Vital Kamýk

Zdravě bydlet, zdravě žít

Vital Kamýk

od 3 529 277 Kč

Projekt v kostce

Lokalita

Praha 12

Předpokládané datum nastěhování

7/2024

Typ projektu

Bytový dům

Počet podlaží

13 NP

Nemovitosti v nabídce

Byty a komerční prostory

Počet jednotek

101

Zahájení prodeje

Listopad 2020

Zahájení stavby

Listopad 2021

Hrubá stavba

Duben 2023

Omítky

Srpen 2023

Kolaudace

Leden 2024

Nastěhování

Červenec 2024

Inspirací pro projekt Vital Kamýk se stal zdravý životní styl, aktivní přístup a komunitní pospolitost. Péče o zdraví obyvatel domu se proto promítla do samotných základů stavby. Zvolili jsme kvalitní ekologické materiály, zajistili zdravé ovzduší uvnitř bytů a příjemnou teplotu v zimě i v létě. Nová přátelství můžete navazovat na volnočasové střešní terase, kterou jsme nazvali Harmonie. Ta pro vás bude jak oázou pro relaxaci, kde si můžete číst nebo zahrát šachy, tak i komunitním prostorem pro společenská setkání u grilování, umocněná výhledy na okolí plné zeleně. Děti jistě najdou své vyžití na dětském hřišti u domu, které bude i místem pro aktivní odpočinek na work-outových prvcích nebo při cvičení jogy. Rádi se věnujete jízdě na kole? Pak vám jistě udělá radost také cyklomyčka a servisní stanice před domem. Vital Kamýk je ideálním místem pro aktivní a zdravý životní styl.

Ceník bytů

Byty v přípravě

CHARAKTERISTIKA PROJEKTU

 • Při výstavbě využíváme přírodní ekologické materiály a nejlepší dostupné technologie. To vám zajistí zdravé a spokojené bydlení.

 • Všechny byty odpovídají pasivnímu standardu, na kterém se podílí okna s izolačními trojskly, na východní, jižní, západní, ale i severní straně osazená předokenními žaluziemi, a především systém řízeného větrání s rekuperací tepla. 

 • Každý byt disponuje vlastním sklepem a samozřejmostí je prostor pro kola i kočárky.

 • V projektu Vital Kamýk naleznete i relaxační zónu s lavičkami, atraktivně vybavené dětské hřiště a okouzlující střešní terasu.

 • V bezprostřední blízkosti domu se nachází autobusová zastávka Sídliště Libuš a o několik minut chůze dál se plánuje výstavba stanice metra D Libuš.

 • V sousedství domu je k dispozici nákupní centrum Albert, v okolí najdete řadu dalších obchodů a restaurací, několik základních a mateřských škol, včetně The Prague British International School, dětská hřiště, sportovní areál TJ Tempo, dráhu pumptrack či zookoutek Kamýk

Domovní znamení

Kamýk označuje nejen městskou část, ale také nádherný les nedaleko domu. Myšlenka našeho projektu Vital Kamýk odkazuje právě na tento kousek přírody, jakožto symbol čerstvého vzduchu, vitálního života a klidu.

Podobnou oázou, jež vás inspiruje aktivně prožít každý den a usínat s příjemnou únavou i úsměvem na tváři, se vám stane také Vital Kamýk. Pro snadnější orientaci, a to nejen pro rezidenty domu, jsme zvolili pro oba vchody projektu unikátní domovní názvy a symboly. První vchod je pojmenován jako Esprit, bude tak připomínkou aktivní mysli a pozitivního přístupu k životu. Druhý vchod s název Vitalis nenechá nikoho na pochybách, že právě vchází do domu plného vitality a zdravého života.

Stejně jako zeleň čistí ovzduší venku za zdmi, systém řízeného větrání v domě se postará o přísun čerstvého vzduchu do vašeho bytu a zabrání vzniku plísní a bakterií uvnitř.

Váš domov bude bezpečným útočištěm pro vás i vaši rodinu.

LOKALITA

Bytový dům Vital Kamýk se nachází na ulici Zimova v Praze 12. Budova je obklopena venkovní zelení a z balkonů a lodžií otevírá nádherné výhledy na les Kamýk a přírodu Modřanské rokle.

