Služba vybavení bytu COMFORT HOME - DESIGNO STUDIO

Jsme interiérové studio se showroomem v pražských Holešovicích a pro klienty projektujeme a realizujeme rezidenční interiéry již 15 let. Připravíme pro Vás ideální řešení prostoru a vytvoříme kompletní návrh interiéru ve 3D vizualizaci s projektovou dokumentací. Při návrhu interiéru klademe důraz na konkrétní požadavky klienta, funkčnost a detail, barevnou typologii a materiálové provedení.

Zastupujeme celou řadu kvalitních výrobců interiérového vybavení včetně zakázkové výroby nábytku a doplňků do interiéru. Zastupujeme jen prověřené dodavatele kuchyní, nábytku, sanity, osvětlení, tapet, koberců a jiného vybavení italského a skandinávského designu. V naší nabídce je více jak 70 kvalitních značek např. sedací nábytek Furninova a Novamobili, nábytek Santa Lucia a Desalto, tapety Wall Deco a Glamora, kuchyně Armony cucine, osvětlení Arkos light, Bover a Linea light(více než 30 dodavatelů), vybavení koupelen Antonio Lupi, venkovní nábytek Atmosphera a Brafab.

Pro klienty zajišťujeme v rámci realizace interiéru stavební úpravy, úpravy instalací(elektro a vodoinstalace, plyn), realizaci podlah, výmalbu včetně dekorativních stěrek a povrchů, tapetování, odbornou instalaci stínění, chytrá domácnost Loxone a další služby

Преимущества партнера

  • Úvodní návrh kuchyně a obývacího pokoje zdarma
  • 1 hodina konzultace zdarma
  • 10 % sleva na vybrané produkty z ceny bez DPH

Контакты

DESIGNO STUDIO

HAM FACTORY

Osadní 35/774, Praha 7 - Holešovice     

IČO: 28168143

Прошу предоставить подробную информацию

У вас есть к нам вопрос?

Задайте вопрос о партнерской программе

У вас есть вопросы?
 

Вы все еще здесь? Вас интересует здоровое жилье? 
Скачайте нашего советчика, чтобы узнать подробнее.