Zelená Libuš

Atmosféra maloměsta, komfort metropole

Zelená Libuš

100%

Bytů prodáno

Zobrazit ceník

Projekt v kostce

Lokalita

Praha 12 - Libuš

Rok dokončení

12/2019

Typ projektu

Bytový dům

Počet podlaží

8

Nemovitosti v nabídce

Byty, komerční prostory

Počet jednotek

66 bytových, 6 komerčních

VÁHÁTE MEZI VÝHODAMI BYDLENÍ V METROPOLI A KLIDEM MALOMĚSTA? NA LIBUŠI NAJDETE OBOJÍ. Libuš je jedna z nejklidnějších částí Prahy s neopakovatelnou maloměstskou atmosférou. Můžete si zde se svými blízkými užívat zeleň, klid a bezpečí, na které je Praha skoupá. Přitom do centra metropole se dostanete za třicet minut, na budoucí stanici metra za pět minut. Dopřejte své rodině zdravý, moderní a úsporný domov v klidném prostředí, ale s veškerým komfortem metropole. Nízkoenergetický dům s předzahrádkami, balkony a terasami je vyvýšený, oddělený od okolního terénu. To prohlubuje pocit bezpečí a komorní atmosféru bydlení.

Stavba

CHARAKTERISTIKA PROJEKTU

 • Ideální rodinné bydlení v klidné části Prahy

 • V blízké budoucnosti stanice metra Libuš a konečná tramvaje

 • Zeleň a bezpečí maloměsta jen 25 minut od centra metropole

 • Promyšlená dispoziční řešení, příznivá kupní cena

 • Pasivní dům s předzahrádkami, balkony a terasami

 • Zdravé vnitřní prostředí díky systému řízeného větrání

 • Plná občanská vybavenost

 • Sedmipatrový dům splňuje nejvyšší nároky na účelnost, estetiku a komfort

LOKALITA

V přímém sousedství objektu vznikne 600 m2 nových obchodních ploch, jejichž charakter bude zvolen co nejpraktičtěji vzhledem ke každodenním potřebám místních obyvatel. V blízkém okolí najdete vše, co rodina potřebuje k pohodlnému životu: školky, školy, obchody, restaurace, lékaře i sportoviště. K procházkám po okolí vybízí přírodní památka V Hrobech se vzácnými druhy rostlin, Kamýcký lesoparkModřanská rokle nebo údolí Kunratického potoka. Blízko budete mít i do nejznámější vietnamské tržnice Sapa, ve které ochutnáte nejlepší Phó v Praze.

Budoucí obyvatelé nového domu se mohou těšit na ideální lokalitu kombinující bezprostřední sousedství volné přírody a snadné dostupnosti do centra Prahy.  V blízké budoucnosti bude v této lokalitě vybudována nová stanice metra trasy D a konečná tramvaje. To zvýší atraktivitu tohoto území a dojezdová doba do centra Prahy se zkrátí na minimum.

2 minuty

Albert, Žabka

Thomayerova nemocnice

10 minut

Modřanská rokle, Kunratický les

15 minut

Mapa lokality

Standardy projektu

Studio Notakio nabízí profesionální služby interiérového designéra od osobní konzultace, přes implementaci nápadů klienta, až po kompletní realizaci. Největší a nejdůležitější inspirací budoucího kreativního konceptu je vždy pohled klienta na věc a osobní přístup studia. Díky bohatým zkušenostem a sledování aktuálních trendů Notakio předává klientům praktické tipy, jak vyřešit konkrétní požadavky daného interiéru. Pro vytvoření útulného domova upřednostňuje studio přírodní materiály a spojuje je s moderním stylovým vybavením.

Pomocí 3D vizualizace má možnost ověřit navržené řešení interiéru a prozkoumat tak nové materiály, kompozice či barvy ve virtuálním prostředí. Notakio zprostředkuje materiál, zrealizuje návrh a připraví byt k nastěhování.

Financování

STANDARDNÍ PLATEBNÍ KALENDÁŘ

 • Rezervační smlouvaRezervační poplatek ve výši 50.000,- Kč u bytu 2+kk, 80.000,- Kč u bytu velikosti 3+kk a ve výši 120.000,- Kč u bytu velikosti 4+kk, splatný do 5 dnů od uzavření rezervační smlouvy.
 • Uzavření smlouvy o smlouvě budoucíPlatba do výše 20% ceny bytu do 10 dnů od uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní.
 • Oznámení o provedení hrubé stavbyPlatba ve výši 45% ceny bytu - úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o provedení hrubé stavby, zápisu rozestavěné budovy do katastru nemovitostí a vkladu zástavní smlouvy ve prospěch financující banky klienta do katastru nemovitostí.
 • Oznámení o provedení rozvodů instalací a omítekPlatba ve výši 25% ceny bytu - úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o provedení rozvodů instalací a omítek - doloženého zápisem ve stavebním deníku, příp. fotodokumentací na žádost financující banky, nebo odhadce.
 • Oznámení o kolaudaci stavbyDoplatek 10% ceny bytu se zohledněním uhrazeného rezervačního poplatku - úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o kolaudaci stavby, před podpisem kupní smlouvy.
 • Podpis kupní smlouvy a předání bytu

Tým

Michal Březnický

Projektový manažer

Řídí projekty nejen po technické, ale i ekonomické stránce. Komunikuje s úřady a projektanty a koordinuje dodavatele stavby. Organizuje výrobní složky, kontroluje prováděné práce na stavbě a v neposlední řadě hlídá harmonogram výstavby, aby byl Váš nový domov hotový včas. Úzce spolupracuje se specialisty prodeje.

