Viladomy D. Měcholupy Y I - III

Komfortní bydlení ve vile na Pražské adrese

Elegantní Vila Dolní Měcholupy I vystavena na základě moderních technologií, se nachází ve vilové čtvrti Dolních Měcholup v Praze, na samostatném uzavřeném pozemku a disponuje celkem sedmi byty.

Část přilehlého pozemku je společná pro obyvatele domu a je zde plánována výstavba koutu s pergolou a posezením pro možné umístění krbu. Vysoký komfort této třípodlažní vily jistě podporuje také výtah a velké ustupující terasy.

V 1. podzemním podlaží je také 8 garážových stání, sklípky ke každému bytu, kočárkárna, místnost pro úklid, kotelna. U vjezdu na pozemek s automatickými vraty jsou poté další 4 parkovací stání.

Project in a nutshell

Location
Praha 10 - Dolní Měcholupy
Finished
2007-2008
Type of project
Bytový dům
Real estate on offer
Byty
Number of floors
3
Number of units
18

DOLNÍ MĚCHOLUPY

Vila je umístěna na samostatném uzavřeném pozemku v Praze - Dolních Měcholupech. Pozemek se nachází ve vilové čtvrti s veškerou občanskou vybaveností, včetně školky, základní školy, několika restaraucí a obchodů. V nedalekém okolí jsou 3 lékaři a velké obchodní centrum Europark Štěrboholy, kde můžete trávit dlouhé hodiny nakupováním. Ve volném čase můžete využít golfové hřiště Hostivař, fitness centrum či cyklostezky. Lokalita nabízí také velmi dobrou dopravní dostupnost do centra Prahy a to buď deseti linkami MHD nebo automobilem.

Map of Location

Questions ?
 

Still here? And are you interested in healthy housing?
Download our advisor so you know how to get it!