Novinky

Novinky

Novinky

Co je u nás nového

Následující řádky jsou nejen o našich zdravých domech, ale můžete nahlédnout i do zákulisí naší firmy. Nic před vámi neskrýváme. Rádi se věnujeme sportovním aktivitám a když přitom můžeme pomoci i dobré věci je radost dvojnásobná.


Dokonce umíme uspořádat i hudební festival, a co chystáme dál? To se dozvíte v pravý čas…

Zobrazit novinky

Novinky

Co je u nás nového

22.9.2022

Nenechte si ujít výstavu Velká Praha 1922-2022

V letošním roce slaví česká metropole stoleté výročí vzniku moderního velkoměsta tzv. Velké Prahy. Ve výstavní síni Mánes nyní probíhá tematická výstava Velká Praha 1922-2022, Zrození velkoměsta, která přibližuje, jaké změny proběhly na připojených územích, jsou zde vystaveny listiny, dokumenty, dobové fotografie a mnoho dalšího. Součástí výstavy jsou také nejrůznější prezentace, přednášky, konference apod, mezi kterými nechybí ani přednáška Nadčasovost v udržitelné výstavbě: udržitelnost budov, architektury a měst, které se za JRD zúčastní Jan Řežáb, světoznámá architektka Eva Le Peutrec, urbanista Tomáš Ctibor a Petr Vogel, specialista na energetické koncepty budov.

Číst více
21.9.2022

Rezidence Michelangelova je ve finále soutěže Grand Prix Architektů – Národní ceny za architekturu. Hlasovat pro ni můžete i vy!

Náš energeticky úsporný projektu Rezidence Michelangelova postoupil jako jediný bytový dům do finále soutěže Grand Prix Architektů – Národní ceny za architekturu, kterou zaštiťuje Obec architektů a společnost Grohe. Do nejužšího výběru se dostalo celkem 50 projektů, z nichž bude mezinárodní porota volit celkového vítěze i držitele cen v jednotlivých kategoriích. Jednotlivé projekty budou představené v rámci Grand Prix Architektů Festivalu, jenž se koná 7. listopadu ve Veletržním paláci.   Rezidence Michelangelova je inspirovaná dílem významné renesanční osobnosti Michelangela Buonarrotiho. V projektu se nachází propracovaný systém moderních technologií, který zaručuje zdravé vnitřní prostředí: kromě tepelných čerpadel (určených k vytápění a chlazení podstřešních bytových jednotek), řízeného větrání s rekuperací tepla a fotovoltaických panelů jsme zde instalovali zcela nový typ vzduchotechnického potrubí Climaver® z plně recyklovatelného materiálu.   Pokud Vás náš projekt zaujal, můžete pro něj hlasovat od 19. září na webu <a href="https://www.gpaf.cz/nominace">https://www.gpaf.cz/nominace</a>. Vítěz diváckého hlasování obdrží Cenu architektonické veřejnosti Grohe. Děkujeme!

Číst více
20.9.2022

Projekt Bohdalecké kvarteto má dokončené vnitřní omítky

Výstavba projektu Bohdalecké kvarteto, jehož kolaudaci plánujeme na začátek roku 2023, pokračuje podle plánu, nyní jsme dokončili vnitřní omítky. Nový projekt vyrůstá nedaleko rodného domu houslového virtuosa Jana Kubelíka, což inspirovalo návrh jeho architektonických detailů. V energeticky pasivní budově je 183 bytů s výhledem do zeleného vnitrobloku osazeného vzrostlými stromy, a 5 komerčních prostor pro obchody či služby. Rezidenti zde naleznou i parter s dětským hřištěm, designovým mobiliářem a prvky pro cyklisty. 

Číst více
19.9.2022

Získali jsme ocenění Top Rated v kategorii Interní komunikace a employee engagement soutěže Zlatý středník!

Odborná porota vyhlásila vítěze již 20. ročníku soutěže Zlatý středník, která oceňuje nejlepší komunikační projekty a firemní média. S radostí Vám oznamujeme, že jsme získali ocenění Top Rated v kategorii Interní komunikace a employee engagement za interní komiks Fantastická šestka, na jehož zpracování se podílel kreslíř Martin Šťastný. Na příbězích superhrdinů, kterými se stali naši ředitelé????, jsme představili mise naší divize JRD Development. Děkujeme tímto všem kolegům a partnerům, kteří k přípravě komiksu přispěli!

Číst více
19.9.2022

Představujeme vám nový luxusní projekt Rezidence Bella Vista. Prodáno máme již 23 % bytů.

Zahájili jsme prodej bytů v novém exkluzivním projektu Rezidence Bella Vista, inspirovaném italskou elegancí, funkcionalistickým stylem a africkou exotikou, což ještě podtrhuje jeho umístění v těsné blízkosti pražské ZOO. V rezidenčním areálu vyrostou dva viladomy s celkem 26 zdravými byty, jejichž výhledy se budou otevírat do komunitní zahrady s ostrůvky vegetace, zastřešenou pergolou s grilem a několika relaxačními zónami. Výstavba projektu, za jehož architektonickým konceptem stojí kancelář SYNC Architecture, potrvá od začátku roku 2023 do druhé poloviny roku 2024.   Jednotlivé byty Rezidence Bella Vista vzbudily velký zájem již v předprodejích: aktuálně jsou proto z 23 % vyprodané. Rezidenti u nich oceňují nejen vysoký standard, ale také zdravé vnitřní prostředí, které zajistí moderní technologické vybavení a přírodní materiály (včetně řízeného větrání s rekuperací tepla, tepelných čerpadel, moderního systému topení a chlazení stropem s aktivací betonového jádra nebo systému chytré domácnosti).

Číst více
Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.