měsících práce a pečlivého plánování se stavba blíží ke svému dokončení a připravujeme se na slavnostní okamžik kolaudace. Ta je naplánována na konec dubna. 

Číst více
Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.