Viladům Uhříněves

Viladům Uhříněves

100%

Bytů prodáno

Zobrazit ceník

Projekt v kostce

Lokalita

Praha 10 - Uhříněves

Rok dokončení

2015

Typ projektu

Bytový dům

Počet podlaží

3

Nemovitosti v nabídce

Byty

Počet jednotek

3

Energeticky pasivní viladům naleznete v příjemné a klidné lokalitě městské části Praha-Uhřiněves a díky své jedinečné a originální architektuře Vám nabídne moderní a přitom zdravé bydlení v Praze. Pokud toužíte po krásném bydlení, které je spojeno s přírodou, potom Vila Uhříněves splní všechna Vaše očekávání. Jako u všech našich projektů i u Vily Uhříněves dbáme na to, aby energeticky pasivní bydlení, poskytující našim klientům mimo jiné výhody v podobě života ve zdravém vnitřním prostředí, podstatné úspory v nákladech na bydlení a promyšlené dispozice bytů, bylo doplněno také možností každodenního kontaktu s přírodou. Právě proto jsme zvolili lokalitu Uhříněvsi s parkem Obora v sousedství. Energeticky pasivní viladům nabízí pouze 3 byty v dispozici 4+kk a o velikosti 99 až 125 m2. Samozřejmostí jsou prostorné balkóny, předzahrádky či terasy, které svým majitelům poskytnou příjemný azyl pro odpočinek a relaxaci. Všechny byty jsou navrženy tak, aby splňovaly maximální požadavky na pohodlné a komfortní bydlení a poskytovaly dostatek prostoru a světla pro každodenní aktivity svých majitelů. Z tohoto důvodu je převážná část obývacích pokojů prosluněna nadstandardním prosklením orientovaným na jih, který poskytuje nejen dostatek slunečního světla, ale i jedinečný výhled do přilehlého parku Obora. Každý byt také disponuje prostorným sklepem a garážovým stáním.

UHŘÍNĚVES

Městská část Praha - Uhříněves nabízí krásné bydlení v klidu a zeleni na jihovýchodním okraji Prahy a v posledních letech se stala velmi žádanou příměstskou lokalitou pro bydlení. Hlavní příčinou je neustále se rozrůstající a zkvalitňující občanská vybavenost v kombinaci s dobrou dopravní dostupností do centra, kterou zajišťuje přímé autobusové spojení se stanicí metra A "Depo Hostivař" nebo "Skalka", od ledna 2009 také vlakové spojení s 8 minutovými intervaly s Hlavním nádražím (přes Hostivař, Strašnice, Vršovice) a nedaleký nájezd na dálnici D1 v Průhonicích.

V samotné obci naleznete mateřskou i základní školu, domov pro seniory, poštu, služebnu Městské policie, velké množství obchodů, restaurací a jiných služeb. Pro větší nákupy nebo za zábavou je možné vyrazit i do nedaleké nákupní zóny Čestlice, jejíž součástí je také nově vzniklý Aquapark, nebo do OC Chodov, kde naleznete pestrou nabídku zboží a služeb, restaurace a řadu dalších možností pro celou rodinu. Mimo to nabízí Uhříněves širokou škálu možností sportovního vyžití a relaxace - fotbalové hřiště, tenisové kurty, fitness, a v neposlední řadě také několik cyklostezek.

Mapa lokality

Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.