Partnerský program

Воспользуйтесь услугами наших партнеров и оборудуйте свой новый дом, используя множество скидок и льгот!

Jak partnerský program funguje

Koupě bytu od JRD nekončí podpisem smlouvy. Kromě kvality, pohodlí a zdravého bydlení nabízíme i praktické služby a výhody, které Vám pomohou vytvořit Váš vysněný domov. Protože nám záleží na tom, aby se Vám v bytech JRD dobře žilo, chceme Vám zpříjemnit a usnadnit i zařizování Vašeho nového domova. U partnerů JRD budete moci čerpat řadu užitečných benefitů. Kromě slev na zařízení bytu to budou například služby finančního poradce nebo bytového designéra.

Na osobní schůzce Vám blíže představíme všechny partnery JRD. V případě zájmu o jejich služby se pak obrátíte na kontaktní osobu, uvedenou přímo u každého našeho partnera, nebo na naši koordinátorku Partnerského programu JRD.

Při návštěvě partnera a objednávce služeb se prokážete Zákaznickou kartou JRD, kterou obdržíte spolu s průvodcem klientskými změnami a ihned můžete začít čerpat uvedené slevy a výhody.

Výhody partnerského programu

Naše partnery si pečlivě vybíráme, neboť spokojenost našich klientů je pro nás důležitá. Vybíráme takové partnery, kteří se mohou pochlubit nejen profesionalitou, ale i kvalitními službami a výrobky, v souladu s našimi hodnotami a naší vizí. Výsledkem je spolupráce výhodná pro všechny zúčastněné strany.

  • Široký výběr předem ověřených partnerů
  • Originální produkty na míru Vašim potřebám
  • Méně práce pro Vás – vše řešíte v rámci koupě bytu
  • Cenové zvýhodnění
Kategorie programu

Kategorie programu

Ať už hledáte kvalitní realitní služby, plánujete novou kuchyni, přemýšlíte o designu interiéru, vybíráte kvalitní umělé osvětlení nebo Vás zajímá ekologie a zdraví, jste na správném místě. Stačí jen kliknout na obrázek a otevře se Vám pestrá nabídka našich partnerů.

У вас есть к нам вопрос?

Задайте вопрос о партнерской программе

У вас есть вопросы?
 

Вы все еще здесь? Вас интересует здоровое жилье? 
Скачайте нашего советчика, чтобы узнать подробнее.