Green Port Strašnice - byt GP1.7.7

Adresa:

Praha, Strašnice, Počernická

Dispozice:

4+kk

Plocha:

112 m2

Karta bytu:

Stáhnout kartu bytu

Cena vč DPH:

18 847 221 Kč *ZLEVNĚNO O 680 058 Kč

Prohlídka bytu:

Zobrazit byt

Krásný byt s otevřeným výhledem do klidného vnitrobloku a dispozicí 4+kk je situován v 7. podlaží nového rezidenčního projektu Green Port. Dominantou interiéru je obývací pokoj o velikosti 35,1 m2 s kuchyňskou linkou, ze kterého je vstup na lodžii s hezkým výhledem. K bytu náleží tři pokoje o velikostech 12,1 m2, 14,4 m2 a 15,4 m2. Z jednoho pokoje je taktéž přístup na lodžii. V bytě se nachází prostorná koupelna s vanou a oddělenou toaletou. Ložnice má svoji vlastní koupelnu se sprchovým koutem, toaletou a oknem. V rámci dispozičních řešení se myslelo také na dostatek úložných prostor, které lze maximálně využít v prakticky řešené velké vstupní hale a v komoře (2,8 m2). V obývacím pokoji, chodbě a pokojích je laminátová podlaha. V ostatních místnostech je dlažba.

V pěší vzdálenosti se nachází zastávka autobusů a tramvají. Pouze za 3 min. se přepravíte na metro A Želivského. V centru města se ocitnete do pár minut. Velkým pozitivem projektu je nedaleký, nedávno zrekonstruovaný Malešický park, který je vhodný k odpočinku a volnočasovým aktivitám. V okolí se také nachází škola, školka, restaurace, sportovní areál a obchody.

Jedná se o energeticky pasivní projekt, který šetří náklady za energie, a zároveň poskytuje zdravé prostředí pro Vaše bydlení, vhodné i pro alergiky. Domy jsou obklopené zelení společných prostor a nachází se zde klidné atrium s relaxačními prvky. K dispozici je kočárkárna, kolárna, nadstandardní řešení určené pro cyklisty a příprava pro instalaci nabíjecích stanic pro elektromobily u parkovacích stání.

Mám zájem
Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.