Bohdalecké kvarteto - byt s terasou 2+kk

Adresa:

Praha, Michle, U Plynárny

Dispozice:

2+kk

Plocha:

56 m2

Karta bytu:

Stáhnout kartu bytu

Cena vč DPH:

8 300 000 Kč

Prohlídka bytu:

Zobrazit byt

Slunný byt s terasou o dispozicí 2+kk je situován ve 2. podlaží nově vzniklého projektu Bohdalecké kvarteto. Dominantou interiéru je obývací pokoj o velikosti 25,6 m2 s kuchyňským koutem. K bytu náleží ložnice o velikosti 12,4 m2. Z obou pokojů je přístup na velkorysou terasu s výhledem do klidného vnitrobloku. V bytě se nachází koupelna s vanou a toaletou. V obývacím pokoji a ložnici je plovoucí podlaha. V ostatních místnostech je dlažba.

Pro zajištění zdravého prostředí je v bytě k dispozici řízené větrání s rekuperací, předokenní žaluzie, okna s izolačním trojsklem a chytrá domácnost Somfy.

V rámci dispozičních řešení se myslelo také na dostatek úložných prostor, které lze maximálně využít v předsíni a komoře. K bytu náleží sklep a garážové stání.

V případě zájmu je možné převzetí stávající hypotéky s velmi zajímavou úrokovou sazbou 4,09%.

Bohdalecké kvarteto je nízkoenergetický projekt, který šetří náklady za energie a zároveň poskytuje zdravé prostředí pro Vaše bydlení, vhodné i pro alergiky. Ve vnitrobloku se navíc nachází oáza pro odpočinek s osázenými stromy, mikrosvětem pro dětské hry i relaxaci dospělých. V projektu najdete také mnoho nadstandardních cyklistických prvků (servisní stanice, myčky, stojany na kola). To vše pro Vaše pohodlí.

V blízkosti veškeré občanské vybavenosti a přesto nedaleko přírody. Jednou z velkých výhod projektu je autobusová a tramvajová zastávka Chodovská, která se nachází v těsné blízkosti projektu s praktickým spojením do různých částí Prahy. V samém centru se ocitnete za pouhou čtvrthodinu. Dalším velkým pozitivem je blízký supermarket a řada dalších obchodů včetně bankomatů a lékárny. Jistě Vás také potěší příroda na dosah ruky – lesopark Bohdalecký vrch. Nedaleko domu taktéž najdete sportovní areál v krásném prostředí Hamerského rybníka s řadou tenisových či squashových kurtů, beachvolejbalem, stolním tenisem, posilovnou a fitness studiem.

Mám zájem
Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.