Novinky

Novinky

Novinky

Co je u nás nového

Následující řádky jsou nejen o našich zdravých domech, ale můžete nahlédnout i do zákulisí naší firmy. Nic před vámi neskrýváme. Rádi se věnujeme sportovním aktivitám a když přitom můžeme pomoci i dobré věci je radost dvojnásobná.


Dokonce umíme uspořádat i hudební festival, a co chystáme dál? To se dozvíte v pravý čas…

Zobrazit novinky

Novinky

Co je u nás nového

31.7.2020

Navázali jsme spolupráci s architektonickým ateliérem Conceptor

Navázali jsme spolupráci s architektonickým ateliérem Conceptor. Návrh interiéru vzniká na míru konkrétnímu klientovi a nese v sobě jeho hodnoty a pohled na svět. Využijte jednu hodinu konzultace zdarma nebo návrh unikátního interiéru formou high-endové vizualizace, případně zajištění interiéru na klíč.   Více informací najdete na <a href="https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fconceptor.cz%2Fportfolio%3Ffbclid%3DIwAR0AiKHTkKMp6A-oqAaSQDhWZN2wl8uTDnTN98MHGBzv7gE5t-0zlqCop_U&amp;h=AT2KGNZP12rBHe1oolUaq-FPYuF6LDbEMwdkgAudwJaZiUjgtDBsH9J9c97M4BX_wjfLKwxu94WrmX-EMWsr3Wb4vqz4cKVSCmTr71GLG_68ZRQsSz0bYQzKgQ_hGyWbZPyv9v-2Ir9KJxhA25pkiHiYb2HE12d24Tdg1aZtqNrV9ZBNCZlichLFIboWpmjdQCPF0AOtwrp84H4lUy9qgXPkqGf_5iL5-6rs7pi6AsXZoQ8UXufBrT6ODSCWR7MjE1ewLLBTc5ZmpX3DXDq23T1rGXUnqCG27vOSXHS2-Hw1AeujObiQW7aZQiZ7iiXnPzNWGwKc0CofoijbgthZ4O_5ktxo1RGJ4q4bExEJ1mjO4kKq5cr-HYQ57gABUBmPTQCQg_QjioHKsG76NIZHbilUGxSCt8kwDXyTXDWzaoQI9hgjN4tEVZtZiItvWY-JlvjEbcRclTHagblTc7WGtLWd463ywWBSSuQNN4EYj0kkCJ33RrUKc6nYFYDJJEywVDKCmz6qaVamjIFv-8CFhtTr7xc-N_Xt9toivNNzIPE7kpN4ty_344nQ5sJmZ1YuzyNEVfYZp85eYu-AcJNIlvn6CYvw8nVVwGVj2KmWcCAvDNTIEGsEeFDKtGI-cGa6idL14TC5mqA" target="_blank" data-ft="{&quot;tn&quot;:&quot;-U&quot;}" data-lynx-mode="async" rel="noopener">https://conceptor.cz/portfolio</a>.

Číst více
27.7.2020

Poklepali jsme základní kámen rezidenčního areálu Rezidence Silver Port

Investorská firma Rezidence Na Palouku právě zahájila výstavbu projektu Rezidence Silver Port se 70 energeticky pasivními byty, jejichž prodej zajišťuje naše společnost. Za generálního dodavatele stavby si zvolila Metrostav. Čtyři pětipodlažní domy nového rezidenčního areálu doplní rozsáhlý park a prvky, upomínající na světové přístavy a mořeplavectví. Součástí projektu, jehož kolaudace proběhne v létě 2022, bude také kočárkárna/kolárna, zázemí pro cyklisty (stojany na kola, venkovní myčku a servisní stanici) a systém pro zadržování dešťové vody k zálivce společných prostor.  

Číst více
27.7.2020

Dokončujeme výstavbu inženýrských sítí v první etapě projektu Touškovský háj

Kolaudaci první etapy projektu Touškovský háj v Plzeňském kraji plánujeme na podzim letošního roku. Aktuálně proto dokončujeme výstavbu inženýrských sítí a zahájili jsme práce na zdejších komunikacích. Celý rezidenční areál nabídne 94 pozemků, které budou k dispozici samostatně, nebo s typovým rodinným domem od společnosti Vexta, chodníky pro pěší, sportovní a odpočinkové hřiště a množství zeleně. V první fázi projektu zbývají již jen 3 volné pozemky, z nichž dva největší pro vás máme v akční nabídce: <a href="https://www.jrd.cz/cs/touskovsky-haj.html">https://www.jrd.cz/cs/touskovsky-haj.html</a>.

Číst více
23.7.2020

Výstavba projektu Rezidence Michelangelova pokračuje podle plánu

Výstavba projektu Rezidence Michelangelova postupuje podle harmonogramu. Náš generální dodavatel Neo Builder tak nyní dokončil betonáž stropní desky v 1. patře. Energeticky pasivní dům s 27 zdravými byty, jehož kolaudaci plánujeme na září 2021, doplní malý park se zelení, dětským hřištěm a altánem, stíněným zdejší vzrostlou borovicí. Součástí projektu budou také moderní udržitelné technologie: příprava k instalaci nabíjecích stanic pro elektromobily a unikátní propojení tepelných čerpadel, určených především k vytápění a chlazení podstřešních bytových jednotek, systému řízeného větrání s rekuperací tepla a fotovoltaických panelů. Nabídku posledních 6 volných bytů naleznete zde: <a href="https://www.jrd.cz/cs/rezidence-michelangelova.html">https://www.jrd.cz/cs/rezidence-michelangelova.html</a>.

Číst více
23.7.2020

Interiérový koncept luxusního projektu Císařská vinice navrhlo renomované studio Olgoj Chorchoj

Nedávno jsme představili nový exkluzivní projekt Císařská vinice, inspirovaný geniem loci místa, kde stávala smíchovská viniční usedlost Císařka. Ve velkorysém rezidenčním areálu vyroste ve dvou etapách devět environmentálně šetrných budov se zdravým vnitřním prostředím: sedm rodinných domů a dva bytové domy s 72 byty a několika komerčními prostory. Jejich špičkové standardy základního vybavení navrhlo známé designérské studio Olgoj Chorchoj, které je držitelem ocenění Czech Grand Design. Jeho zástupci Michal Froněk a Jan Němeček čerpali z bohaté historie a celkové atmosféry zdejší lokality, kdy zkombinovali tradiční materiály s těmi nejmodernějšími: masivní dřevo se zvýrazněnou strukturou, černou ocel, stěrkové omítky, patinu získanou přirozeným stárnutím, sklo nebo velkoplošné obklady s výraznou kresbou. Ve výsledku tak dojde k prolnutí dramatických kontrastních kombinací barev a struktur s harmonickými a klidnými akordy.  

Číst více
Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.