Novinky

Novinky

Novinky

Co je u nás nového

Následující řádky jsou nejen o našich zdravých domech, ale můžete nahlédnout i do zákulisí naší firmy. Nic před vámi neskrýváme. Rádi se věnujeme sportovním aktivitám a když přitom můžeme pomoci i dobré věci je radost dvojnásobná.


Dokonce umíme uspořádat i hudební festival, a co chystáme dál? To se dozvíte v pravý čas…

Zobrazit novinky

Novinky

Co je u nás nového

11.9.2023

Zapojili jsme se do Týdne bez odpadu!

Tento týden probíhá celorepubliková akce Týden bez odpadu, kterou organizuje iniciativa Zerowasters. A my jsme se do ní zapojili také. Protože každý občan v ČR vyprodukuje průměrně 562 kg odpadu ročně, je tato akce skvělou příležitostí zamyslet se nad tím, jak bychom to číslo mohli snížit my sami. Aby nezůstalo jen u slov, rovnou jsme si k tomu připojili i drobnou interní výzvu, v rámci které musí zaměstnanci každý den plnit různé úkoly. Jaké to jsou?- Píšeme si seznam zbytečností, které kupujeme a nemuseli bychom (špatná nálada, super levná nabídka, jednorázová věc…)- Nosíme si jídlo ve vlastní krabičce- Přebytečné věci, co už nepotřebujeme, nabídneme ve swapu- Nakoupíme v bezobalovém obchodě- Nesušíme v sušičce, ale venku- Vytřídíme si kosmetiku a zkusíme najít alternativy bez plastových obalů - Mrkneme do koše a zkusíme identifikovat, který odpad tvořit nemusíme, případně co můžeme vytřídit lépe Přidáte se k nám? Na webu <a href="https://tydenbezodpadu.zerowasters.cz/program/" target="_blank" rel="noopener">zerowasters</a> najdete spoustu dalších nápadů, jak otestovat sami sebe, případně se můžete jít podívat na řadu zajímavých akcí a přednášek. Děkujeme, že vám na naší planetě záleží❤️

Číst více
6.9.2023

Hrubou stavbu projektu Vital Kamýk jsme dokončili o tři měsíce dříve

Na projektu Vital Kamýk jsme slavnostně vztyčili glajchu! Hrubou stavbu projektu na pražském Kamýku se díky příznivým klimatickým podmínkám a maximálnímu nasazení generálního dodavatele stavby podařilo dokončit o tři měsíce dříve oproti původnímu plánu! Rezidenční projekt <a href="https://www.jrd.cz/cs/vital-kamyk.html">Vital Kamýk</a> nabízí 97 bytů v dispozicích 1+kk až 4+kk a také čtyři komerční prostory. Většinu z bytových jednotek doplňuje balkon nebo terasa s výhledem do zeleně. Celý areál bude navíc doplněn o řadu prvků pro aktivní život, jako jsou myčka a servisní stanice pro cyklisty nebo dětské hřiště s workoutovými prvky. Nebude chybět také střešní terasa Harmonie, určená k relaxaci a sousedskému setkávání. Projekt byl navržen tak, aby podporoval zdravý a aktivní životní styl. Tomu nahrává i jeho lokalita – nedaleko se nachází les Kamýk či Modřanská rokle, které přímo vybízejí k procházkám, běhu nebo cyklistice.    

Číst více
4.9.2023

Zahajujeme předpřejímky bytů na Císařské vinici

Unikátní projekt Císařská vinice spěje do finále a na majitele bytů čeká cílová rovinka! Zahájili jsme předpřejímky, v rámci, kterých si majitelé detailně prohlédnou své byty a ujistí se, zdali je vše tak, jak má být. Zároveň svůj nový domov uvidí již v téměř finálních obrysech a mohou se naladit na brzké stěhování, které je naplánované na konec letošního roku. Protože klademe velký důraz na zdraví a kvalitu života, v našich bytech využíváme nejrůznější technologie, abychom zajistili zdravé vnitřní prostředí, s dostatkem čerstvého vzduchu, světla, tepla a ticha. Prohlídka v rámci přepřejímky je tak skvělou příležitostí se s technologiemi seznámit a vyzkoušet si jejich fungování.   Zaujal vás projekt na sluncem zalitém jižním svahu Prahy 5 na Císařce, kousek od známého volnočasového parku Ladronky? Zbývá zde ještě několik volných bytů, tak si toto exkluzivní bydlení nenechte ujít!

Číst více
4.8.2023

Green Port Strašnice ve finále Adapterra Awards. Hlasujte pro něj!

Green Port Strašnice se dostal do finále soutěže Adapterra Awards. Tato prestižní soutěž oceňuje inspirativní projekty, které pomáhají přizpůsobit naše města, domy a krajinu klimatické změně. Pořádá ji Nadace Partnerství. Porota na projektu ocenila zejména důraz na technologie pro snižování energetické spotřeby, zadržování a využívání dešťové vody, omezení přehřívání zástavby, rozšíření městské zeleně a podporu zachování diverzity.   Hlasovat pro projekt <a href="https://www.adapterraawards.cz/cs/hlasovani">můžete zde</a>   Foto: Nadace Partnerství – Adapterra Awards (Vojta Herout)". 

Číst více
17.7.2023

Vyberte si souseda a získejte 100 tisíc Kč

Rčení, že sousedy si nevybíráme, u nás neplatí! Využijte jedinečnou příležitost ovlivnit, kdo bude vaším sousedem a získejte finanční odměnu ve výši 100 tisíc Kč! Máte mezi přáteli, známými či rodinou někoho, kdo hledá bydlení? Doporučte jim byt v našem projektu, a kromě parťáka pro grilování, večerní posezení se skleničkou a trávení volného času, získáte také finanční odměnu ve výši 100 tisíc Kč. Akce běží od 17. 7. do 30. 9. 2023 a je určená všem našim klientům. Pro více info se podívejte <a href="https://www.jrd.cz/uploads/2023/07/thumbnail/pravidla_marketingove_souteze_najdi_sveho_souseda_jrd_17072023_pdf.pdf">na kompletní pravidla akce</a>.

Číst více
Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.