Novinky

Novinky

Novinky

Co je u nás nového

Následující řádky jsou nejen o našich zdravých domech, ale můžete nahlédnout i do zákulisí naší firmy. Nic před vámi neskrýváme. Rádi se věnujeme sportovním aktivitám a když přitom můžeme pomoci i dobré věci je radost dvojnásobná.


Dokonce umíme uspořádat i hudební festival, a co chystáme dál? To se dozvíte v pravý čas…

Zobrazit novinky

Novinky

Co je u nás nového

27.3.2024

Vital Kamýk se blíží dokončení!

S radostí oznamujeme, že rezidenční projekt Vital Kamýk je téměř u cíle.  Po měsících práce a pečlivého plánování se stavba blíží ke svému dokončení a připravujeme se na slavnostní okamžik kolaudace. Ta je naplánována na konec dubna. 

Číst více
28.2.2024

V projektu Vital Kamýk zbývá již jen pár volných bytů

Projekt Vital Kamýk se blíží svému dokončení. Aktuálně budujeme zónu pro volný čas s workoutovými prvky, relaxační zónu s lavičkami a dětské hřiště. Pracujeme také na dokončení střešní terasy v desátém patře, na které najdete prostor pro odpočinek či sousedská setkání.

Rezidenční projekt Vital Kamýk nabízí 97 bytů, jeho součástí budou i čtyři komerční prostory a lékařská ordinace. Kolaudace projektu je plánována na duben 2024.

Z bezmála stovky bytů je aktuálně k dispozici již jen pár volných jednotek. Jedná se zejména o byty o velikosti 2kk a 3kk o velikosti od 50 do 70 metrů čtverečních.

 

Číst více
26.2.2024

JRD představuje nové logo. Vzniklo ve spolupráci se studiem Najbrt.

Skupina JRD představuje nové logo. To si nadělila při příležitosti dvacetiletého výročí svého založení. Nové logo je ústředním prvkem nové firemní vizuální identity, pro jejíž přípravu si JRD vybrala známé české grafické studio Najbrt.

 

Číst více
5.1.2024

Snižujeme ceny o 3 % DPH.

S radostí oznamujeme, že od 1. ledna 2024 platí 12% sazba DPH na nové byty do 120 m2. Chceme, aby každý, kdo přemýšlí o vlastním bydlení, mohl tuto výhodu využít. Nákup bytu je nyní výhodnější než kdy jindy!

Podívejte se na naši nabídku a vyberte si svůj nový domov se sníženou sazbou DPH!  

Číst více
13.12.2023

Náš projekt Green Port Strašnice zvítězil v Estate Awards

Green Port Strašnice získal již druhé prestižní ocenění! Tentokrát Estate Awards, kde zvítězil v kategorii Technologická řešení roku Real Estate. Porota ocenila použitéí technologie, které jsou pomáhají snižovat energetickou spotřebu, jsou šetrné k životnímu pprostředí a zvyšují komfort obyvatel, jako je například vysoký standard vzduchotechniky se smart boxy a ovládáním přes aplikaci či nakládání s dešťovými vodami. Ocenění převzali Jan Řežáb s Janem Sadilem. Projekt získal již cenu Adapterra Award, která oceňuje nejlepší příklady adaptací na změnu klimatu,  projekty, které ochlazují naše města a pomáhají zadržovat vodu v krajině.

 

Číst více
Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.