Vila Augustus

Luxus a elegance se vrací

Vila Augustus

100%

Bytů prodáno

Zobrazit ceník

Projekt v kostce

Lokalita

Praha 10 - Strašnice

Rok dokončení

2012

Typ projektu

Bytový dům

Počet podlaží

4

Nemovitosti v nabídce

Byty

Počet jednotek

9

Nízkoenergetická Vila Augustus dostala nikoli náhodou své jméno po prvním římském císaři. V tomto názvu se skrývá náš závazek stavět pro vás tak, jako byste byli prvním římským císařem vy. Tedy dokonale. Vznikl tak dům, který snese ta nejtvrdší kritéria co do nízkoenergetičnosti, kvality materiálů a kvality zpracování. Vznikla elegantní luxusní bytová vila, kterou lze považovat za etalon luxusního městského bydlení. Mimochodem stejného názoru je i porota prestižní soutěže (více na Ocenění). Stejně jako architektonické a stavební řešení vily respektuje okolí, tak i použitá energeticky pasivní technologie respektuje její obyvatele. Přináší totiž zdravé bydlení díky řízenému větrání s rekuperací, jež zajišťuje, aby se z bytu stala klimatická oáza. Tedy nejen že v bytě bude stabilní a zdravé klima s optimální hladinou vlhkosti a nízkou hladinou CO2, ale také se stane místem, kde se téměř nepráší a kam nepronikne téměř žádný hluk z okolí (více na Naše výhody).

STRAŠNICE

Strašnice jsou tradičně elegantní čtvrtí v bezprostřední blízkosti centra Prahy. Mezi rušnými hlavními ulicemi působí strašnická vilová zástavba jako oáza zeleně, klidu a života beze spěchu uprostřed pouště moderního shonu. Svými noblesními vilami z 20. let minulého století vytváří neopakovatelnou atmosféru jako vystřiženou z filmů s Oldřichem Novým. Stačí jedna procházka okolo předzahrádek a velkých oken zimních zahrad a máte pocit, že dýcháte stejný vzduch jako Vlasta Burian nebo Jindřich Plachta. Do Strašnic je jednoduché se zamilovat. Dostane se vám totiž pocitu téměř neměstského. A přitom pár minut od centra.
Do takového prostředí je zasazena elegantní Vila Augustus, která je svou čistou architekturou moderním převyprávěním ideálů 1. republiky - jednota krásy a funkčnosti, která má navíc tu kvalitu, že svého nového majitele dokáže dokonale reprezentovat.

Mapa lokality

Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.