Služba vybavení bytu COMFORT HOME - Hinke Novák - architekti s.r.o.

Jsme interiérové studio Hinke Novák – architekti s.r.o., ateliér založený architekty Markem Hinke a Markem Novákem.

Naší specializací jsou unikátní návrhy a realizace rezidenčních a komerčních interiérů. Každý návrh vzniká na míru konkrétnímu klientovi a nese v sobě jeho osobnost a hodnoty.

Spolupráci začínáme úvodní schůzkou, kde se seznámíme s klientem, jeho pohledem na svět a představami o tom, co by mu měl interiér poskytnout.

Interiéry, které pro naše klienty navrhujeme, prezentujeme přehlednou formou propracovaných vizualizací a detailních výkresů. Výstupem naší práce je tak komplexní dokumentace, která obsahuje veškeré podklady pro samotnou realizaci interiéru od stavebních úprav, přes zadávací dokumentaci pro truhláře, vizualizace, až po seznamy použitých výrobků a doplňků.  Naše návrhy následně pro klienty také realizujeme. To je možné díky širokému týmu zkušených dodavatelů, jehož součástí jsou renomované stavební firmy, truhláři a také umělci.

Mezi naše klienty patří přední osobnosti české developerské scény a veřejného života. Zakládáme si na vysoké kvalitě odváděné práce a dobrých vztazích s klienty, kterým jsme silným partnerem během celé stavby.

Výhody partnera

  • 1 hodina konzultace zdarma

Kontaktní údaje

Hinke Novák - architekti s.r.o.

Šmeralova 378/28

170 00 Praha 7

IČO: 08531439

Chci více info

Máte na nás otázku?

Pošlete dotaz k partnerskému programu

Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.