Rezidence Michelangelova

Maličkosti dělají dokonalost, ale dokonalost není maličkost.

Rezidence Michelangelova

100%

Bytů prodáno

Zobrazit ceník

Projekt v kostce

Lokalita

Praha 10 - Strašnice

Rok dokončení

3/2022

Typ projektu

Bytový dům

Počet podlaží

6

Nemovitosti v nabídce

Byty, komerční prostory

Počet jednotek

27 bytových, 2 komerční

Rezidence Michelangelova se nachází v Michelangelově ulici na Praze 10. Dům, který bude mít s tímto všestranným umělcem společného více než jen adresu. Renesanční sochař, architekt, malíř a básník Michelangelo Buonarroti byl posedlý hledáním dokonalosti. Byl také zběhlý v nejnovějších vědeckých a technických poznatcích své doby, které využíval pro svou tvorbu. I my v JRD nepřestáváme hledat dokonalost. Využíváme nejnovější vědecké a technické poznatky pro pohodlné, ekologické, úsporné a zdravé bydlení. Michelangelo říkal: „Cílem umění je dělat člověka šťastným.“

Stavba

CHARAKTERISTIKA PROJEKTU

  • Architektonicky unikátní dům Michelangelova bude v uzavřeném oploceném areálu, v klidné lokalitě, pouhých 500 metrů od metra Skalka.

  • Nabízí 27 bytů od kategorie 1+kk do 5+kk, 3 nebytové prostory a 25 parkovacích stání v uzavřeném prostoru společných garáží.

  • K domu patří i společná relaxační část s malým hřištěm a altánem, které říkáme Ateliér – v něm budou moci vaše děti rozvíjet své tvůrčí dovednosti.

  • Stanice metra a autobusu, zeleň, škola, školka, nakupování, napojení na Pražský okruh – vše najdete v bezprostředním okolí domu.

Příjemné bydlení, příjemné okolí

Strašnice jsou klidná elegantní čtvrť nedaleko pražského centra. Prvorepubliková noblesní vilová zástavba dýchá atmosférou starých filmů. Spousta zeleně láká k životu beze spěchu. Relaxaci a sportovní vyžití nabízí nedaleký park Gutovka, slavná Hostivařská nádrž, nebo Malešický park.

V bezprostředním okolí najdete školu, školku, polikliniku nebo Tesco. Několik kroků to budete mít na zastávku autobusu, 500 metrů na metro Skalka, pár minut autem na Pražský okruh.

4 minuty

Tesco Extra, Albert, Billa

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

4 minuty

Park Gutovka

5 minut

Mapa lokality

Standardy projektu

Studio Notakio nabízí profesionální služby interiérového designéra od osobní konzultace, přes implementaci nápadů klienta, až po kompletní realizaci. Největší a nejdůležitější inspirací budoucího kreativního konceptu je vždy pohled klienta na věc a osobní přístup studia. Díky bohatým zkušenostem a sledování aktuálních trendů Notakio předává klientům praktické tipy, jak vyřešit konkrétní požadavky daného interiéru. Pro vytvoření útulného domova upřednostňuje studio přírodní materiály a spojuje je s moderním stylovým vybavením.

Pomocí 3D vizualizace má možnost ověřit navržené řešení interiéru a prozkoumat tak nové materiály, kompozice či barvy ve virtuálním prostředí. Notakio zprostředkuje materiál, zrealizuje návrh a připraví byt k nastěhování.

Financování

 

Standardní platební kalendář

  • Rezervační smlouvaRezervační poplatek ve výši 50.000,- Kč u bytu 1+kk a 2+kk, 80.000,- Kč u bytu velikosti 3+kk a ve výši 120.000,- Kč u bytu velikosti 4+kk, splatný do 5 dnů od uzavření rezervační smlouvy.
  • Uzavření smlouvy o smlouvě budoucíPlatba do výše 25 % ceny bytu do 10 dnů od uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní.
  • Oznámení o provedení hrubé stavbyPlatba ve výši 40 % ceny bytu - úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o provedení hrubé stavby, zápisu rozestavěné budovy do katastru nemovitostí a vkladu zástavní smlouvy ve prospěch financující banky klienta do katastru nemovitostí.
  • Oznámení o provedení rozvodů instalací a omítekPlatba ve výši 25 % ceny bytu - úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o provedení rozvodů instalací a omítek - doloženého zápisem ve stavebním deníku, příp. fotodokumentací na žádost financující banky, nebo odhadce.
  • Oznámení o kolaudaci stavbyDoplatek 10 % ceny bytu se zohledněním uhrazeného rezervačního poplatku - úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o kolaudaci stavby, před podpisem kupní smlouvy.
  • Podpis kupní smlouvy a předání bytu

Tým

Michal Březnický

Projektový manažer

Řídí projekty nejen po technické, ale i ekonomické stránce. Komunikuje s úřady a projektanty a koordinuje dodavatele stavby. Organizuje výrobní složky, kontroluje prováděné práce na stavbě a v neposlední řadě hlídá harmonogram výstavby, aby byl Váš nový domov hotový včas. Úzce spolupracuje se specialisty prodeje.

