Den otevřených dveří Císařská vinice

Zažijte opravdový Grand cru living na Císařské vinici!

srdečně vás zveme na den otevřených dveří právě zkolaudovaného exkluzivního projektu Císařská vinice, který se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 5, na jižním svahu u parku Ladronka. Přijďte si užít panoramatické výhledy na celou Prahu a zažít opravdový Grand Cru Living.

 

 

Na co se můžete těšit?

V areálu se nachází 69 bytů, které jsou vybaveny unikátním systémem moderních technologií, ohleduplných k životnímu prostředí. Nechybí komfortní balkony, terasy nebo zahrady a samozřejmostí jsou garážová stání a sklep ke každému bytu. V letních měsících oceníte stropní chlazení, které je šetrné k vašemu zdraví a které Vám zajistí příjemné teploty v horkých dnech.

 

V rámci dne otevřených dveří si prohlédnete jak byty menších dispozic (garsonku i 2kk), tak i byty větší (3kk a 4kk), vhodné pro rodinné bydlení.

 

Seznámíme vás s technologiemi, které v bytech udržují zdravé vnitřní prostředí, prohlédnete si úžasné výhledy na Prahu a do zeleně, nebo si projdete park s vinným sklípkem, který momentálně v areálu vzniká a bude přístupný jen rezidentům.

 


 

Prohlédnout si můžete všechny neprodané byty dne 20. září 2023 od 13:00 do 18:00 hod. Abychom vám zajistili co největší komfort budeme rádi, když si předem vyberete čas návštěvy a zarezervujete si ho zde. Také nám, prosím, sdělte, jaké dispozice vás zajímají.

 

Navštivte nás

Den otevřených dveří Císařská vinice
středa 20.9.2023
od 13:00 do 18:00


Rezidence Císařská vinice, Praha 5 Smíchov (Smrčinská ulice)


Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.