PARK HLOUBĚTÍN

Ideální bydlení pro vaši rodinu

Představte si život v novém bytě v Hloubětíně - v klidném areálu plném zeleně, s nedalekým lesoparkem a dostupností centra do 20 minut. Vidíte svůj dokonale dispozičně řešený byt s jižní orientací, rozlehlým obývacím pokojem, zdravým vnitřním prostředím a minimálními náklady? To není sen – takové je bydlení v Parku Hloubětín.

Vznikají celkem 3 bytové domy orientované do vlastního parku. Splňují nejvyšší nároky na účelnost, estetiku a komfort. Každý byt má jedinečné dispoziční řešení s ohledem na co nejlepší využití prostoru. Obytné místnosti jsou orientovány na jih. Tím je zaručen dostatek světla po celý den. Ranní kávu nebo odpolední siestu si vychutnáte na vlastní terase nebo balkónu.

Využíváme nejlepší dostupné technologie, které dbají na zdravé životní prostředí a maximální úsporu energií. Unikátní systém řízeného větrání zajišťuje celodenní přístup čerstvého vzduchu a udržuje jeho optimální vlhkost. V místnostech se tak nemnoží bakterie ani plísně, pronikání prachu a pylu účinně zabraňují speciální filtry. Rušit vás nebude ani venkovní hluk.

Project in a nutshell

Location
PRAHA 9 - Hloubětín
Finished
2016
Type of project
Bytový dům
Real estate on offer
Byty, komerční prostory
Number of floors
5
Number of units
127

PROJECT CHARACTERISTICS

  • Bydlení v ekologicky šetrných pasivních domech šetří přírodu i vaši peněženku
  • Ideální lokalita s blízkým lesoparkem, Kyjským rybníkem a stanicí metra B Hloubětín
  • Promyšlená dispoziční řešení, příznivá kupní cena
  • Krásný areál, který si zamilujete vy i vaše děti

DOSTUPNOST CENTRA PRAHY I KRÁSNÉ PŘÍRODY

Na výběr lokalit pro naše projekty klademe vysoké nároky. Park Hloubětín má výbornou polohu s ohledem na dostupnost centra metropole, občanskou vybavenost i možnost volnočasových aktivit.

Jen pár kroků od Parku Hloubětín se nachází rozsáhlý lesopark s malebným Kyjským rybníkem. Je ideálním místem pro odreagování – vybízí ke krásným procházkám, rybaření, projížďkám na bruslích nebo na kole. Cyklistické stezky začínají přímo u areálu.

Na stanici metra B Hloubětín dojdete ani ne za 5 minut klidné chůze, tramvajové a autobusové zastávky se nacházejí přímo u domu. V centru Prahy tak budete do 20 minut. Na nákupy, k lékaři nebo do školy či školky dojdete pěšky do 10 minut.

Map of Location

Questions ?
 

Still here? And are you interested in healthy housing?
Download our advisor so you know how to get it!