Rezidence Michelangelova

Maličkosti dělají dokonalost, ale dokonalost není maličkost.

Rezidence Michelangelova

od 3 384 698 Kč Zobrazit ceník

Projekt v kostce

Lokalita

Praha 10 - Strašnice

Předpokládané datum dokončení

09/2021

Typ projektu

Bytový dům

Počet podlaží

6

Nemovitosti v nabídce

Byty, komerční prostory

Počet jednotek

27 bytových, 3 komerční

Začátek prodeje

Říjen 2018

Zahájení stavby

Leden 2020

Hrubá stavba

Leden 2021

Omítky

Červenec 2021

Kolaudace

Září 2021

Nastěhování

Prosinec 2021

Rezidence Michelangelova se nachází v Michelangelově ulici na Praze 10. Dům, který bude mít s tímto všestranným umělcem společného více než jen adresu. Renesanční sochař, architekt, malíř a básník Michelangelo Buonarroti byl posedlý hledáním dokonalosti. Byl také zběhlý v nejnovějších vědeckých a technických poznatcích své doby, které využíval pro svou tvorbu. I my v JRD nepřestáváme hledat dokonalost. Využíváme nejnovější vědecké a technické poznatky pro pohodlné, ekologické, úsporné a zdravé bydlení. Michelangelo říkal: „Cílem umění je dělat člověka šťastným.“

Ceník bytů

Filtrace nabízených bytů

(5)

Filtrace

Dispozice

Orientace

Podlaží

Stav

Bytová jednotka

Číslo Dispozice Podlaží Byt (M2) T / B / L / Z1) (M2) Orientace Sklep Garáž Parkovací stání Cena jednotky vč. DPH Nadstandardní vybavení Stav

RM2.3

4+kk

2

111.50

-- / -- / 9.10 / --

SVZ

9 723 635 Kč

dostupný

RM2.6

3+kk

2

90.70

-- / -- / 5.50 / --

JV

8 513 933 Kč

dostupný

RM2.7

2+kk

2

55.60

-- / -- / 6.40 / --

J

5 899 610 Kč

dostupný

RM4.6

3+kk

4

90.70

-- / -- / 5.50 / --

JV

8 616 100 Kč

dostupný

RM5.2

4+kk

5

106.00

28.6 / -- / -- / --

SJVZ

11 366 697 Kč

dostupný

1)T / B / L / Z představuje zkratku pro Terasa / Balkon / Lodžie / Zahrádka (Předzahrádka)
Cena jednotky vč. DPH je cena za jednotku včetně sklepa, je-li k bytu přiřazen, a DPH.
K většině jednotek je rezervováno garážové stání. Jejich počet a cena jsou uvedeny v detailu jednotky.
Výše uvedené ceny jsou orientační a mají pouze informativní charakter. Kupní cena bude potvrzena zástupcem prodejního oddělení a stává se závaznou v okamžiku uzavření rezervační smlouvy. Uvedené ceny jsou již po případné slevě.
Ceník je platný do vydání nového ceníku, přičemž prodejce si vyhrazuje právo tento ceník kdykoliv změnit, a to až do uzavření závazné písemné rezervační smlouvy se zájemcem.

Stavba

CHARAKTERISTIKA PROJEKTU

  • Architektonicky unikátní dům Michelangelova bude v uzavřeném oploceném areálu, v klidné lokalitě, pouhých 500 metrů od metra Skalka.
  • Nabízí 27 bytů od kategorie 1+kk do 5+kk, 3 nebytové prostory a 25 parkovacích stání v uzavřeném prostoru společných garáží.
  • K domu patří i společná relaxační část s malým hřištěm a altánem, které říkáme Ateliér – v něm budou moci vaše děti rozvíjet své tvůrčí dovednosti.

  • Stanice metra a autobusu, zeleň, škola, školka, nakupování, napojení na Pražský okruh – vše najdete v bezprostředním okolí domu.

Příjemné bydlení, příjemné okolí

Strašnice jsou klidná elegantní čtvrť nedaleko pražského centra. Prvorepubliková noblesní vilová zástavba dýchá atmosférou starých filmů. Spousta zeleně láká k životu beze spěchu. Relaxaci a sportovní vyžití nabízí nedaleký park Gutovka, slavná Hostivařská nádrž, nebo Malešický park.

V bezprostředním okolí najdete školu, školku, polikliniku nebo Tesco. Několik kroků to budete mít na zastávku autobusu, 500 metrů na metro Skalka, pár minut autem na Pražský okruh.

4 minuty

Tesco Extra, Albert, Billa

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

4 minuty

Park Gutovka

5 minut

Mapa lokality

Standardy projektu

Studio Notakio nabízí profesionální služby interiérového designéra od osobní konzultace, přes implementaci nápadů klienta, až po kompletní realizaci. Největší a nejdůležitější inspirací budoucího kreativního konceptu je vždy pohled klienta na věc a osobní přístup studia. Díky bohatým zkušenostem a sledování aktuálních trendů Notakio předává klientům praktické tipy, jak vyřešit konkrétní požadavky daného interiéru. Pro vytvoření útulného domova upřednostňuje studio přírodní materiály a spojuje je s moderním stylovým vybavením.