Lenka Okáliová

Specialista prodeje

Je tím, kdo o Vás, naše klienty, pečuje od prvního kontaktu až po předání nemovitosti. O projektu ví téměř vše, neboť je jeho součástí zpravidla od jeho zrodu. Je tedy tím pravým člověkem, na kterého se můžete s důvěrou obrátit. Úzce spolupracuje s koordinátorem klientských změn a partnerského programu a také s kolegyněmi z podpory prodeje, které jsou její pravou rukou v průběhu celého projektu.

Petr Valeš

Specialista zdravého bydlení

Petr pracoval v několika projekčních ateliérech a poté zamířil do rezidenčního developmentu. Dnes je Produktovým manažerem JRD Development a především arbitrem kvality zdravého vnitřního prostředí pro všechny naše projekty. A protože je to odborník, který svou práci dělá s obrovským nasazením, neustále ho to vede k posouvání standardů zdravého a šetrného bydlení na nové úrovně.

Michaela Lukander

Manažer partnerského programu

Michaela vám doporučí spolehlivého partnera, který navrhne funkční řešení celého interiéru a vybaví váš byt kuchyní, nábytkem do obývacího pokoje či ložnice za použití kvalitních materiálů a nadčasového designu. Dále vám představí nabídku na osvětlení bytu, inteligentní domácnost, stěhování či zprostředkuje službu garantovaného nájmu. Usnadní vám vybavení kompletního interiéru bez starostí a díky našim partnerům si vytvoříte komfortní a útulný domov.

Dokumenty

Novinky

1.3.2021

Energeticky úsporné projekty Rezidence Červený dvůr a Zelená Libuš uspěly v soutěži Realitní projekt roku 2020

V lednu letošního roku proběhlo vyhlášení výsledků soutěže Realitní projekt roku 2020, přehlídky nejoblíbenějších českých developerských projektů v jednotlivých regionech České republiky. Ocenění z této soutěže si odnesly dva naše rezidenční projekty, na jejichž architektonických konceptech se podílelo studio MS architekti – Rezidence Červený dvůr a Zelená Libuš. Luxusní projekt Rezidence Červený dvůr získal Cenu veřejnosti a Cenu odborné poroty v regionu Praha 10 a bytový dům Zelená Libuš Cenu odborné poroty v regionu Praha 4.   Děkujeme!  

Číst více

1.11.2020

Hlasujte pro energeticky pasivní projekty Rezidence Červený dvůr a Zelená Libuš

Naše projekty Rezidence Červený dvůr a Zelená Libuš postoupily mezi nominované projekty v prestižní soutěži „Best of Realty − Nejlepší z realit 2020“. Ve 22. ročníku soutěže se utká více než padesátka projektů, ze kterých porota vybere vítěze jednotlivých kategorií. Do hlasování se ale můžete zapojit i vy, a to v čtenářském hlasování. Vyplňte hlasovací dotazník a ohodnoťte jednotlivé projekty jednou až pěti hvězdičkami. Projekt s nejvyšším průměrným počtem hvězdiček získá Cenu čtenářů 2020. Hlasovat můžete až do 10.11., výsledky soutěže se dozvíme v lednu na slavnostním galavečeru ve Fóru Karlín.   Odkaz na dotazník: https://www.survio.com/survey/d/hlasovani-2020  

Číst více

9.9.2020

Zdravá mateřská školka v projektu Zelená Libuš přivítala první předškoláky

Nebytové prostory v našem energeticky úsporném projektu Zelená Libuš nově poskytují útulné zázemí 30 předškolákům z mateřské školy Beránek. Moderní interiéry s čerstvým vzduchem, příjemnou pobytovou teplotou a zdravým osvětlením jim nabízí dvě třídy, které jsou zároveň hernou i ložnicí, jídelnu nebo prakticky řešené šatny a sociální zařízení. K zdravému vnitřnímu prostředí zde přispívá technologické vybavení a certifikované materiály – např. automatický systém řízeného větrání s rekuperací tepla a výměníkem chladu, plnospektrální osvětlení, venkovní žaluzie, zelená extenzivní střecha nebo materiály, pohlcující formaldehyd.   Projekt Zelená Libuš, jehož je mateřská školka součástí, se nachází v lokalitě s velmi dobrou dopravní dostupností, blízko několika přírodních památek (Modřanské rokle a údolí Kunratického potoka). Kromě 66 zdravých a energeticky úsporných bytů je zde k dispozici dětské hřiště, komunitní zahrádky nebo chytrá lavička, která využívá solární energii pro připojení k internetu a dobíjení mobilního telefonu. Všechny nebytové prostory v parteru objektu pokrývá zelená střecha, jež přispívá k absorbování prachových částic, zlepšení zvukové a tepelné izolace, snížení intenzity vyzařování na sousední plochy i k rozvoji místní biodiverzity.

Číst více
Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.