Vily Diamantica

Moderní bydlení vybroušené k dokonalosti

Vily Diamantica

Project in a nutshell

Location

Praha 5 - Hlubočepy

Finished

2017

Type of project

Vily

Number of floors

2

Real estate on offer

Vily

Number of units

5

Vily Diamantica - to je 5 luxusních vil obklopených nádhernou přírodou, které jsou jako klenoty citlivě vsazeny do výjimečného prostředí Prokopského údolí na Praze 5. Jedinečná kompozice staveb, nejlepší materiály a důmyslné architektonické řešení zaručují dokonalou symbiózu s touto unikátní lokalitou. K dispozici je nyní poslední vila Nefrit s kolaudací a možností nastěhování již v březnu 2017.

PROJECT CHARACTERISTICS

  • Nízkoenergetické domy, které šetří přírodu i provozní náklady

  • Jedinečná lokalita - pouze 5 majitelů může hrdě prohlásit: „Vlastníme vilu v Prokopském údolí.“

  • Výjimečné architektonické řešení pro vaše maximální pohodlí

  • Zdravé vnitřní prostředí díky nejmodernějším technologiím

  • Dostatečné soukromí v klidném a bezpečném prostředí

VÝJIMEČNÁ LOKALITA

Nádherná panenská příroda v Praze? To není protimluv, to je Prokopské údolí, na jehož okraji vyrůstá nový domov pro majitele pěti luxusních Vil Diamantica. Od centra metropole je vzdálené jen pár minut cesty autem nebo MHD. Tento kousek nedotčené přírody má své neodolatelné kouzlo a představuje cenné přírodní a kulturní bohatství Prahy. Prokopské údolí láká k rodinným vycházkám i romantickým procházkám. Stopy našich předků jsou tu patrné doslova na každém kroku a dotvářejí tak jedinečný genius loci tohoto místa.

Překrásná příroda Prokopského a Dalejského údolí přímo vybízí k aktivnímu trávení volného času i relaxaci. Odpočinete si třeba u Prokopské jeskyně, kde podle legend žil sám svatý Prokop. Tajuplná atmosféra Hlubočepského jezírka zase inspirovala řadu filmařů a zamilujete si ji i vy. Příjemné prostředí podtrhuje protékající Dalejský potok. Část jeho koryta jsme přírodním, ekologicky šetrným způsobem zrevitalizovali.

Questions ?
 

Still here? And are you interested in healthy housing?
Download our advisor so you know how to get it!