Pomocí 3D vizualizace má možnost ověřit navržené řešení interiéru a prozkoumat tak nové materiály, kompozice či barvy ve virtuálním prostředí. Notakio zprostředkuje materiál, zrealizuje návrh a připraví byt k nastěhování.

Financování

 

Standardní platební kalendář

  • Rezervační smlouvaRezervační poplatek ve výši 50.000,- Kč u bytu 1+kk a 2+kk, 80.000,- Kč u bytu velikosti 3+kk a ve výši 120.000,- Kč u bytu velikosti 4+kk, splatný do 5 dnů od uzavření rezervační smlouvy.
  • Uzavření smlouvy o smlouvě budoucíPlatba do výše 25 % ceny bytu do 10 dnů od uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní.
  • Oznámení o provedení hrubé stavbyPlatba ve výši 40 % ceny bytu - úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o provedení hrubé stavby, zápisu rozestavěné budovy do katastru nemovitostí a vkladu zástavní smlouvy ve prospěch financující banky klienta do katastru nemovitostí.
  • Oznámení o provedení rozvodů instalací a omítekPlatba ve výši 25 % ceny bytu - úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o provedení rozvodů instalací a omítek - doloženého zápisem ve stavebním deníku, příp. fotodokumentací na žádost financující banky, nebo odhadce.
  • Oznámení o kolaudaci stavbyDoplatek 10 % ceny bytu se zohledněním uhrazeného rezervačního poplatku - úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o kolaudaci stavby, před podpisem kupní smlouvy.
  • Podpis kupní smlouvy a předání bytu

Tým

Michal Březnický

Projektový manažer

Řídí projekty nejen po technické, ale i ekonomické stránce. Komunikuje s úřady a projektanty a koordinuje dodavatele stavby. Organizuje výrobní složky, kontroluje prováděné práce na stavbě a v neposlední řadě hlídá harmonogram výstavby, aby byl Váš nový domov hotový včas. Úzce spolupracuje se specialisty prodeje.

Lenka Okáliová

Specialista prodeje

Je tím, kdo o Vás, naše klienty, pečuje od prvního kontaktu až po předání nemovitosti. O projektu ví téměř vše, neboť je jeho součástí zpravidla od jeho zrodu. Je tedy tím pravým člověkem, na kterého se můžete s důvěrou obrátit. Úzce spolupracuje s koordinátorem klientských změn a partnerského programu a také s kolegyněmi z podpory prodeje, které jsou její pravou rukou v průběhu celého projektu.

Hana Vaculíková

Koordinátor klientských změn a partnerského programu

Poprvé se s ní setkáte při podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí. Provede Vás procesem klientských změn a představí možnosti vybavení Vašeho nového bytu. Doporučí Vám zvýhodněné nabídky či konzultace zdarma u našich ověřených a spolehlivých partnerů. Také od ní obdržíte zákaznickou kartu JRD plnou výhod. Napište si o ni!

Dokumenty

Novinky

23.7.2020

Výstavba projektu Rezidence Michelangelova pokračuje podle plánu

Výstavba projektu Rezidence Michelangelova postupuje podle harmonogramu. Náš generální dodavatel Neo Builder tak nyní dokončil betonáž stropní desky v 1. patře. Energeticky pasivní dům s 27 zdravými byty, jehož kolaudaci plánujeme na září 2021, doplní malý park se zelení, dětským hřištěm a altánem, stíněným zdejší vzrostlou borovicí. Součástí projektu budou také moderní udržitelné technologie: příprava k instalaci nabíjecích stanic pro elektromobily a unikátní propojení tepelných čerpadel, určených především k vytápění a chlazení podstřešních bytových jednotek, systému řízeného větrání s rekuperací tepla a fotovoltaických panelů. Nabídku posledních 6 volných bytů naleznete zde: https://www.jrd.cz/cs/rezidence-michelangelova.html.

Číst více

20.4.2020

Položili jsme základní kámen projektu Rezidence Michelangelova

V tomto měsíci jsme zahájili výstavbu energeticky pasivního projektu Rezidence Michelangelova v pražských Strašnicích, jehož kolaudaci plánujeme na léto 2021. Za generálního dodavatele stavby jsme si vybrali firmu Neo Builder. Architektonicky výrazný dům s 27 zdravými byty, které jsou již z více než 63 % vyprodané, doplní čtyři nebytové prostory ke komerčnímu využití a malý park se zelení, dětským hřištěm a altánem. Součástí projektu budou také moderní udržitelné technologie: příprava k instalaci nabíjecích stanic pro elektromobily a unikátní propojení tepelných čerpadel s fotovoltaickými panely k vytápění a chlazení podstřešních bytových jednotek. Na projektu bude taktéž instalováno řízené větrání s rekuperací tepla.  

Číst více

19.2.2020

V areálu projektu Rezidence Michelangelova probíhá demolice původní stavby

Již brzy zahájíme výstavbu energeticky pasivního projektu Rezidence Michelangelova s 27 byty, čtyřmi komerčními prostory a malým parkem s hřištěm a altánem. V budoucím rezidenčním areálu aktuálně probíhá demolice původního objektu – staré nevyužívané kotelny. Jakmile dojde k odklizení sutin, zaměříme se již na přípravné stavební práce. Více informací o projektu naleznete zde: https://www.jrd.cz/cs/rezidence-michelangelova.html.

Číst více
Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.