Novinky

Novinky

Novinky

Co je u nás nového

Následující řádky jsou nejen o našich zdravých domech, ale můžete nahlédnout i do zákulisí naší firmy. Nic před vámi neskrýváme. Rádi se věnujeme sportovním aktivitám a když přitom můžeme pomoci i dobré věci je radost dvojnásobná.


Dokonce umíme uspořádat i hudební festival, a co chystáme dál? To se dozvíte v pravý čas…

Zobrazit novinky

Novinky

Co je u nás nového

10.9.2021

Prestižní měsíčník Forbes představil vize pana „Zeleného“

Jeden z nejprestižnějších časopisů Forbes, zaměřený na byznys, investice, technologie nebo životní styl, se ve svém zářijovém čísle věnoval rovněž realitám. Jeden z hlavních článků v něm vznikl na základě poutavých rozhovorů pana redaktora s naším zakladatelem Janem Řežábem. Pan „Zelený“, jak stojí již v titulku, při nich představil jednotlivé divize skupiny JRD s důrazem kladeným na JRD Development. Neopomněl ale rovněž zmínit jednotlivé milníky, jichž dosáhl na cestě k osobnímu úspěchu a splnění svých ekologických vizí. Více se dočtete ve Forbesu 9/2021.

Číst více
8.9.2021

Na hvězdárně Třebešín proběhla kolaudace

Dokončili jsme výstavbu svého 25. projektu Na hvězdárně Třebešín, který je již zcela vyprodaný. V novém rezidenčním areálu se nachází tři domy s 65 zdravými byty, ke kterým přiléhá soukromý park s řadou volnočasových prvků: k těm patří dětské prolézačky podobné kosmickým plavidlům a trenažérům pro výcvik astronautů nebo zahradní domek s kopulí a dalekohledem. Součástí projektu je také zázemí pro cyklisty a příprava k individuální instalaci nabíjecích stanic pro elektromobily. Všem majitelům bytů přejeme spokojený život v novém domově!

Číst více
8.9.2021

Užili jsme si příjemný večer s Michalem Hrůzou

V rámci JRD GROUP jsme uspořádali 8. září v prostorách Žlutých lázní slavnostní událost, open air koncert Michala Hrůzy, pro naše kolegy, rodiny a obchodní partnery. Součástí zážitkového hudebního vystoupení byl také bohatý doprovodný program, kromě Michala Hrůzy a Kapely Hrůzy zahrál také DJ Saxofrancis, nechybělo výborné občerstvení a neformální prostor k zábavné i vážnější konverzaci. Zajímavý kulturní večer, který byl zároveň milým rozloučením s létem, jsme si všichni užili a děkujeme tímto organizátorům za jejich plné nasazení.

Číst více
7.9.2021

Prodali jsme poslední volný byt v projektu Rezidence Michelangelova!

Energeticky pasivní projekt Rezidence Michelangelova, který se blíží svému dokončení, je zcela vyprodaný. Nabízí 27 bytů od kategorie 1+kk do 5+kk, 3 nebytové prostory a 25 parkovacích stání v uzavřeném prostoru společných garáží. Součástí projektu jsou rovněž nebytové prostory ke komerčnímu využití a malý park se zelení, dětským hřištěm a altánem: jeho návrh je dílem vítězky architektonické soutěže Katedry architektury FSV ČVUT v Praze. Další umělecké prvky krášlí jednotlivá patra budovy.

Číst více
3.9.2021

Získali jsme zlatou medaili v kategorii Průmysl, strojírenství a energetika v soutěži komunikačních projektů Zlatý středník!

Porota oborové soutěže Zlatý středník, která oceňuje nejlepší komunikační projekty a firemní média, vybrala vítěze 19. ročníku. S radostí Vám oznamujeme, že jsme získali 1. místo v kategorii Průmysl, strojírenství a energetika za repozici značky JRD a rozsáhlou kampaň na podporu kvalitního vnitřního prostředí. Podařilo se nám tak splnit náš hlavní cíl: odlišit se od konkurence a zdůraznit, že za největší hodnotu považujeme zdravé bydlení. Děkujeme tímto všem kolegům a partnerům, kteří se s námi na úspěšné kampani podíleli!

Číst více
Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.