V bezprostřední blízkosti domu leží autobusová zastávka Sídliště Libuš a o několik minut chůze dál se plánuje výstavba stanice metra Libuš.

V sousedství domu je k dispozici nákupní centrum Albert, v okolí najdete řadu dalších obchodů a restaurací, několik základních a mateřských škol, včetně The Prague British International School, dětská hřiště, sportovní areál TJ Tempo, dráhu pumptrack či zookoutek Kamýk.

1 minuta

Albert

Thomayerova nemocnice

Prague British International School

Les Kamýk a Modřanská rokle

Mapa lokality

Standardy projektu

Protože naše společnost věnuje mimořádnou pozornost zdravému bydlení, volíme při realizaci každého projektu přírodní ekologické materiály a nejlepší dostupné technologie.

Všechny byty odpovídají pasivnímu standardu, na kterém se podílí okna s izolačními trojskly, na východní, jižní, západní, ale i severní straně osazená předokenními žaluziemi, a především systém řízeného větrání s rekuperací tepla. Tento systém zaručuje trvalý přísun čerstvého vzduchu bez zbytečných tepelných ztrát a současně brání vzniku nebezpečných plísní a bakterií. Vytápění zajišťuje výměník centrálního zdroje tepla.

Vital Kamýk je domovem, kde bude vždy čerstvý vzduch, příjemné teplo, dostatek světla a ticho. Je to ekologický a ekonomický bytový dům, který vám nabízí jistotu zdravého a spokojeného bydlení.

Financování

 

Standardní platební kalendář

 • Rezervační smlouvaRezervační poplatek ve výši 80.000,-Kč u bytu velikosti 1+kk, 100.000,-Kč u bytu velikosti 2+kk, 120.000,-Kč u bytu velikosti 3+kk a více; splatný do 5 dnů od uzavření rezervační smlouvy.
 • Uzavření smlouvy o smlouvě budoucíPlatba ve výši 20 % ceny bytu do 10 dnů od uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní.
 • Oznámení o provedení hrubé stavbyPlatba ve výši 45% ceny bytu - úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o provedení hrubé stavby, zápisu rozestavěné budovy do katastru nemovitostí a vkladu zástavní smlouvy ve prospěch financující banky klienta do katastru nemovitostí.
 • Oznámení o provedení rozvodů instalací a omítekPlatba ve výši 25% ceny bytu - úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o provedení rozvodů instalací a omítek - doloženého zápisem ve stavebním deníku, příp. fotodokumentací na žádost financující banky, nebo odhadce.
 • Oznámení o kolaudaci stavbyDoplatek ve výši 10% ceny bytu se zohledněním uhrazeného rezervačního poplatku - úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o kolaudaci stavby, před podpisem kupní smlouvy.
 • Podpis kupní smlouvy a předání bytu

Konfigurátor Bytu

Ještě jste se nerozhodli, jak bude vypadat váš vysněný obývací pokoj a koupelna v projektu Vital Kamýk? Díky našemu konfigurátoru si můžete vyzkoušet všední i nevšední kombinace barev, zvolit si například elegantní podlahy od Parket Atelier, vybrat stylové obklady od Siko Koupelny nebo vybavení od našich partnerů z partnerského programu – zdravé a úsporné osvětlení ze studia Elusia.

Náš tip:

Takto označený projekt má k dispozici konfigurátor.

Spustit konfigurátor

Tým

David Čechmánek

Specialista prodeje

Je tím, kdo o Vás, naše klienty, pečuje od prvního kontaktu až po předání nemovitosti. O projektu ví téměř vše, neboť je jeho součástí zpravidla od jeho zrodu. Je tedy tím pravým člověkem, na kterého se můžete s důvěrou obrátit. Úzce spolupracuje s koordinátorem klientských změn a partnerského programu a také s kolegyněmi z podpory prodeje, které jsou jeho pravou rukou v průběhu celého projektu.

Petr Valeš

Specialista zdravého bydlení

Po studiích na ČVUT pracoval v několika projekčních ateliérech a poté zamířil do rezidenčního developmentu. Dnes je Produktovým manažerem JRD Development a především arbitrem kvality zdravého vnitřního prostředí pro všechny naše projekty. A protože je to odborník, který svou práci dělá s obrovským nasazením, neustále ho to vede k posouvání standardů zdravého a šetrného bydlení do dalších úrovní. O Petrovi lze bez nadsázky říci, že to člověk na svém místě.

