Park Hloubětín

Ideální bydlení pro vaši rodinu

Park Hloubětín

100%

Bytů prodáno

Zobrazit ceník

Projekt v kostce

Lokalita

PRAHA 9 - Hloubětín

Rok dokončení

2016

Typ projektu

Bytový dům

Počet podlaží

5

Nemovitosti v nabídce

Byty, komerční prostory

Počet jednotek

127

Představte si život v novém bytě v Hloubětíně - v klidném areálu plném zeleně, s nedalekým lesoparkem a dostupností centra do 20 minut. Vidíte svůj dokonale dispozičně řešený byt s jižní orientací, rozlehlým obývacím pokojem, zdravým vnitřním prostředím a minimálními náklady? To není sen – takové je bydlení v Parku Hloubětín. Vznikají celkem 3 bytové domy orientované do vlastního parku. Splňují nejvyšší nároky na účelnost, estetiku a komfort. Každý byt má jedinečné dispoziční řešení s ohledem na co nejlepší využití prostoru. Obytné místnosti jsou orientovány na jih. Tím je zaručen dostatek světla po celý den. Ranní kávu nebo odpolední siestu si vychutnáte na vlastní terase nebo balkónu. Využíváme nejlepší dostupné technologie, které dbají na zdravé životní prostředí a maximální úsporu energií. Unikátní systém řízeného větrání zajišťuje celodenní přístup čerstvého vzduchu a udržuje jeho optimální vlhkost. V místnostech se tak nemnoží bakterie ani plísně, pronikání prachu a pylu účinně zabraňují speciální filtry. Rušit vás nebude ani venkovní hluk.

CHARAKTERISTIKA PROJEKTU

  • Bydlení v ekologicky šetrných pasivních domech šetří přírodu i vaši peněženku

  • Ideální lokalita s blízkým lesoparkem, Kyjským rybníkem a stanicí metra B Hloubětín

  • Promyšlená dispoziční řešení, příznivá kupní cena

  • Krásný areál, který si zamilujete vy i vaše děti

DOSTUPNOST CENTRA PRAHY I KRÁSNÉ PŘÍRODY

Na výběr lokalit pro naše projekty klademe vysoké nároky. Park Hloubětín má výbornou polohu s ohledem na dostupnost centra metropole, občanskou vybavenost i možnost volnočasových aktivit.

Jen pár kroků od Parku Hloubětín se nachází rozsáhlý lesopark s malebným Kyjským rybníkem. Je ideálním místem pro odreagování – vybízí ke krásným procházkám, rybaření, projížďkám na bruslích nebo na kole. Cyklistické stezky začínají přímo u areálu.

Na stanici metra B Hloubětín dojdete ani ne za 5 minut klidné chůze, tramvajové a autobusové zastávky se nacházejí přímo u domu. V centru Prahy tak budete do 20 minut. Na nákupy, k lékaři nebo do školy či školky dojdete pěšky do 10 minut.

Mapa lokality

Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.