Ecocity Malešice II

Město nebo příroda? Pořiďte si bydlení bez kompromisů

Ecocity Malešice II

100%

Bytů prodáno

Zobrazit ceník

Projekt v kostce

Lokalita

Praha 10 - Malešice

Rok dokončení

2016

Typ projektu

Bytový dům

Počet podlaží

6

Nemovitosti v nabídce

Byty

Počet jednotek

66

Ecocity II Malešice představuje soulad městského bydlení s přírodou. Domy jsou vůči sobě orientovány tak, aby si vzájemně nestínily. Kompozičně přitom tvoří jednotný celek. Všechny byty v projektu jsou orientovány jižním směrem a mají důmyslně řešené dispozice. Velké prosklené plochy oken přivádějí do bytů dostatek světla. Byty jsou vybaveny buď slunnou lodžií, nebo praktickou předzahrádkou. Doslova klimatickou oázou je pak vnitřní prostředí bytů. Automatický systém řízeného větrání zajišťuje stabilní teplotu a čistý vzduch bez škodlivin. V bytech se nemnoží roztoči, nevznikají plísně a přítomnost pylu a prachu je omezena na minimum.

CHARAKTERISTIKA PROJEKTU

  • Jedinečné místo mezi Malešickým parkem a lesem láká k aktivnímu odpočinku

  • Zdravé vnitřní prostředí, důmyslně řešení dispozice, nadčasová architektura

  • Ideální rodinné bydlení v bezpečném areálu daleko od ruchu velkoměsta

  • Přímo v areálu Ecocity II Malešice vzniknou 2 vlastní parky včetně dětských hřišť

MALEŠICE

Jsou dva druhy přístupů ke stavbě bytových domů. Jeden, který se soustředí na stavbu samotnou a to, co je za “dveřmi” je pro stavebníka nepodstatné. A druhý, naprosto odlišný přístup, který chápe domov jako součást většího celku, který dbá nejen na byt nebo dům, ale také na to v jakém je prostředí a jakým způsobem je zasazený do svého okolí. Tento přístup jsme zvolil my při stavbě Ecocity Malešice, proto je projekt jiný než běžné bytové domy.

Projekt Ecocity Malešice vzniká v klidné a čisté části Malešic, mezi přirozeným lesem a Malešickým parkem. Spolu se zelení osázeným bezprostředním okolím bytových domů tak vzniká úžasný pás zdravého prostředí.

Mapa lokality

Novinky

9.5.2021

Projekt Ecocity Malešice nově zdobí okrasné třešně a lísky!

Projekt Ecocity Malešice nově zdobí okrasné třešně a lísky! O jejich vysazení se postaralo 13 rodin, které zde bydlí. Byla to pořádná fuška, která zaměstnala jak rodiče, tak děti. Příjemné pracovní odpoledne krásně uběhlo a mladé stromečky se díky svým adoptivním rodinám mají krásně k světu.

Číst více
Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.