Novinky

Novinky

16.2.2023

Projekt Rezidence Michelangelova byl vyhlášen nejlepším developerským projektem bydlení v rámci galavečera ThePrime Real Estate Gala

Náš udržitelný projekt Rezidence Michelangelova získal již čtvrté ocenění v řadě. Zvítězil v soutěžní kategorii Nejlepší developerský projekt bydlení, která byla vyhlášena při včerejším galavečeru ThePrime Real Estate Gala na pražském Žofíně. Jednotlivé vítěze devíti kategorií vybírala 23členná odborná porota (složená ze zástupců developerů, realitních agentur, bank, investičních společností, právníků, architektů i profesních sdružení), která kladla velký důraz na následující kritéria: udržitelnost, kvalitu architektury a veřejného prostoru, urbanistickou hodnotu, přidanou hodnotu pro místní komunitu a využití inovativních technologií a materiálů.

 

Akci pořádal realitní a investiční zpravodajský portál www.theprime.cz a jeho majitel – dlouholetý komentátor dění na realitním a investičním trhu v České republice a v regionu CEE Robert McLean. Galavečer měl za cíl podpořit neziskovou organizaci Rozum a Cit, z.s., která pomáhá opuštěným dětem a jejich pěstounským rodinám. Dražba díla světově proslulého pop-artového umělce Pasty Onera a charitativní tombola jí vynesly celkem 689 000 Kč.

Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.