MICHELANGELOVA

Maličkosti dělají dokonalost, ale dokonalost není maličkost.

10/2018
Začátek prodeje
11/2019
Zahájení stavby
08/2020
Hrubá stavba
01/2021
Omítky
04/2021
Kolaudace
08/2021
Nastěhování

Rezidence Michelangelova se nachází v Michelangelově ulici na Praze 10. Dům, který bude mít s tímto všestranným umělcem společného více než jen adresu.

 

Renesanční sochař, architekt, malíř a básník Michelangelo Buonarroti byl posedlý hledáním dokonalosti. Byl také zběhlý v nejnovějších vědeckých a technických poznatcích své doby, které využíval pro svou tvorbu. I my v JRD nepřestáváme hledat dokonalost. Využíváme nejnovější vědecké a technické poznatky pro pohodlné, ekologické, úsporné a zdravé bydlení. Michelangelo říkal: „Cílem umění je dělat člověka šťastným.“

Project in a nutshell

Location
Prague 10 - Strašnice
Expected completion date
03/2021
Type of project
Apartment house
Real estate on offer
Apartments, commercial spaces
Number of floors
6
Number of units
27

PROJECT CHARACTERISTICS

  • Architektonicky unikátní dům Michelangelova bude v uzavřeném oploceném areálu, v klidné lokalitě, pouhých 500 metrů od metra Skalka.
  • Nabízí 27 bytů od kategorie 1+kk do 5+kk, 3 nebytové prostory a 25 parkovacích stání v uzavřeném prostoru společných garáží.
  • K domu patří i společná relaxační část s malým hříštěm a altánem, které říkáme Ateliér – v něm budou moci vaše děti rozvíjet své tvůrčí dovednosti.
  • Stanice metra a autobusu, zeleň, škola, školka, nakupování, napojení na Pražský okruh – vše najdete v bezprostředním okolí domu.

Příjemné bydlení, příjemné okolí

Strašnice jsou klidná elegantní čtvrť nedaleko pražského centra. Prvorepubliková noblesní vilová zástavba dýchá atmosférou starých filmů. Spousta zeleně láká k životu beze spěchu. Relaxaci a sportovní vyžití nabízí nedaleký park Gutovka, slavná Hostivařská nádrž, nebo Malešický park.

V bezprostředním okolí najdete školu, školku, polikliniku nebo Tesco. Několik kroků to budete mít na zastávku autobusu, 500 metrů na metro Skalka, pár minut autem na Pražský okruh.

Map of Location

Project standards

Studio Notakio nabízí profesionální služby interiérového designéra od osobní konzultace, přes implementaci nápadů klienta, až po kompletní realizaci. Největší a nejdůležitější inspirací budoucího kreativního konceptu je vždy pohled klienta na věc a osobní přístup studia. Díky bohatým zkušenostem a sledování aktuálních trendů Notakio předává klientům praktické tipy, jak vyřešit konkrétní požadavky daného interiéru. Pro vytvoření útulného domova upřednostňuje studio přírodní materiály a spojuje je s moderním stylovým vybavením.

Pomocí 3D vizualizace má možnost ověřit navržené řešení interiéru a prozkoumat tak nové materiály, kompozice či barvy ve virtuálním prostředí. Notakio zprostředkuje materiál, zrealizuje návrh a připraví byt k nastěhování.

NOTAKIO_studio

DLAŽBY A OBKLADY

MARAZZI CLAYS Cotton

30 x 60 cm, 60 x 60 cm

MARAZZI CLAYS Earth

30 x 60 cm, 60 x 60 cm

MARAZZI CLAYS Lava

30 x 60 cm, 60 x 60 cm

MARAZZI CLAYS Sand

30 x 60 cm, 60 x 60 cm

MARAZZI CLAYS Shell

30 x 60 cm, 60 x 60 cm

PODLAHY

Par-ky Pro 06 - Desert Oak Premium

Dřevěná dýhová podlaha vč. obvodových lišt

Par-ky Pro 06 - European Oak Premium

Dřevěná dýhová podlaha vč. obvodových lišt

Par-ky Pro 06 - Milk Oak Premium

Dřevěná dýhová podlaha vč. obvodových lišt

KOUPELNA

KLUDI BOZZ

Umyvadlová páková baterie

KLUDI BOZZ

Vanová páková baterie

KLUDI BOZZ

Sprchová páková baterie

KLUDI Logo 1S

Sprchový set

KLUDI Logo 1S

Vanový sprchový komplet

KOLO FIRST

Sprchová zástěna

KS LINE

Sprchová vanička

IDEAL Standard Hotline

Vana akrylátová 170 x 75 cm

TOALETA

IDEAL STANDARD TESI Aquablade

WC závěsné

IDEAL STANDARD TESI Softclose

WC sedátko ultra slim

ALCAPLAST M370

Splachovací tlačítko, bílá

Flat pricelist

Flat number Type Floor State Price incl. VAT
Price w/o VAT
 
RM1.2 komerce reservation --
RM1.3 komerce reservation --
Flat number Type Floor State Price incl. VAT
Price w/o VAT
 
RM1.2 komerce reservation --
RM1.3 komerce reservation --
Available Verbal reservation Reservation

Prices above are tentative and for your information only. The final purchase price will be confirmed by the sales representative and becomes binding with the signing of purchase kontract.

Financing

STANDARDNÍ PLATEBNÍ KALENDÁŘ

 

Rezervační smlouva

Rezervační poplatek ve výši 50.000,- Kč u bytu 1+kk a 2+kk, 80.000,- Kč u bytu velikosti 3+kk a ve výši 120.000,- Kč u bytu velikosti 4+kk, splatný do 5 dnů od uzavření rezervační smlouvy.

Uzavření smlouvy o smlouvě budoucí

Platba do výše 25 % ceny bytu do 10 dnů od uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní.

Oznámení o provedení hrubé stavby

Platba ve výši 40 % ceny bytu - úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o provedení hrubé stavby, zápisu rozestavěné budovy do katastru nemovitostí a vkladu zástavní smlouvy ve prospěch financující banky klienta do katastru nemovitostí.

Oznámení o provedení rozvodů instalací a omítek

Platba ve výši 25 % ceny bytu - úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o provedení rozvodů instalací a omítek - doloženého zápisem ve stavebním deníku, příp. fotodokumentací na žádost financující banky, nebo odhadce.

Oznámení o kolaudaci stavby

Doplatek 10 % ceny bytu se zohledněním uhrazeného rezervačního poplatku - úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o kolaudaci stavby, před podpisem kupní smlouvy.

Podpis kupní smlouvy a předání bytu

Documents