Světlý byt se vzrostlou zahradou 5+kk

Adresa:

Praha, Dolní Měcholupy, Na Návsi

Dispozice:

5+kk

Plocha:

178 m2

Karta bytu:

Stáhnout kartu bytu

Cena vč DPH:

25 000 000 Kč

Světlý byt se vzrostlou zahradou a 3 garážovými místy je součástí rezidenčního projektu rozkládajícího se v klidné lokalitě u parku, v neprůjezdné ulici v Dolních Měcholupech nedaleko lesoparku Hostivař. V jedné úrovni se nachází kuchyně, 3 ložnice, 2 koupelny, samostatná toaleta, šatna, komora, technická místnost a vstupní hala. O pár schodů níže (cca o 1 m) je obývací pokoj s navazující zahradou, v nejnižším podlaží je pracovna/pokoj pro hosty, koupelna a předsíň s přímým vstupem do garáže.

Rezidence byla dokončena v r. 2009. V bytě byly použity kvalitní materiály, nemovitost má velmi nízkou energetickou náročnost. Úsporné vytápění zajišťuje rekuperační jednotka Atrea Duplex, v bytě je navíc krb s krbovou vložkou, teplovodním výměníkem a obkladem z italského travertinu. Dohřev TUV je zajištěn pomocí krbu a termických solárních kolektorů, dřevohliníková okna Internorm mají izolační trojskla a předokenní žaluzie ovládané systémem inteligentní domácnosti Legrand Vintage (slouží též k ovládání TV a reproduktorů). K vyššímu standardu vybavení patří dřevěná dvouvrstvá podlaha z masivu wenge, přírodní linoleum, dýhované vstupní bezpečnostní dveře Next (tř. III) a zakázkové interiérové dveře s výškou 220 cm, značková svítidla, designová koupelnová sanita Villeroy & Boch, Keramag a Kaldewei, podomítkové baterie Dornbach a Axor, parní sprcha Riho, videotelefon a zabezpečovací zařízení.

Zahrada poskytuje možnost příjemného posezení na terase pod pergolou se zelenou střechou. Cena zahrnuje veškerý nábytek realizovaný na míru a audio systém celého bytu. K bytu přísluší sklep a 3 garážová mista s možností nabíjení EV.

Ve čtvrti funguje veškerá občanská vybavenost, v docházkové vzdálenosti je mateřská a základní škola, několik restaurací, prodejna potravin či sportovní hřiště a tenisové kurty. Kousek od domu staví autobus, kterým se lze dostat k železniční zastávce Horní Měcholupy a odtud pohodlně až do centra, v krátké dojezdové vzdálenosti je také tramvajová zastávka a stanice metra linky A Depo Hostivař. Nedaleký rozlehlý lesopark Hostivař nabízí možnost procházek či projížděk na kole i koupání v přehradě.

Mám zájem
Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.