Viladomy U Obory

Bydlete zdravě v souladu s přírodou

Viladomy U Obory

100%

Bytů prodáno

Zobrazit ceník

Projekt v kostce

Lokalita

Praha - Uhříněves

Rok dokončení

2010

Typ projektu

Bytový dům

Počet podlaží

4

Nemovitosti v nabídce

Byty

Počet jednotek

37

Viladomy U Obory jsou umístěny v nádherném a prostorném areálu, jenž tvoří tři nízké viladomy o třech podlažích s výtahem. V těchto nízkoenergetických domech je Vám k dispozici celkem 37 bytů o velikosti 2+kk (43 m2) až 4 +kk (110 m2). Samozřejmostí jsou prostorné balkóny, předzahrádky či terasy, které svým majitelům poskytnou příjemný azyl pro odpočinek a relaxaci. Všechny nízkoenergetické byty U Obory jsou navrženy tak, aby splňovali maximální požadavky na pohodlné a komfortní bydlení a poskytovali dostatek prostoru a světla pro každodenní aktivity svých majitelů. Z tohoto důvodu je převážná část obývacích pokojů prosluněna nadstandardním prosklením orientovaným na jih, který poskytuje nejen dostatek slunečního světla, ale i jedinečný výhled do přilehlého parku Obora. Ve všech bytech jsou použity moderní technologie a materiály, jako například vzduchotechnika s rekuperací tepla, dřevěná okna s trojskly či solární systémy pro ohřev teplé užitkové vody. Budoucí majitelé ocení ekonomické úspory spojené s nízkou spotřebou energií, například vzduchotechnika s rekuperací tepla a možnost solárního systému, což budoucím majitelům zaručuje ekonomické úspory a pozitivní přístup k životnímu prostředí. Důkazem je štítek A energetické náročnosti budovy (velmi úsporná). Hlavní předností je řízená výměna čerstvého vzduchu a s tím související kvalita vnitřního prostředí s velmi příznivým vlivem na zdraví.

PRAHA - UHŘÍNĚVES

Městská část Praha - Uhříněves nabízí krásné bydlení v klidu a zeleni na jihovýchodním okraji Prahy a v posledních letech se stala velmi žádanou příměstskou lokalitou pro bydlení. Hlavní příčinou je neustále se rozrůstající a zkvalitňující občanská vybavenost v kombinaci s dobrou dopravní dostupností do centra, kterou zajišťuje přímé autobusové spojení se stanicí metra A "Depo Hostivař" nebo "Skalka", od ledna 2009 také vlakové spojení s 8 minutovými intervaly s Hlavním nádražím (přes Hostivař, Strašnice, Vršovice) a nedaleký nájezd na dálnici D1 v Průhonicích.

V samotné obci naleznete mateřskou i základní školu, domov pro seniory, poštu, služebnu Městské policie, velké množství obchodů, restaurací a jiných služeb. Pro větší nákupy nebo za zábavou je možné vyrazit i do nedaleké nákupní zóny Čestlice, jejíž součástí je také nově vzniklý Aquapark, nebo do OC Chodov, kde naleznete pestrou nabídku zboží a služeb, restaurace a řadu dalších možností pro celou rodinu. Mimo to nabízí Uhříněves širokou škálu možností sportovního vyžití a relaxace - fotbalové hřiště, tenisové kurty, fitness, a v neposlední řadě také několik cyklostezek.

Mapa lokality

Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.