Hana Vaculíková

Koordinátor klientských změn a partnerského programu

Poprvé se s ní setkáte při podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí. Provede Vás procesem klientských změn a představí možnosti vybavení Vašeho nového bytu. Doporučí Vám zvýhodněné nabídky či konzultace zdarma u našich ověřených a spolehlivých partnerů. Také od ní obdržíte zákaznickou kartu JRD plnou výhod. Napište si o ni!

Dokumenty

Novinky

1.10.2021

Konfigurátor: Zvolte si koupelnu nebo obývací pokoj v projektu Vital Kamýk podle svých představ!

V projektu Vital Kamýk si nyní můžete zvolit design koupelny a obývacího pokoje s kuchyní přesně podle svých představ. Připravili jsme pro vás online konfigurátor, ve kterém si nastavíte barvu, materiál nebo dekor základního vybavení, včetně zařizovacích předmětů (mj. podlah, obkladů, baterií, topení nebo lustru). Harmonicky sladit tak spolu můžete např. elegantní podlahy od Parket Atelier, stylové obklady do koupelny značky Siko nebo zdravé a úsporné osvětlení ze studia Elusia. Věříme, že i díky této technologii vám zajistíme plnou spokojenost s novým domovem. Konfigurátor naleznete zde. 

Číst více

5.3.2021

Podíleli jsme se na vývoji nového zdiva VAPIS P10 pro zajištění akustického komfortu v rezidenčních projektech

Vyvinuli jsme – ve spolupráci s firmou VAPIS – vápenopískové bloky VAPIS P10 na bázi přírodních surovin. Tento inovovaný zdicí materiál s vzduchovou neprůzvučností 47 dB slouží k plošnému zvýšení akustického komfortu uvnitř bytu a ke snížení zatížení stropních konstrukcí. Díky své schopnosti akumulovat teplo navíc zajišťuje příjemnou teplotní stabilitu v interiéru. Zdicí materiál VAPIS P10 je jakousi pomyslnou střední cestou mezi původně volenými formáty VAPIS P7 a VAPIS 11,5: má lepší akustické vlastnosti než VAPIS P7 a je o 15 % lehčí než VAPIS 11,5. Poprvé ho plánujeme použít ve svých pražských projektech Císařská vinice a Vital Kamýk. Vzduchová neprůzvučnost (tedy schopnost stavebních prvků nebo částí budov zabránit přenosu zvuku šířícího se vzduchem) patří mezi hlavní akustické vlastnosti stavebních konstrukcí, která se vyjadřuje pomocí tzv. vážené hodnoty vzduchové neprůzvučnosti R´w udávané v decibelech. Podle současných norem musí být zvuková izolace mezi místnostmi jednoho bytu minimálně 42 dB. Zdivo VAPIS P10 je překonává o nadstandardních 5 dB.

Číst více

12.1.2021

Představujeme vám nový energeticky úsporný projekt Vital Kamýk

Právě jsme uvedli na trh nový rezidenční projekt Vital Kamýk, který vyroste v Praze 12 na dohled od přírodní památky Modřanská rokle a lesa Kamýk. Jeho názvem odkazujeme na zdravý a aktivní životní styl, k němuž patří nejen pohyb a zdravé bydlení v interiérech s čerstvým vzduchem, ale také možnost ničím nerušeného odpočinku či přátelských setkávání se známými a sousedy. Aktivní a pozitivní přístup k životu v něm připomenou i názvy dvou samostatných vchodů - Esprit a Vitalis.   V novém rezidenčním areálu Vital Kamýk vám nabízíme 97 bytů se zdravým vnitřním prostředím, 4 komerční prostory, prostornou střešní terasu Harmonii určenou pro sousedská setkávání, dětské hřiště s workout prvky, relaxační zónu se zelení a lavičkami nebo prvky pro cyklisty a majitele elektromobilů. Informace o všech bytech v dispozicích 1+kk až 4+kk, jejichž realizaci bychom rádi dokončili do roku 2023, naleznete na:  přejít na projekt

Číst více
Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.