Touškovský háj

Váš nový domov s přírodou i městem na dosah

Touškovský háj

od 943 340 Kč Zobrazit ceník

Projekt v kostce

Lokalita

Město Touškov

Předpokládané datum dokončení

Nemovitosti v nabídce

Pozemky

Počet jednotek

75

Kolaudace Etapa 1

Září 2020

Kolaudace Etapa 2

Září 2020

Kolaudace Etapa 3

Září 2020

Toužíte po vlastním rodinném domku v klidném prostředí na samém okraji malebného městečka s přírodou i městem na dosah? Chcete si pořídit rodinný dům se zahrádkou za cenu bytu v Plzni? Pokud odpovídáte ano, pak je Touškovský háj pro Vás tím pravým řešením.

Ceník pozemků

Filtrace nabízených bytů

(3)

Filtrace

Dispozice

Orientace

Stav

Bytová jednotka

Číslo pozemku Dispozice Plocha (M2) Orientace
(Vjezd parkování)
Cena jednotky vč. DPH Stav

25

Pozemek

917.00

SV

2 972 372 Kč *SLEVA 293 971 Kč

dostupný

26

Pozemek

886.00

SV

2 887 078 Kč *SLEVA 285 536 Kč

dostupný

45

Pozemek

652.00

SV

2 314 816 Kč

dostupný

Výše uvedené ceny jsou orientační a mají pouze informativní charakter. Kupní cena bude potvrzena zástupcem prodejního oddělení a stává se závaznou v okamžiku uzavření rezervační smlouvy.
* Uvedené ceny jsou konečné. V případě slevy již po vyčíslené slevě.

Stavba

Domy na klíč

DOMY OD VEXTA 


Mezi domy „na klíč“, které dodá společnost 
Vexta, se budou nacházet dva hlavní typy staveb ve velikostech 64 m2 až 146 m2 a dispozicích 3+kk až 5+kk: jednopodlažní bungalov a patrový dům. Všechny domy dodržují jednotný uliční design v podobě jednotného sklonu střechy, tónování fasád a oplocení.

 

 

10 DŮVODŮ, PROČ DŮM OD VEXTA


1.
Rychlost výstavby a finančně nejdostupnější bydlení
2. Energetická úspornost stavby
3. Výrazně větší podlahová plocha díky konstrukci oproti zděnému domu
4. Široká možnost individuálních úprav zákazníkem
5. Zdravé bydlení
6. Ekologie a ochrana životního prostředí
7. Dům je okamžitě obyvatelný
8. Nehořlavost
9. Životnost srovnatelná se zděným domem
10. Stavět lze v průběhu celého roku

CHARAKTERISTIKA PROJEKTU

 • Moderní rodinné domy s pozemky za cenu bytu v Plzni
 • Ideální domov v klidné části malebného maloměsta s bohatou tradicí a historií
 • Příroda, bezpečí a klid venkova pouze 10 km na západ od Plzně
 • Touškovský háj řeší věčné dilema mezi životem ve městě a na venkově a přináší výhody města s rodinnou atmosférou venkova
 • Bohaté volnočasové vyžití pro rodiny s dětmi
 • Možnost koupě domu na klíč i libovolného pozemku

LOKALITA

Projekt Touškovský háj se rozkládá na okraji malebného městečka Město Touškov, které spadá do tzv. mikroregionu Touškovsko. Leží přibližně 10 km severozápadně od Plzně a nabízí opravdu vše, o čem jste snili. Romantické výhledy do nádherné krajiny, kterou na jih od města protíná řeka Mže, působivou atmosféru historické části města i výbornou dopravní dostupnost do centra západočeské metropole pro cesty do práce, do školy nebo za zábavou.

Samo Město Touškov nabízí velmi dobrou občanskou vybavenost. Naleznete zde mateřskou i základní školu, lékárnu, poštu, restaurace, kinokavárnu, mnoho sportovních a zájmových spolků, kynologický klub i jezdeckou školu. Třešničkou na dortu je možnost zažít pravé masopustní veselí nebo vesnickou pouť.

3 minuty

COOP, Pekařství Kučera

FN Plzeň

5 minut

Kumberk

5 minut

Mapa lokality

Standardy projektu

Budoucí obyvatelé si budou moci vybrat ze sedmi typů domů s jednotícími architektonickými prvky, které nesou originální název odvozený z pojmenování stromů rostoucích ve světlém listnatém lese: Dům u javoru, dubu, jasanu, jilmu, platanu, olše a břízy. Touškovský háj bude charakterizovat jednotný uliční design, sladěná barevnost střech a tónování fasád a množství zeleně. Sjednocený bude také materiálový standard některých prvků u všech typů domů, namátkou jmenujme např. oplocení nebo sloupky pro osazení poštovní schránky, zvonkového tabla a domovního znamení. Rezidenční komplex doplní chodníky pro pěší a sportovní a odpočinkové hřiště, které vznikne v centru projektu.

