Služba vybavení bytu COMFORT HOME

Využijte naše partnery a zařiďte si váš nový domov se spoustou slev a výhod!

Jak služba funguje

Podpisem smlouvy koupě bytu od JRD nekončí. Doporučíme vám spolehlivého partnera, který navrhne funkční řešení celého interiéru, ať už pro byty, které budou vašim novým domovem, tak pro ty, které máte v plánu pronajímat a vybaví ho nejen kuchyní, ale i nábytkem do obývacího pokoje či ložnice za použití kvalitních materiálů a nadčasového designu. Díky prověřeným firmám zajistíme osvětlení bytu, inteligentní domácnost, stěhování či zprostředkujeme službu garantovaného nájmu.

Usnadníme vám kompletního vybavení interiéru bez starostí!


Michaela Lukander
Manažer partnerského programu
T: 602 182 322
E: lukander@jrd.cz

Výhody SLUŽBY COMFORT HOME

Naše partnery si pečlivě vybíráme, neboť spokojenost našich klientů je pro nás důležitá. Vybíráme takové partnery, kteří se mohou pochlubit nejen profesionalitou, ale i kvalitními službami a výrobky, v souladu s našimi hodnotami a naší vizí. Výsledkem je spolupráce výhodná pro všechny zúčastněné strany.

  • Široký výběr předem ověřených partnerů
  • Originální produkty na míru Vašim potřebám
  • Méně práce pro Vás – vše řešíte v rámci koupě bytu
  • Cenové zvýhodnění
Kategorie programu

Kategorie programu

Ať už hledáte kvalitní realitní služby, plánujete novou kuchyni, přemýšlíte o designu interiéru, vybíráte kvalitní umělé osvětlení nebo Vás zajímá ekologie a zdraví, jste na správném místě. Stačí jen kliknout na obrázek a otevře se Vám pestrá nabídka našich partnerů.

Máte na nás otázku?

Pošlete dotaz k partnerskému programu

Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.