Zelená Libuš

Atmosféra maloměsta, komfort metropole

Zelená Libuš

Projekt v kostce

Lokalita

Praha 12 - Libuš

Předpokládané datum dokončení

12/2019

Typ projektu

Bytový dům

Počet podlaží

8

Nemovitosti v nabídce

Byty, komerční prostory

Počet jednotek

66 bytových, 6 komerčních

Začátek prodeje

Říjen 2017

Zahájení stavby

Duben 2018

Hrubá stavba

Březen 2019

Omítky

Srpen 2019

Kolaudace

Prosinec 2019

Nastěhování

Duben 2020

VÁHÁTE MEZI VÝHODAMI BYDLENÍ V METROPOLI A KLIDEM MALOMĚSTA? NA LIBUŠI NAJDETE OBOJÍ. Libuš je jedna z nejklidnějších částí Prahy s neopakovatelnou maloměstskou atmosférou. Můžete si zde se svými blízkými užívat zeleň, klid a bezpečí, na které je Praha skoupá. Přitom do centra metropole se dostanete za třicet minut, na budoucí stanici metra za pět minut. Dopřejte své rodině zdravý, moderní a úsporný domov v klidném prostředí, ale s veškerým komfortem metropole. Nízkoenergetický dům s předzahrádkami, balkony a terasami je vyvýšený, oddělený od okolního terénu. To prohlubuje pocit bezpečí a komorní atmosféru bydlení.

Ceník bytů

Filtrace nabízených bytů

(0)

Filtrace

Typ

Orient.

Podlaží

Stav

Bytová jednotka

Výše uvedené ceny jsou orientační a mají pouze informativní charakter. Kupní cena bude potvrzena zástupcem prodejního oddělení a stává se závaznou v okamžiku uzavření rezervační smlouvy. Uvedené ceny jsou již po případné slevě.

Stavba

CHARAKTERISTIKA PROJEKTU

  • Ideální rodinné bydlení v klidné části Prahy
  • V blízké budoucnosti stanice metra Libuš a konečná tramvaje
  • Zeleň a bezpečí maloměsta jen 25 minut od centra metropole
  • Promyšlená dispoziční řešení, příznivá kupní cena
  • Pasivní dům s předzahrádkami, balkony a terasami
  • Zdravé vnitřní prostředí díky systému řízeného větrání
  • Plná občanská vybavenost
  • Sedmipatrový dům splňuje nejvyšší nároky na účelnost, estetiku a komfort

LOKALITA

V přímém sousedství objektu vznikne 600 m2 nových obchodních ploch, jejichž charakter bude zvolen co nejpraktičtěji vzhledem ke každodenním potřebám místních obyvatel. V blízkém okolí najdete vše, co rodina potřebuje k pohodlnému životu: školky, školy, obchody, restaurace, lékaře i sportoviště. K procházkám po okolí vybízí přírodní památka V Hrobech se vzácnými druhy rostlin, Kamýcký lesoparkModřanská rokle nebo údolí Kunratického potoka. Blízko budete mít i do nejznámější vietnamské tržnice Sapa, ve které ochutnáte nejlepší Phó v Praze.

Budoucí obyvatelé nového domu se mohou těšit na ideální lokalitu kombinující bezprostřední sousedství volné přírody a snadné dostupnosti do centra Prahy.  V blízké budoucnosti bude v této lokalitě vybudována nová stanice metra trasy D a konečná tramvaje. To zvýší atraktivitu tohoto území a dojezdová doba do centra Prahy se zkrátí na minimum.

Mapa lokality

Standardy projektu

Studio Notakio nabízí profesionální služby interiérového designéra od osobní konzultace, přes implementaci nápadů klienta, až po kompletní realizaci. Největší a nejdůležitější inspirací budoucího kreativního konceptu je vždy pohled klienta na věc a osobní přístup studia. Díky bohatým zkušenostem a sledování aktuálních trendů Notakio předává klientům praktické tipy, jak vyřešit konkrétní požadavky daného interiéru. Pro vytvoření útulného domova upřednostňuje studio přírodní materiály a spojuje je s moderním stylovým vybavením.

Pomocí 3D vizualizace má možnost ověřit navržené řešení interiéru a prozkoumat tak nové materiály, kompozice či barvy ve virtuálním prostředí. Notakio zprostředkuje materiál, zrealizuje návrh a připraví byt k nastěhování.

Financování

STANDARDNÍ PLATEBNÍ KALENDÁŘ

 

Rezervační smlouva

Rezervační poplatek ve výši 50.000,- Kč u bytu 2+kk, 80.000,- Kč u bytu velikosti 3+kk a ve výši 120.000,- Kč u bytu velikosti 4+kk, splatný do 5 dnů od uzavření rezervační smlouvy.

Uzavření smlouvy o smlouvě budoucí

Platba do výše 20% ceny bytu do 10 dnů od uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní.

Oznámení o provedení hrubé stavby

Platba ve výši 45% ceny bytu - úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o provedení hrubé stavby, zápisu rozestavěné budovy do katastru nemovitostí a vkladu zástavní smlouvy ve prospěch financující banky klienta do katastru nemovitostí.

Oznámení o provedení rozvodů instalací a omítek

Platba ve výši 25% ceny bytu - úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o provedení rozvodů instalací a omítek - doloženého zápisem ve stavebním deníku, příp. fotodokumentací na žádost financující banky, nebo odhadce.

Oznámení o kolaudaci stavby

Doplatek 10% ceny bytu se zohledněním uhrazeného rezervačního poplatku - úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o kolaudaci stavby, před podpisem kupní smlouvy.

Podpis kupní smlouvy a předání bytu

Dokumenty

Novinky

6.2.2020

V právě zkolaudovaném projektu Zelená Libuš nechybí komunitní zahrádky ani zelené střechy

V nově zkolaudovaném projektu Zelená Libuš probíhá dokončování posledních detailů, abychom mohli v únoru zahájit přejímky bytů s jejich novými majiteli. Kromě drobných prací v interiéru jsme završili i úpravy okolí domu, kde jsme vysázeli množství zeleně, realizovali komunitní zahrádky nebo instalovali inteligentní lavičku s možností připojení k internetu a nabíjení mobilních telefonů. Celý bytový dům s 66 zdravými byty a 600 m2 komerčních ploch se zelenou střechou je již vyprodaný.    

Číst více

6.2.2020

V projektech Zelená Libuš a Ecocity Malešice jsme nainstalovali chytré lavičky

V energeticky úsporných projektech Zelená Libuš a Ecocity Malešice proběhla instalace chytrých laviček, které vznikly ve spolupráci ČVUT a UCEEB. Tyto lavičky využívají sluneční energii např. na připojení k internetu, monitoring okolní teploty a povětrnostních podmínek nebo dobíjení mobilních telefonů. Díky svému nadčasovému designu, solární energií nabíjenému WiFi hotspotu a nabíjecí stanici tak mohou sloužit jako základ dalšího vývoje inteligentních řešení digitalizace v udržitelném prostředí.

Číst více

3.12.2019

Projekt Zelená Libuš spěje ke svému dokončení

Již na konci letošního roku plánujeme zkolaudovat energeticky úsporný projekt Zelená Libuš. Aktuálně zde probíhají dokončovací stavební práce, při kterých dbáme na to, abychom novým majitelům předali jejich domovy ve špičkovém stavu. Věnujeme se tak posledním dodělávkám v interiérech jednotlivých bytů a sadovým úpravám v okolí projektu.

Číst více
Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.