Novinky

Novinky

6.6.2024

Projekt Vital Kamýk obdržel kolaudační souhlas a je připraven k nastěhování!

Rezidenční projekt Vital Kamýk dosáhl významného milníku – obdržel kolaudační souhlas. Tento moderní bytový komplex, který klade důraz na zdravé bydlení, je nyní připraven přivítat nové nájemce.

Vital Kamýk nabízí 97 bytů v dispozicích od 1+kk až po 4+kk, z nichž 20 je určeno k pronájmu. Byty k pronájmu jsou částečně zařízeny od renomovaného interiérového studia Hanák Forum, známého svou kvalitou a designem. Součástí projektu je také komunitní terasa v 10. patře s panoramatickými výhledy, zelení a posezením, ideální pro letní grilování a setkávání s přáteli. 

Noví nájemci se mohou těšit na moderní bydlení s přístupem k inovativním technologiím zaměřeným na podporu zdravého životního stylu a pohody. Bytový dům je navržen tak, aby poskytoval zdravý a komfortní životní prostor, včetně kvalitního vnitřního prostředí a řady prvků podporujících aktivní životní styl. 

V nabídce zbývají poslední byty, takže neváhejte a staňte se součástí této jedinečné komunity. 

Připravujeme několik dalších projektů, které posunou koncept zdravého bydlení na další úroveň. Buďte u toho a objevte budoucnost moderního a zdravého bydlení s JRD!

Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.