Kariéra v JRD

Kariéra
v JRD

Kariéra

Přidejte se k nám

Společnost JRD působí na českém trhu od roku 2003. Jako zastánce šetrného přístupu k přírodě se zaměřuje na výstavbu energeticky úsporných projektů a je lídrem na trhu nízkoenergetického a pasivního bydlení. Ve všech svých bytových projektech spojuje moderní technologie s ekologickým přístupem a minimalizuje energetickou náročnost staveb.

Přidejte se k nám

Kariéra

Naše hodnoty, kterých se držíme

Otevřený a férový přístup

Jsme k sobě upřímní a navzájem se respektujeme. Proto u nás vždy víte, na čem jste. Na nic si nehrajeme a každému hlasu přikládáme stejnou váhu.

Inovativnost

Napadá vás, jak něco dělat lépe, nebo chcete v JRD rozjet nový projekt? Skvěle, přesně takové lidi potřebujeme! Jsme vašim nápadům otevření.

Smysl pro kreativitu a detail

Snažíme se posouvat odvětví Developmentu dopředu. Z toho důvodu klademe důraz na schopnost pohlížet na věci z různých úhlů a dotahovat je do posledního detailu.

Respekt k přírodě a lidskému zdraví

Svou práci děláme s maximálními ohledy na přírodu, ekologii i zdravé životní prostředí. To se promítá jak do výběru správných materiálů pro stavbu, tak do chodu našich kanceláří, kde například poctivě třídíme odpad.

Týmovost

Věříme, že tým vždy dokáže víc než jednotlivec, pokud spojí své síly. Považujeme tedy za důležité, aby naši lidé drželi při sobě, vzájemně se podporovali a spoléhali jeden na druhého.

Radost z kvalitní architektury

Stavíme domy, ve kterých chceme sami bydlet. To by ale nešlo bez týmu milujícího kvalitní architekturu! Proto je pro nás nadšení pro obor zcela klíčové.

Radost a spokojenost z práce

Co motivuje člověka nejvíc? Přece radost z dobře odvedené práce! A tak nezapomínáme své kolegy náležitě odměnit, když se jim něco povede. Spokojený tým je základ úspěchu.

Osobní přístup - každý člověk je jedinečný

Své lidi nevnímáme jako anonymní dav, nýbrž jako jedinečné osobnosti s rozdílnými potřebami. Nemusíte se bát přijít s jakýmkoliv problémem, společně najdeme řešení.

Aktuálně volné pozice

Vedoucí projektu / Projektový manažer

Do týmu právě hledáme zdatného kolegu nebo kolegyni na pozici Vedoucí projektu / Projektový manažer. Pokud umíte komplexně řídit projekt a splňujete všechny podmínky přijetí, jste pro nás ideální kandidát. V případě nástupu se můžete těšit na řadu benefitů (5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, Multisport karta, firemní lekce angličtiny a další vzdělávání, možnost práce z domova, občerstvení a nápoje na pracovišti) a zajímavý vstupní plat.

Zobrazit detail pozice

HR Generalista

Do našeho HR týmu aktuálně hledáme kolegu/kolegyni na pozici HR Generalisty, který/á bude samostatně i v rámci malého HR týmu pečovat o naše zaměstnance, vezme si na starosti úkoly napříč HR spektrem a také bude do týmu přinášet novinky a inspiraci ze světa HR. Více informací o pozici najdete v detailu.

Zobrazit detail pozice

Ekonom pro akvizice

Do týmu hledáme šikovného kolegu nebo kolegyni, co sleduje trendy na poli realitního trhu, umí zpracovat data a analytické reporty z cenových map, nezalekne se reportů a zvládne i průběžnou identifikaci různých obchodních příležitostí a rizik. Na oplátku má u nás flexibilní pracovní dobu, Multisportku a vzdělávací kurzy. Více informací o pozici najdete v detailu. 

 

 

Zobrazit detail pozice

Praxe a brigády

Pro všechny, co hledají moderní pracovní prostředí, mladé a vstřícné kolegy, spoustu firemních akcí a zejména perspektivu stát se stabilní součástí týmu, ať se nám ozvou na uvedený email, nebo skrze kontaktní formulář.

Zobrazit detail pozice

Nejčastější činnosti:

- administrativní podpora obchodní činnosti

- práce na firemní recepci

 

Typ spolupráce:

- dohoda o provedení práce (DPP)

 

Odměna:

- 130 Kč/hod

Udělejte krok správným směrem

Zašlete nám své CV

Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.