Novinky

Novinky

Novinky

Co je u nás nového

Následující řádky jsou nejen o našich zdravých domech, ale můžete nahlédnout i do zákulisí naší firmy. Nic před vámi neskrýváme. Rádi se věnujeme sportovním aktivitám a když přitom můžeme pomoci i dobré věci je radost dvojnásobná.


Dokonce umíme uspořádat i hudební festival, a co chystáme dál? To se dozvíte v pravý čas…

Zobrazit novinky

Novinky

Co je u nás nového

30.5.2020

Dokončujeme výběr základních standardů vybavení projektu Bohdalecké kvarteto

Aktuálně dokončujeme výběr základních standardů vybavení energeticky pasivního projektu Bohdalecké kvarteto se 183 slunnými byty, které budou (obdobně jako projekt samotný) inspirované hudbou. Charakterizovat je bude využití kvarteta barev, vysoká kvalita provedení a snadná údržba. Za zmínku stojí například podlahy z přírodního dřeva, které máme pro klienty za zvýhodněnou cenu, příslušenství do koupelen značky Grohe a obklady či dlažba značky Rako Betonico. Zdravé vnitřní prostředí v jednotlivých bytech zajistí automatický systém řízeného větrání s rekuperací tepla a izolační okna s trojskly doplněná vnějšími žaluziemi.

Číst více
28.5.2020

V nedávno zkolaudovaném projektu Zelená Libuš vznikne mateřská školka

Již za měsíc plánujeme zahájit přestavbu nebytových prostor v energeticky úsporném projektu Zelená Libuš, jejímž cílem je realizace mateřské školky. Její brány otevřeme místním dětem na podzim tohoto roku. Na stavbě, která rozšíří možnosti předškolního vzdělávání v této lokalitě, se také finančně spolupodílíme.

Číst více
12.5.2020

První čtvrtletí letošního roku jsme zakončili výborným 4. místem mezi developery

Z malé, ryze české firmy, která nabyla své první zkušenosti výstavbou komorních projektů, jsme se za 17 let vypracovali v lídra na trhu se zdravým bydlením, na jehož podporu jsme letos spustili rozsáhlou kampaň. Díky získanému renomé a soustavné akviziční činnosti se nám daří realizovat velké, energeticky pasivní projekty i v dnešní nejisté době. V prvním čtvrtletí roku jsme se proto zařadili mezi čtveřici nejsilnějších developerů, což se nám podařilo prodejem 58 bytů a 3 pozemků v celkové hodnotě přes 430 mil. Kč. Velký dík za to patří všem zájemcům o zdravé bydlení, pro které se snažíme stavět co nejkvalitnější byty s komfortním vnitřním prostředím.

Číst více
29.4.2020

Připravili jsme pro Vás novou technologickou vychytávku

Jako první developer na českém trhu jsme spustili online konfigurátor klientských změn, na kterém úzce spolupracujeme s klientským centrem Design&Co. Jedná se o velmi efektivní způsob komunikace s klientem, který zahrnuje celý proces klientské změny od jejího záměru přes začlenění do projektového řízení až po výslednou realizaci a kontrolu provedení dodavatelem. Zájemce o náš byt si tak může (bez osobní návštěvy vzorkovny) velmi rychle a jednoduše vybrat mezi standardními i nadstandardními materiály, zařizovacími předměty a vybavením, včetně smart home technologií nebo nabíjecí stanice pro elektromobil. Věříme, že právě nové formy komunikace přes digitální technologie povedou k dalšímu posílení našich vazeb s klienty, a plánujeme je proto nadále rozvíjet.

Číst více
28.4.2020

Věnovali jsme ohroženým skupinám 2 000 respirátorů a 6 000 roušek

Zdravé vnitřní prostředí jsme vždy považovali za jeden z nejdůležitějších parametrů našich projektů. Velmi dobře si proto uvědomujeme, jak negativně mohou vlivy z vnějšího prostředí zasáhnout zdraví kohokoli z nás. Právě z tohoto důvodu jsme se rozhodli vyjádřit svou podporu skupinám, které jsou nejvíce ohroženy koronavirem, a darovat jim 2 000 respirátorů a 6 000 roušek. Pomoc v celkové hodnotě 200 000 Kč jsme předali zdravotníkům, seniorům v domovech důchodců (např. v Malešicích) nebo městským částem k následnému přerozdělení.   

Číst více
Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.