Luxusní byt s výhledem na Vltavu

Adresa:

Praha, Holešovice, Sanderova

Dispozice:

2+kk

Plocha:

59 m2

Cena vč DPH:

12 900 000 Kč

Prohlídka bytu:

Zobrazit byt

V exkluzivním zastoupení vám nabízíme prodej bytu s lodžií o dispozici 2+kk, který je situován v devátém podlaží rezidenčního projektu Marina Island. Dominantou interiéru je velkorysý obývací pokoj o velikosti 29,6 m2 s kuchyňskou linkou a vstupem na lodžii, která je jako stvořena pro nedělní snídani s výhledem na Vltavu. Součástí bytu je i další pokoj o velikosti 14,7 m2 také se vstupem na lodžii. V koupelně si oblíbíte podlahové topení a prostorný sprchový kout. Byt má dřevěnou podlahu z běleného dubu, špičkové interiérové dveře Hanák, zvýšené stropy (2,9m) a dřevěná okna s trojsklem. Celý byt je vybavený nábytkem na míru. Pro zajištění příjemného prostředí v bytě můžete využít klimatizaci a systém Philips HUE. Samozřejmostí jsou kvalitní spotřebiče jako indukce, myčka, trouba, pračka se sušičkou. Standardy bytu splňují vysoké nároky majitelů. Kvalitní provedení zaručuje spokojenost i těch nejnáročnějších.

K bytu patří také sklep o velikosti 5,5m2, ve kterém najdete zásuvku na elektrokolo a garážové stání, u kterého lze doplnit elektromobilitu.

Prestižní projekt Marina Island, realizovaný v roce 2017, nabízí kromě atraktivní lokality také mnoho zařízení přímo v areálu rezidence, které potěší své majitele. Najdete zde automyčku, posilovnu, privátní park a dětské hřiště přímo v uzavřeném vnitrobloku. Pro větší bezpečnost je zde k dispozici recepce s ochrankou, kde je možnost uschování pošty a zásilek.

Rezidence se nachází pouhých 8 minut od centra Prahy. Přitom si majitelé užívají klid a kouzlo přírody, blízkost řeky a možnosti procházek. K tomu nedaleké obchody, restaurace, kulturní vyžití, golfové hřiště, sportovní vybavení a možnost rychlé dopravy do centra Prahy za prací, vytváří z rezidence Marina Island ideální místo pro romantické i praktické bydlení.

Mám zájem
Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.