Green Port Strašnice - byt GP2.6.1

Adresa:

Praha, Strašnice, Počernická

Dispozice:

4+kk

Plocha:

94 m2

Karta bytu:

Stáhnout kartu bytu

Cena vč DPH:

15 306 743 Kč *ZLEVNĚNO O 951 364 Kč

Virtuální prohlídka:

Zobrazit virtuální prohlídku

Byt s lodžií, krásným výhledem a dispozicí 4+kk je situován v 6. podlaží nového rezidenčního projektu Green Port. Dominantou interiéru je obývací pokoj o velikosti 33,8 m2 s kuchyňskou linkou a přístupem na lodžii. K bytu náleží tři pokoje o velikostech 13,4 m2, 10,4 m2 a 10,5 m2, přičemž z ložnice je také přístup na lodžii. V bytě se nachází prostorná koupelna s vanou, sprchovým koutem a dvěma oddělenými toaletami. Vše řešeno nadstandardními obklady a dlažbou. V rámci dispozičních řešení se myslelo také na dostatek úložných prostor, které lze maximálně využít ve vstupní hale (předsíni) a v praktické komoře. V obývacím pokoji, chodbě a ložnici je dřevěná podlaha. V ostatních místnostech je vysoce kvalitní dlažba. Byt je připraven k nastěhování a je nadstandardně vybaven.

V pěší vzdálenosti se nachází zastávka autobusů a tramvají. Pouze za 3 min. se přepravíte na metro A Želivského. V centru města se ocitnete do pár minut. Velkým pozitivem projektu je nedaleký, nedávno zrekonstruovaný Malešický park, který je vhodný k odpočinku a volnočasovým aktivitám. V okolí se také nachází škola, školka, restaurace, sportovní areál a obchody.

Jedná se o energeticky pasivní projekt, který šetří náklady za energie, a zároveň poskytuje zdravé prostředí pro Vaše bydlení, vhodné i pro alergiky. Domy jsou obklopené zelení společných prostor a nachází se zde klidné atrium s relaxačními prvky. K dispozici je kočárkárna, kolárna, nadstandardní řešení určené pro cyklisty a příprava pro instalaci nabíjecích stanic pro elektromobily u parkovacích stání.

Mám zájem
Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.