Materiálové standardy ke stažení zde.

Financování

HARMONOGRAM PLATEB

 • Rezervační smlouvaRezervační poplatek ve výši 50.000,- Kč splatný do 5 dnů od uzavření rezervační smlouvy.
 • Uzavření smlouvy o smlouvě budoucíHarmonogram plateb se liší dle způsobu financování při využití vlastních zdrojů nebo úvěrového: 
 • V případě vlastních zdrojů- Platba 20% ceny se zohledněním uhrazeného rezervačního poplatku do 10 dnů od uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní.
  - Platba 40% ceny do 30 dnů od uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní.
  - Platba 40% ceny do 30 dnů od uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní na účet advokátní úschovy – uvolnění po kolaudaci inženýrských sítí a komunikace v dané etapě.
 • V případě úvěrového financování- Platba min. 20% ceny se zohledněním uhrazeného rezervačního poplatku do 10 dnů od uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní.
  - Platba do 60% ceny do 45 dnů od uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní.
  - Platba 40% ceny do 15 dnů po kolaudaci inženýrských sítí a komunikace v dané etapě.
 • Podpis kupní smlouvy

Tým

Vít Brainhof

Projektový manažer

Řídí projekty nejen po technické, ale i ekonomické stránce. Komunikuje s úřady a projektanty a koordinuje dodavatele stavby. Organizuje výrobní složky, kontroluje prováděné práce na stavbě a v neposlední řadě hlídá harmonogram výstavby, aby byl Váš nový domov hotový včas. Úzce spolupracuje se specialisty prodeje.

Věra Řežábová

Specialista prodeje

Je tím, kdo o Vás, naše klienty, pečuje od prvního kontaktu až po předání nemovitosti. O projektu ví téměř vše, neboť je jeho součástí zpravidla od jeho zrodu. Je tedy tím pravým člověkem, na kterého se můžete s důvěrou obrátit. Úzce spolupracuje s koordinátorem klientských změn a partnerského programu a také s kolegyněmi z podpory prodeje, které jsou její pravou rukou v průběhu celého projektu.

Hana Vaculíková

Koordinátor klientských změn a partnerského programu

Poprvé se s ní setkáte při podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí. Provede Vás procesem klientských změn a představí možnosti vybavení Vašeho nového bytu. Doporučí Vám zvýhodněné nabídky či konzultace zdarma u našich ověřených a spolehlivých partnerů. Také od ní obdržíte zákaznickou kartu JRD plnou výhod. Napište si o ni!

Dokumenty

Novinky

27.7.2020

Dokončujeme výstavbu inženýrských sítí v první etapě projektu Touškovský háj

Kolaudaci první etapy projektu Touškovský háj v Plzeňském kraji plánujeme na podzim letošního roku. Aktuálně proto dokončujeme výstavbu inženýrských sítí a zahájili jsme práce na zdejších komunikacích. Celý rezidenční areál nabídne 94 pozemků, které budou k dispozici samostatně, nebo s typovým rodinným domem od společnosti Vexta, chodníky pro pěší, sportovní a odpočinkové hřiště a množství zeleně. V první fázi projektu zbývají již jen 3 volné pozemky, z nichž dva největší pro vás máme v akční nabídce: https://www.jrd.cz/cs/touskovsky-haj.html.

Číst více

20.4.2020

Pokračujeme ve výstavbě inženýrských sítí a komunikací v první etapě projektu Touškovský háj.

Již na konci února, kdy jsme získali stavební povolení na nové komunikace, jsme vás informovali, že výstavba inženýrských sítí v první fázi projektu Touškovský háj pokračuje podle plánu. Věříme proto, že se nám podaří ji dokončit v průběhu června 2020 a navázat na ni realizací sítí z druhé etapy. Celý rezidenční areál nabídne celkem 94 pozemků, které budou k dispozici samostatně, nebo s typovým rodinným domem od společnosti Vexta, chodníky pro pěší, hřiště a množství zeleně.    

Číst více

25.2.2020

Projekt Touškovský háj získal pravomocné stavební povolení na nové komunikace

Získali jsme pravomocné stavební povolení na realizaci nových komunikací v projektu Touškovský háj, v jehož první etapě právě budujeme inženýrské sítě. Celý areál nabídne po svém dokončení celkem 94 pozemků, které budou k dispozici buď samostatně, nebo s typovým rodinným domem od společnosti Vexta, chodníky pro pěší, sportovní a odpočinkové hřiště včetně zeleně. Jeho dokončení plánujeme na začátku roku 2021. Více informací o volných stavebních parcelách naleznete zde: https://www.jrd.cz/cs/touskovsky-haj.html.    

Číst více
Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.