Novinky

Novinky

Novinky

Co je u nás nového

Následující řádky jsou nejen o našich zdravých domech, ale můžete nahlédnout i do zákulisí naší firmy. Nic před vámi neskrýváme. Rádi se věnujeme sportovním aktivitám a když přitom můžeme pomoci i dobré věci je radost dvojnásobná.


Dokonce umíme uspořádat i hudební festival, a co chystáme dál? To se dozvíte v pravý čas…

Zobrazit novinky

Novinky

Co je u nás nového

15.6.2021

Pravidla soutěže “2x Baumit Ionit Color”

Kompletní pravidla k soutěži najdete na tomto odkaze: <a href="http://bit.ly/Soutez_Baumit" target="_blank" rel="noopener">http://bit.ly/Soutez_Baumit</a>

Číst více
10.6.2021

Vyzkoušejte novou virtuální realitu pro projekt Císařská vinice!

Projděte se zahradami na projektu Císařská vinice a prohlédněte si na vlastní oči, jak bude veřejný prostor u projektu vypadat. V nové virtuální 360° prohlídce se můžete také rozhlédnout do dáli z nejvyšší terasy, nebo vydat na prohlídku do vinárny v zahradě. <a href="https://www.cisarskavinice.cz/vr360/" class="btn btn-primary mt-4" target="_blank" rel="noopener">ZOBRAZIT VR 360</a>

Číst více
7.6.2021

Den otevřených dveří na projektu Touškovský háj!

Srdečně vás zveme na akci Den otevřených dveří na projektu Touškovský háj. V rámci tohoto dne bude přístupný vzorový dům od společnosti Vexta a také se můžete těšit na malé občerstvení. Na místě budou osobně přítomni i zástupci společnosti Vexta, kteří vám mohou zodpovědět dotazy právěk typovým domům.Čas akce: 10. 6. 2021, 14.00 – 17.00 hodinMísto konání: Touškovský Háj Těšíme se na vás!

Číst více
27.5.2021

Prodali jsme poslední byt v projektu Na hvězdárně Třebešín

Další z našich projektů – Na hvězdárně Třebešín – se blíží svému dokončení! Tři energeticky pasivní domy s 65 zdravými byty se nám podařilo vyprodat ještě před kolaudací, kterou plánujeme na léto 2021. Noví majitelé dostanou k dispozici uzavřený park s řadou zábavních prvků (včetně dětských prolézaček nebo zahradního domku s kopulí a dalekohledem), zázemí pro cyklisty a přípravu k instalaci nabíjecích stanic pro elektromobily. Přejeme jim spokojený život v novém domově!  

Číst více
20.5.2021

Máme za sebou další úspěšnou záchranu stromu!

Máme rádi přírodu, a proto jsme umožnili záchranu stromu, jež rostl na místě nově vznikajícího projektu Vital Kamýk na Praze 12. Lidé z lokality se akčně zapojili a borovici si přesadili na nedaleké hřiště. Mrkněte na fotky z celé operace v galerii.

Číst více
Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.