Novinky

Novinky

Novinky

Co je u nás nového

Následující řádky jsou nejen o našich zdravých domech, ale můžete nahlédnout i do zákulisí naší firmy. Nic před vámi neskrýváme. Rádi se věnujeme sportovním aktivitám a když přitom můžeme pomoci i dobré věci je radost dvojnásobná.


Dokonce umíme uspořádat i hudební festival, a co chystáme dál? To se dozvíte v pravý čas…

Zobrazit novinky

Novinky

Co je u nás nového

25.10.2020

Splnili jsme další milník v projektu Na hvězdárně Třebešín

Výstavba energeticky pasivního projektu Na hvězdárně Třebešín postupuje podle plánu. Aktuálně již máme dokončené vnitřní omítky a chystáme se pokračovat podlahami a obklady. V rezidenčním areálu vzniknou tři domy s 65 zdravými byty a soukromý park s řadou zábavních prvků, které budu zahrnovat dětské prolézačky podobné kosmickým plavidlům a trenažérům pro výcvik astronautů nebo zahradní domek s kopulí a dalekohledem. V projektu, jehož kolaudaci plánujeme na polovinu roku 2021, vznikne i zázemí pro cyklisty a příprava k instalaci nabíjecích stanic pro elektromobily.

Číst více
23.10.2020

Energeticky úsporný projekt Rezidence Červený dvůr získal Cenu CraftEdu bytovému domu v pasivním standardu v soutěži Stavba roku 2020

Náš exkluzivní projekt Rezidence Červený dvůr v Praze, jehož architektonický koncept navrhlo studio MS architekti, obdržel Cenu CraftEdu bytovému domu v pasivním standardu v 28. ročníku prestižní soutěže Stavba roku 2020. Hlavním organizátorem soutěže byla Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství spolu s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR, Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě a Svazem podnikatelů ve stavebnictví v ČR. Ocenění si velmi vážíme, protože ho považujeme za potvrzení kvality našich energeticky pasivních projektů.  Mezinárodní projekt CraftEdu je totiž zaměřený právě na zvyšování kvality při provádění staveb a zlepšování dovedností řemeslných profesí.

Číst více
21.10.2020

Dokončili jsme výběr základních standardů vybavení projektu Rezidence Silver Port: aktuálně zde probíhají klientské změny

Právě jsme dokončili – spolu s investorskou firmou Rezidence Na Palouku – výběr základních standardů vybavení rezidenčního areálu Rezidence Silver Port se 70 byty. Vyznačují se elegantním a nadčasovým stylem, vysokou kvalitou provedení, provozní odolností a snadnou údržbou. Za příklad dáváme např. sanitární příslušenství Grohe, Laufen nebo Siko, velkoformátové obklady a dlažbu Rako Extra nebo dřevěné třívrstvé podlahy Parador Eco Balance. Zdravé vnitřní prostředí v jednotlivých bytech zajistí automatický systém řízeného větrání s rekuperací tepla a dřevěná izolační okna s trojskly.

Číst více
19.10.2020

Virtuální realita dorazila do JRD!

Rozhodli jsme se vyzkoušet další inovativní technologii a otestovat naše developerské projekty, které jsou zatím jen na papíře - naživo, ve virtuální realitě. Skvělý nástroj pro nasátí atmosféry projektu či pro prezentaci zákazníkům a investorům. 

Číst více
8.10.2020

KONFIGURÁTOR BYTU: Zařiďte si nově obývací pokoj a kuchyni v projektu Bohdalecké kvarteto podle svých představ!

Zařiďte si obývací pokoj a kuchyni v projektu Bohdalecké kvarteto podle svých představ. Díky našemu novému konfigurátoru se můžete naladit na tu správnou harmonii projektu a zvolit si například elegantní podlahy dle standardů JRD nebo vybrat doplňky od našich partnerů z partnerského programu – nadčasovou kuchyni ze studia Hanák či zdravé a úsporné osvětlení ze studia Elusia.  <a href="https://konfigurator.jrd.cz/bohdalecke-kvarteto-obyvaci-pokoj/" class="btn btn-primary mt-4">VYZKOUŠET KONFIGURÁTOR </a>

Číst více
Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.