Nejlepší investicí je zdravý domov

Protože kvalitní bydlení je základní životní potřebou.

01

Nejbezpečnější
investice v nejistých
dobách

Reality jsou jednou z nejbezpečnějších investic i v nejistých dobách. A vzhledem k dlouhodobému nedostatku nových bytů v hlavním městě, lze přepokládat, že jejich hodnota bude trvale stoupat. Pokud tedy zvažujete investovat do nového bydlení, určitě se nevyplatí rozhodnutí odkládat. V případě pronájmu nového bytu se Vám investice zhodnotí hned dvakrát.

Vývoj průměrné ceny nového bytu
(Kč/m2, Praha)

Finanční krize

Dluhová krize

*Uvedené ceny jsou včetně dph

 

Vývoj indexu cen bytů a nájmu

Index cen nájmů

Index cen bytů

*Uvedené ceny jsou včetně dph

02

Dvojnásobné zhodnocení investice

Investice do nájemního bydlení se zhodnocuje dvěma způsoby:

  • Majitel nemovitosti inkasuje nájemné, z nějž plyne v Praze výnosnost 4 až 5 % ročně
  • Tržní cena bytů roste v čase mnohem rychleji než inflace. Za poslední rok vzrostla cena bytů v Praze průměrně o 7,6 %.

Koupí bytu pro nájemní bydlení tedy investor dosáhne celkového zhodnocení svého kapitálu o přibližně 12 % p. a. Vzhledem k neustále rostoucí poptávce po bydlení v Praze a nízké dosažitelnosti hypoték se v příštích letech očekává rychlý růst cen nájmů. Proto jsou investice do nájemního bydlení v Praze bezpečné.

 

03

Investice do zdraví

Téma zdraví snad ještě nikdy nebylo tak významným společenským tématem jako nyní. Určitě se shodneme, že zdraví máme každý jen jedno a je ideální jej podporovat vyváženou kvalitní stravou i aktivním životním stylem. V neposlední řadě si naši pozornost zaslouží kvalita vnitřního prostředí budov, v nichž naše generace tráví až 90 % svého času. Měli bychom si uvědomit, že z času stráveného v interiéru trávíme 2/3 této doby v našich vlastních domovech. Proto je více než důležité, aby byl v našem domově vždy dostatek čerstvého vzduchu, tepelná pohoda po celý rok, akustický komfort i optimální množství světla. Teprve soulad těchto čtyř prvků utváří zdravé bydlení.

90 %času

 

04

INVESTICE SE SPOLEHLIVÝM PARTNEREM

Jsme ryze česká firma. Realizaci zdravých budov se věnujeme už téměř 20 let. Stavíme pasivní domy, které jsou nejen esteticky krásné a pohodlné, ale především zdravé. S potěšením sledujeme, jak ve společnosti zájem o zdravé bydlení roste. To jen potvrzuje, že jdeme správnou cestou. S každou další inovací, kterou aplikujeme v našich domech, si uvědomujeme, že toto téma ještě zdaleka není vyčerpané. Budoucnost stavitelství vidíme v dalším rozvíjení a objevování dosud nepoznaných možností na poli zdravého bydlení.

20 Let

Vám vytváříme jedinečné
domovy

29 Projektů

Které jsme úspěšně dokončili
a předali novým majitelům

27Ocenění

Která potvrzují výjimečnou
kvalitu našich domů

1Společný cíl

Zdravý domov plný pozitivní
energie v souladu s přírodou

Realizované projekty

Vila Velká Chuchle

2005

Vila Augustus

2010

Park Hloubětín

2016

Ecocity Malešice II.

2016

Vila Diamantica

2017

U Pernikářky 7

2019

Zelená Libuš

2020

Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.