Green Port Strašnice - byt 4+kk s lodžií

Adresa:

Praha, Strašnice, Počernická

Dispozice:

4+kk

Plocha:

99 m2

Parc. č.:

1292/10

Karta bytu:

Stáhnout kartu bytu

Cena vč DPH:

16 690 000 Kč

Prohlídka bytu:

Zobrazit byt

Green Port Strašnice Praha 10 Strašnice, mezi ulicemi Počernická a Nad Vodovodem 4+kk 107,53 m2 s lodžií 7 m2 v 6. nadzemním podlaží Možnost okamžitého nastěhování! V ceně: sklep, venkovní žaluzie u všech oken, řízené větrání s rekuperací tepla a aplikace na ovládání topení a vzduchotechniky, 2x parkovací stání.

Orientace bytu: SZ Popis bytu: Exkluzivní byt s otevřeným výhledem do klidného vnitrobloku a dispozicí 4+kk je situován v 6. podlaží nového rezidenčního projektu Green Port. Dominantou interiéru je obývací pokoj o velikosti 28,98 m2 s kuchyňským koutem, ze kterého je vstup na lodžii. K bytu náleží tři pokoje o velikostech 14,99 m2, 13,59 m2 a 12,87 m2. V bytě se nachází prostorná stylová koupelna s vanou a toaletou, a k tomu druhá oddělená toaleta. V rámci dispozičních řešení se myslelo také na dostatek úložných prostor, které lze maximálně využít v prakticky řešené velké vstupní hale a dvou komorách. V obývacím pokoji, chodbě a pokojích je nadstandardní dřevěná podlaha. V ostatních místnostech je dlažba.

Okolí: V pěší vzdálenosti se nachází zastávka autobusů a tramvají. Pouze za 3 min. se přepravíte na metro A Želivského. V centru města se ocitnete do pár minut. Velkým pozitivem projektu je nedaleký, nedávno zrekonstruovaný Malešický park, který je vhodný k odpočinku a volnočasovým aktivitám. V okolí se také nachází škola, školka, restaurace, sportovní areál a obchody. Výhody projektu: Jedná se o energeticky pasivní projekt, který šetří náklady za energie, a zároveň poskytuje zdravé prostředí pro Vaše bydlení, vhodné i pro alergiky. Domy jsou obklopené zelení společných prostor a nachází se zde klidné atrium s relaxačními prvky. K dispozici je kočárkárna, kolárna, nadstandardní řešení určené pro cyklisty a příprava pro instalaci nabíjecích stanic pro elektromobily u parkovacích stání.

Rezidenční soubor: 156 bytů a 8 komerčních jednotek Proč právě JRD: Naše společnost staví ekologické stavby šetrné k životnímu prostředí. Díky moderním technologiím a řízenému větrání s rekuperací tepla bude ve Vašem bydlení neustále čerstvý vzduch a zároveň nedojde ke ztrátě tepla. Společnost klade velký důraz na komfort a zdravé bydlení čistý vzduch, ticho, tepelná pohoda, kvalitní návrh osvětlení, ohleduplnost k životnímu prostředí, důmyslné řešení interiérů, zdravé materiály, komunitu obyvatel a okolí se zelení.

Mám zájem
Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.