U Pernikářky 7

Exkluzivní pasivní bydlení

U Pernikářky 7

100%

Bytů prodáno

Zobrazit ceník

Projekt v kostce

Lokalita

Praha 5 - Smíchov

Rok dokončení

01/2019

Typ projektu

Bytový dům

Počet podlaží

6

Nemovitosti v nabídce

Byty

Počet jednotek

10

Luxusní energeticky pasivní viladům U Pernikářky 7 tvoří celkem 10 slunných, jižně orientovaných bytů se soukromými zahradami, lodžiemi nebo prostornými terasami. Architektonicky výrazná novostavba bude citlivě zasazena do atraktivní vilové čtvrti Hřebenky v Praze 5, kde nabídne klidné komfortní bydlení uprostřed zeleně. Vyšší patra nabídnou působivé výhledy do údolí Motolského potoka nebo na panorama Cibulky a Košíř. Přízemní byty se budou otevírat do privátních zahrad a svým majitelům tak poskytnou komfort rodinného domu. Nejnáročnější klienty jistě zaujmou dva exkluzivní penthousy s prostornými terasami a systémem chlazení. Chybět nebudou společné prostory s atraktivním designem, výtah či sauna s relaxační zónou, vyhrazená pouze pro rezidenty. Vozidla budou autovýtahem svedena do podzemního podlaží, aby nerušila majitele bytů. Výhradním prodejcem projektu je společnost Svoboda & Williams. Více informací nleznete na stránkách projektu.

Stavba

LOKALITA

Projekt U Pernikářky 7 je citlivě zasazen do exkluzivní čtvrti Hřebenka, která dýchá atmosférou prvorepublikových vil. Díky svému umístění v neprůjezdné ulici lemované alejí vzrostlých stromů a v blízkosti parku, nabízí klidné bydlení, vysokou míru soukromí a bohaté možnosti aktivního odpočinku. Nedaleko viladomu se nachází oblíbený park Ladronka, zahrada Kinských nebo vrch Petřín. K přednostem projektu patří i snadná dosažitelnost pulsujícího centra Prahy, včetně obchodní, zábavní a business zóny Anděl, která je rovněž významným přestupním uzlem MHD. Nejbližší zastávky autobusů a tramvají však jsou jen několik minut chůze od viladomu.

Mapa lokality

Dokumenty

Novinky

7.1.2020

Hlasujte pro energeticky pasivní projekt U Pernikářky 7

Náš luxusní energeticky pasivní projekt U Pernikářky 7 postoupil do užšího kola hlasování soutěžní přehlídky Úsporný dům 2019 v kategorii Novostavby – pasivní dům. Cílem soutěže, na které se vzájemně podílí Centrum pasivního domu, nadace ABF a Státní fond životního prostředí ČR, je představit širší veřejnosti moderní české stavby 21. století a ocenit jejich přínos pro úsporu energií a ochranu životního prostředí. Vítězové budou vyhlášeni 6. února 2020 při příležitosti veletrhu FOR PASIV 2020. Pro náš projekt můžete hlasovat do 31. ledna na webové adrese: https://www.pasivni-dum.cz/. Pokud zároveň zodpovíte soutěžní otázku a budete vylosováni, získáte možnost si na týden otestovat nový elektromobil.

Číst více

29.11.2019

Projekt U Pernikářky 7: i úklid může být ekologický

Klademe velký důraz na to, aby naše environmentálně šetrné projekty nabízely zdravé a komfortní vnitřní prostředí, což oceňují i majitelé jednotlivých energeticky úsporných bytů. Společně s nimi se tak snažíme využívat nejen udržitelné materiály a technologie, ale také ekologicky šetrné produkty, které slouží k dalšímu zvyšování kvality života. SVJ pro bytový dům U Pernikářky 7 proto uzavřelo smlouvu na pravidelné úklidové práce ve společných prostorách projektu s úklidovou firmou, jež se zavázala používat výhradně ekologické čisticí prostředky.      

Číst více

26.2.2019

Kolaudace projektu U Pernikářky 7 nabyla právní moci

Kolaudace luxusního projektu U Pernikářky 7, při níž proběhla kolaudační prohlídka, nabyla právní moci 1. února letošního roku. Energeticky pasivní viladům, který jsme realizovali v klidné vilové čtvrti Hřebenky, nyní zapisujeme na katastrálním úřadě a připravujeme na předání správci a klientům. Již brzy se tak budou moci do svých zdravých a komfortních bytů stěhovat první majitelé.

Číst více
Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.