Novinky

Novinky

Novinky

Co je u nás nového

Následující řádky jsou nejen o našich zdravých domech, ale můžete nahlédnout i do zákulisí naší firmy. Nic před vámi neskrýváme. Rádi se věnujeme sportovním aktivitám a když přitom můžeme pomoci i dobré věci je radost dvojnásobná.


Dokonce umíme uspořádat i hudební festival, a co chystáme dál? To se dozvíte v pravý čas…

Zobrazit novinky

Novinky

Co je u nás nového

27.5.2023

Na Vital Kamýk ode dneška dojedete tramvají!

Dnes se otevírá nová tramvajová trať z Modřan do Libuše! Budoucí obyvatelé projektu Vital Kamýk to budou mít cca 300 metrů hned ke dvěma novým tramvajovým zastávkám - Observatoř Libuš a Sídliště Libuš. Tramvajová linka číslo 17 původně končila v zastávce Sídliště Modřany, ode dneška jede přes tři nové zastávky až do Libuše. V lokalitě je také plánovaná nová trasa metra D.

Číst více
15.5.2023

Běžci JRD uběhli Vltava Run za necelých 32 hodin

Skvělý výsledek se povedl týmu běžců z JRD, kteří se rozhodli běžet Vltava run. Štafetový běh na více než 360 km zvládl dvanáctičlenný tým za 31 hodin 49 minut a 6 vteřin a skončil tak na celkovém 61. místě z 301 týmů. Jubilejní desátý ročník běhu krásnou přírodou z šumavského Zadova až do pražského Braníka běžel JRD tým poprvé. Náročný trénink se vyplatil, na naše skvělé běžce jsme hrdí a gratulujeme jim ke krásnému výsledku.

Číst více
15.5.2023

Zkolaudovali jsme Bohdalecké kvarteto. Projekt je kompletně vyprodaný

  Zkolaudovali jsme projekt Bohdalecké kvarteto v Michli na Praze 4. Devítipodlažní pasivní dům nabízí 183 bytů a pět komerčních jednotek, k nimž přiléhá vnitroblok s relaxačními prvky osázený zelení a stromy. Samotná stavba ve tvaru písmene L je inspirována místním rodákem, a to světoznámým houslistou a skladatelem Janem Kubelíkem. Obytný soubor je architektonicky i opticky rozdělen čtyřmi prosklenými věžemi s pěti samostatnými vchody, na nichž jsou umístěny symboly klasického smyčcového kvarteta – housle, viola, violoncello a kontrabas a pátý vchod je symbolicky pojmenován jako akord. Většinu z celkem 183 bytů doplňuje předzahrádka, lodžie, balkon nebo terasa. Součástí projektu je také pět komerčních jednotek.

Číst více
28.4.2023

Studenti ČVUT zvítězili s naším tématem týkajícím se regenerativních technologií ve stavebnictví v prestižní soutěži

Začátkem týdne nás navštívili studenti a studentky elektrotechnické fakulty ČVUT Praha. Tým, který vyhrál české finále třetího ročníku soutěže Euro TeQ Collider nám přišel představit svůj návrh. Soutěže se zúčastnilo 50 studentů a studentek ve 12 mezifakultních týmech, kteří si vybírali z 10 různých témat, která jim předložily tuzemské společnosti. Zastřešujícím tématem bylo motto „Leave no Waste Behind“ a soutěžilo se v podkategoriích města, energie a spotřeba. Vítězný tým z řady témat zaujalo právě to naše, zabývající se otázkou regenerativních technologií ve stavebnictví. S návrhem plným zajímavých inovativních řešení, které nám v rámci prezentace představili, se utkají í v mezinárodní konfrontaci soutěže EuroteQaThon, která se uskuteční ve dnech 10-12 června v Praze.   Mockrát děkujeme za milou návštěvu a prezernt u a držíme palce!

Číst více
27.4.2023

Jan Řežáb okomentoval současnou bytovou situaci v pořadu Studio ČT24

Nedostatek bytů, vysoké hypoteční sazby, ale i spolupráce s obcemi a rozpočtové určení daní. Těchto a ještě dalších témat se dotkl Jan Řežáb v živém vysílání pořadu Studio ČT24, který moderovala moderátorka Vanda Kofroňová. Celý rozhovor si můžete pustit v odkaze níže, začíná v čase 15:50<a href="https://www.ceskatelevize.cz/porady/10101491767-studio-ct24/223411058280427/">https://www.ceskatelevize.cz/porady/10101491767-studio-ct24/223411058280427/</a>

Číst více
Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.