REZIDENCE TRILOBIT

Luxus a komfort s respektem k přírodě

10/2020
Začátek prodeje
11/2021
Zahájení stavby
06/2022
Hrubá stavba
12/2022
Omítky
05/2023
Kolaudace
09/2023
Nastěhování

Na projekt REZIDENCE TRILOBIT jsem získali územní rozhodnutí v právní moci.

Architektonicky naprosto unikátní projekt, na dosah nedotčené přírody, a přitom nedaleko centra Prahy – to je Rezidence Trilobit. Vyrůstá na okraji nádherného Prokopského údolí jen pár kroků od přírodní rezervace, v městské části Hlubočepy v Praze 5. Krásné, úsporné, nevšedně řešené bytové domy, představují bydlení nové generace.

Našim cílem bylo vytvořit nadstandardní bydlení, které citlivě splyne s okolní krajinou Prokopského údolí. K přízemním bytům náleží předzahrádky, k ostatním pak střešní zatravněné zahrady a slunné terasy.

Prostorné byty mají promyšlené dispozice a obytné pokoje jsou orientovány na jih. Vyšší světlá výška stropů dodává bytům vzdušnost. Mysleli jsme i na tolik potřebné úložné prostory.

 

Projekt v kostce

Lokalita
Praha 5 - Hlubočepy
Předpokládané datum dokončení
05/2023
Typ projektu
Bytový dům
Nemovitosti v nabídce
Byty, komerční prostory
Počet podlaží
3
Počet jednotek
33

CHARAKTERISTIKA PROJEKTU

  • Prostorné předzahrádky i střešní zahrady najdete téměř u každého bytu.
  • Myslíme i na vaše děti. Součástí projektu jsou i parčíky určené ke hře i odpočinku.
  • Klademe důraz na bezpečnost a komfort – dřevěná okna s izolačními trojskly, předokenní žaluzie, kamerový systém ve společných prostorách a uzavřený areál
  • Nízkoenergetické vytápěcí technologie, řízené větrání i kvalitní izolace jsou zárukou nízkých nákladů na vytápění.

Lokalita snů

Kousek do přírody, kousek do města. Místo, kde budete mít své soukromí, klid a zároveň nebudete muset trávit denně spoustu času na cestě. Dobré dopravní spojení do centra města a jen pár minut vzdálené obchody (nákupní centrum Nový Smíchov je vzdáleno cca 10 min.), služby jsou totiž velkým benefitem tohoto bydlení.

Dojezdové vzdálenosti do práce i za nákupy se tak výrazně zkracují a vy budete mít mnohem více času na své blízké nebo koníčky a záliby.

Zeleň najdete doslova všude. V parčíku mezi domy, na zatravněných terasách i v blízkém okolí vašeho domu.

Vaše děti budou moci vyrůstat uprostřed přírody, která svádí k těm nejlepším hrám. Strávit odpoledne s rodinou v přírodě je víc než snadné, stačí vyjít z domu… Pěšky, na kole, se psem. Může být v Praze pro rodinu podnětnější místo, než je toto?

Mapa lokality

Dokumenty

Novinky

1.5.2018

Zdrojem tepla pro vytápění a ohřev vody v luxusním projektu Rezidence Trilobit budou tepelná čerpadla

Komorní projekt Rezidence Trilobit s 33 energeticky úspornými byty bude využívat environmentálně šetrné materiály a technologie, které významně přispějí k úspoře energií a minimalizaci negativních dopadů na životní prostředí.