Průvodce zdravého bydlení

ZÍSKEJTE ZDARMA PRŮVODCE ZDRAVÉHO BYDLENÍ OD JRD

Zajímá Vás, jestli máte doma skutečně zdravé vnitřní prostředí? V tom případě si přečtěte našeho průvodce. Pomůže Vám rozpoznat, co je pro zdravý život v domě či bytě prospěšné a čemu je naopak dobré se vyhnout.

O knize Desatero zdravého bydlení s JRD
JRD - Průvodce zdravého bydlení

Tipy

Najdete řadu jednoduchých tipů, jak zdravě bydlet

Upozornění

Dozvíte se, jakým aktivitám je lepší se vyvarovat

Doporučení

Získáte praktické rady, jak si upravit domov či byt

Inspirace

Zjistíte, jak z domova udělat zdravější místo pro život

O knize

Vytvořili jsme pro Vás online průvodce světem zdravotních nástrah, které číhají tam, kde byste to nejméně čekali, v našich domovech. I přes veškerou snahu totiž některá rizika vědomě či nevědomě přehlížíme. Náš online průvodce Vám pomůže nejen tyto nástrahy včas odhalit, ale najdete v něm i řadu doporučení a tipů, jak ze svého domova vytvořit skutečně zdravé místo pro život.

Náš tip:

Budeme rádi, když o našem průvodci řeknete i dalším lidem. Společně můžeme upozornit na neviditelná a dosud opomíjená rizika nezdravého bydlení.

Stáhnout průvodce zdravÉHO bydlení

Ředitel produktového managementu

Ing. Petr Valeš

Po studiích na ČVUT pracoval v několika projekčních ateliérech a poté zamířil do rezidenčního developmentu. Dnes je Ředitelem produktového managementu JRD Real Estate a především arbitrem kvality zdravého vnitřního prostředí pro všechny naše projekty. A protože je to odborník, který svou práci dělá s obrovským nasazením, neustále ho to vede k posouvání standardů zdravého a šetrného bydlení do dalších úrovní. O Petrovi lze bez nadsázky říci, že to člověk na svém místě.

Máte otázky? Kontaktujte našeho experta!

Napište mi
Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.