Lenka Okáliová

Specialista prodeje

Je tím, kdo o Vás, naše klienty, pečuje od prvního kontaktu až po předání nemovitosti. O projektu ví téměř vše, neboť je jeho součástí zpravidla od jeho zrodu. Je tedy tím pravým člověkem, na kterého se můžete s důvěrou obrátit. Úzce spolupracuje s koordinátorem klientských změn a partnerského programu a také s kolegyněmi z podpory prodeje, které jsou její pravou rukou v průběhu celého projektu.

Michaela Lukander

Manažer partnerského programu

Michaela vám doporučí spolehlivého partnera, který navrhne funkční řešení celého interiéru a vybaví váš byt kuchyní, nábytkem do obývacího pokoje či ložnice za použití kvalitních materiálů a nadčasového designu. Dále vám představí nabídku na osvětlení bytu, inteligentní domácnost, stěhování či zprostředkuje službu garantovaného nájmu. Usnadní vám vybavení kompletního interiéru bez starostí a díky našim partnerům si vytvoříte komfortní a útulný domov.

Ondřej Dolínek

Hypotéční specialista

Jeho práce spočívá v nalezení ideálního modelu financování pro každého klienta. Provede Vás všemi kroky přípravy a schválení hypotéky. Díky úzké spolupráci nejen s hypotečními bankami, ale i dalšími členy projektového týmu nemusíte dodávat řadu dokumentů potřebných pro zajištění financování. Proces podpisu zástavní smlouvy je zajištěn tak, aby čerpání hypotéky bylo bez jakýchkoli komplikací a včas v souladu s uzavřenou smlouvou.

Petr Valeš

Specialista zdravého bydlení

Petr pracoval v několika projekčních ateliérech a poté zamířil do rezidenčního developmentu. Dnes je Produktovým manažerem JRD Development a především arbitrem kvality zdravého vnitřního prostředí pro všechny naše projekty. A protože je to odborník, který svou práci dělá s obrovským nasazením, neustále ho to vede k posouvání standardů zdravého a šetrného bydlení na nové úrovně.

Dokumenty

Novinky

16.2.2023

Projekt Rezidence Michelangelova byl vyhlášen nejlepším developerským projektem bydlení v rámci galavečera ThePrime Real Estate Gala

Náš udržitelný projekt Rezidence Michelangelova získal již čtvrté ocenění v řadě. Zvítězil v soutěžní kategorii Nejlepší developerský projekt bydlení, která byla vyhlášena při včerejším galavečeru ThePrime Real Estate Gala na pražském Žofíně. Jednotlivé vítěze devíti kategorií vybírala 23členná odborná porota (složená ze zástupců developerů, realitních agentur, bank, investičních společností, právníků, architektů i profesních sdružení), která kladla velký důraz na následující kritéria: udržitelnost, kvalitu architektury a veřejného prostoru, urbanistickou hodnotu, přidanou hodnotu pro místní komunitu a využití inovativních technologií a materiálů.   Akci pořádal realitní a investiční zpravodajský portál www.theprime.cz a jeho majitel – dlouholetý komentátor dění na realitním a investičním trhu v České republice a v regionu CEE Robert McLean. Galavečer měl za cíl podpořit neziskovou organizaci Rozum a Cit, z.s., která pomáhá opuštěným dětem a jejich pěstounským rodinám. Dražba díla světově proslulého pop-artového umělce Pasty Onera a charitativní tombola jí vynesly celkem 689 000 Kč.

Číst více

13.12.2022

Rezidence Michelangelova získala ocenění v soutěži Estate Awards

Rezidence Michelangelova opět boduje v prestižní soutěži! Odborná porota soutěže Estate Awards ji určila jako vítěze v kategorii Rezidenční projekty do 30 jednotek. V krátké době je to již čtvrté ocenění pro tento náš projekt. Soutěž Estate Awards oceňuje developerské projekty vzniklé na území naší republiky a klade si za cíl kontinuálně přispívat ke kultivaci trhu, a zasadit se tak i o jeho další růst. Nominované projekty hodnotí odborná porota složená z předních insiderů nejen z oboru real estate, ale i ze zástupců jednotlivých profesí, akademické sféry a významných institucí s vlivem na developerský segment, stavební proces a realitní scénu. Soutěž vyhlašuje magazín Estate, aktuálně nejvlivnější titul zabývající se developmentem a realitním trhem.

Číst více

16.11.2022

Opět bodujeme v prestižní soutěži „Best of Realty – Nejlepší z realit“!

Renomovaná soutěž „Best of Realty – Nejlepší z realit“ (bestofrealty.cz) na galavečeru ve Foru Karlín vyhlásila výsledky 24. ročníku. Velmi nás těší, že po loňském druhém místu Kratochvíle Stochovská letos dosáhl na stejné ocenění náš projekt Rezidence Michelangelova v kategorii „Rezidenční projekty menšího rozsahu“ (do 55 bytových jednotek). Podle odborné poroty Rezidence Michelangelova „zaujala zejména vhodným začleněním do stávající zástavby, originálním zpracováním společných částí budovy a příkladným přístupem k využití technologií a materiálů, které jsou šetrné k přírodě a snižují energetickou náročnost celého projektu“. Další udržitelné projekty zdravého bydlení máme ve výstavbě a určitě se s nimi budeme ucházet o české realitní Oskary i v příštím ročníku soutěže!

Číst více
Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.