Novinky

Novinky

Novinky

Co je u nás nového

Následující řádky jsou nejen o našich zdravých domech, ale můžete nahlédnout i do zákulisí naší firmy. Nic před vámi neskrýváme. Rádi se věnujeme sportovním aktivitám a když přitom můžeme pomoci i dobré věci je radost dvojnásobná.


Dokonce umíme uspořádat i hudební festival, a co chystáme dál? To se dozvíte v pravý čas…

Zobrazit novinky

Novinky

Co je u nás nového

15.11.2021

Uspěli jsme ve 23. ročníku prestižní soutěže Best of Realty – Nejlepší z realit

Náš energeticky úsporný projekt Kratochvíle Stochovská získal stříbrnou medaili v kategorii Rezidenční projekty menšího rozsahu prestižní oborové soutěže Best of Realty – Nejlepší z realit 2021. Projekt zaujal odbornou 10člennou porotu (složenou ze zástupců Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí, České rady pro šetrné budovy, bankéřů, realitních makléřů a poradenských společností) svým komplexním pojetím, které obyvatelům nabízí nejen energeticky úsporné a zdravé bydlení, ale také venkovní prostory vybavené pro společné aktivity a individuální relaxaci. Na získané ocenění jsme velmi hrdí. Děkujeme.

Číst více
3.11.2021

Prodali jsme poslední byt v projektu Rezidence Silver Port

O energeticky úsporné a zdravé byty v našich projektech je stále velký zájem. Už půl roku před kolaudací jsme tak prodali poslední jednotku v Rezidenci Silver Port, na jejíž realizaci spolupracujeme s investorskou firmou Rezidence na Palouku. Nový rezidenční areál tvoří čtyři pětipodlažní domy s celkem 70 byty, které se svými výhledy otevírají do vilové čtvrti a vnitrobloku s parkovou úpravou. Jeho součástí jsou také kočárkárna/kolárna, zázemí pro cyklisty (stojany na kola, venkovní myčka a servisní stanice) a systém pro zadržování dešťové vody k zálivce společných prostor. V izolaci jednotlivých domů jsou vestavěné budky pro rorýse obecného, kompenzující prudké změny teplot.

Číst více
2.11.2021

Nabízíme šest nebytových prostor ke komerčnímu využití v projektu Green Port Strašnice

V energeticky úsporném projektu Green Port Strašnice máme aktuálně k prodeji šest komerčních prostor určených pro realizaci obchodů a služeb. Jednotlivé komerce ve velikostech 62 m2 až 155 m2 jsou k dispozici v základním standardu Shell &amp; Core, aby si je nájemci mohli vybavit podle svých potřeb. Kolaudaci projektu, který dále nabízí 156 zdravých bytů, vnitroblok se zelení a relaxačními prvky, kočárkárnu/kolárnu či zázemí pro cyklisty, plánujeme na jaře příštího roku. Více informací o volných komerčních prostorech naleznete <a href="https://www.jrd.cz/cs/green-port-strasnice.html">zde</a>.

Číst více
14.10.2021

Stali jsme se partnery výstavy Česká moderní architektura od secese k dnešku: přijměte naše pozvání!

Srdečně Vás zveme na návštěvu nejrozsáhlejší tuzemské výstavy moderní architektury za posledních 20 let: Česká architektura od secese k dnešku. Akce, kterou zaštiťují Kancelář prezidenta republiky, Úřad vlády České republiky, Správa Pražského hradu, Architecture Week a Kotěrovo centrum architektury, vystavuje modely a fotografie nejvýznamnějších architektonických děl a portréty přibližně 300 architektů působících na našem území od konce 19. století do současnosti. Jednotlivé exponáty si můžete prohlédnout v Jízdárně Pražského hradu do 31. 10. 2021.   Více informací naleznete na <a href="http://www.architectureweek.cz/vystava-ceska-moderni-architektura-od-secese-k-dnesku-je-otevrena/">http://www.architectureweek.cz/vystava-ceska-moderni-architektura-od-secese-k-dnesku-je-otevrena/</a>  

Číst více
1.10.2021

Konfigurátor: Zvolte si koupelnu nebo obývací pokoj v projektu Vital Kamýk podle svých představ!

V projektu Vital Kamýk si nyní můžete zvolit design koupelny a obývacího pokoje s kuchyní přesně podle svých představ. Připravili jsme pro vás online konfigurátor, ve kterém si nastavíte barvu, materiál nebo dekor základního vybavení, včetně zařizovacích předmětů (mj. podlah, obkladů, baterií, topení nebo lustru). Harmonicky sladit tak spolu můžete např. elegantní podlahy od Parket Atelier, stylové obklady do koupelny značky Siko nebo zdravé a úsporné osvětlení ze studia Elusia. Věříme, že i díky této technologii vám zajistíme plnou spokojenost s novým domovem. Konfigurátor naleznete <a href="https://konfigurator.jrd.cz/vital-kamyk-obyvaci-pokoj/">zde.</a> 

Číst více
Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.