Touškovský háj

Váš nový domov s přírodou i městem na dosah

Touškovský háj

od 943 340 Kč Zobrazit ceník

Projekt v kostce

Lokalita

Město Touškov

Předpokládané datum dokončení

Nemovitosti v nabídce

Pozemky

Počet jednotek

75

Kolaudace Etapa 1

Listopad 2020

Kolaudace Etapa 2

Listopad 2020

Kolaudace Etapa 3

Listopad 2020

Kolaudace Etapa 4

Listopad 2021

Toužíte po vlastním rodinném domku v klidném prostředí na samém okraji malebného městečka s přírodou i městem na dosah? Chcete si pořídit rodinný dům se zahrádkou za cenu bytu v Plzni? Pokud odpovídáte ano, pak je Touškovský háj pro Vás tím pravým řešením.

Ceník pozemků

Filtrace nabízených bytů

(0)

Filtrace

Dispozice

Orientace

Stav

Pozemek

Výše uvedené ceny jsou orientační a mají pouze informativní charakter. Kupní cena bude potvrzena zástupcem prodejního oddělení a stává se závaznou v okamžiku uzavření rezervační smlouvy.
* Uvedené ceny jsou konečné. V případě slevy již po vyčíslené slevě.

Stavba

Domy na klíč

DOMY OD VEXTA 


Mezi domy „na klíč“, které dodá společnost 
Vexta, se budou nacházet dva hlavní typy staveb ve velikostech 64 m2 až 146 m2 a dispozicích 3+kk až 5+kk: jednopodlažní bungalov a patrový dům. Všechny domy dodržují jednotný uliční design v podobě jednotného sklonu střechy, tónování fasád a oplocení.

 

 

10 DŮVODŮ, PROČ DŮM OD VEXTA


1.
Rychlost výstavby a finančně nejdostupnější bydlení
2. Energetická úspornost stavby
3. Výrazně větší podlahová plocha díky konstrukci oproti zděnému domu
4. Široká možnost individuálních úprav zákazníkem
5. Zdravé bydlení
6. Ekologie a ochrana životního prostředí
7. Dům je okamžitě obyvatelný
8. Nehořlavost
9. Životnost srovnatelná se zděným domem
10. Stavět lze v průběhu celého roku

CHARAKTERISTIKA PROJEKTU

 • Moderní rodinné domy s pozemky za cenu bytu v Plzni

 • Ideální domov v klidné části malebného maloměsta s bohatou tradicí a historií

 • Příroda, bezpečí a klid venkova pouze 10 km na západ od Plzně

 • Touškovský háj řeší věčné dilema mezi životem ve městě a na venkově a přináší výhody města s rodinnou atmosférou venkova

 • Bohaté volnočasové vyžití pro rodiny s dětmi

 • Možnost koupě domu na klíč i libovolného pozemku

LOKALITA

Projekt Touškovský háj se rozkládá na okraji malebného městečka Město Touškov, které spadá do tzv. mikroregionu Touškovsko. Leží přibližně 10 km severozápadně od Plzně a nabízí opravdu vše, o čem jste snili. Romantické výhledy do nádherné krajiny, kterou na jih od města protíná řeka Mže, působivou atmosféru historické části města i výbornou dopravní dostupnost do centra západočeské metropole pro cesty do práce, do školy nebo za zábavou.

Samo Město Touškov nabízí velmi dobrou občanskou vybavenost. Naleznete zde mateřskou i základní školu, lékárnu, poštu, restaurace, kinokavárnu, mnoho sportovních a zájmových spolků, kynologický klub i jezdeckou školu. Třešničkou na dortu je možnost zažít pravé masopustní veselí nebo vesnickou pouť.

3 minuty

COOP, Pekařství Kučera

FN Plzeň

5 minut

Kumberk

5 minut

Mapa lokality

Standardy projektu

Při vytváření architektonického návrhu projektu Touškovský háj jsme se zaměřili na jednotný vzhled celé lokality. Stanovili jsme proto provedení a materiálový standard některých prvků u všech typů domů. Tyto detaily budou dotvářet ucelenou podobu projektu.

Pilířky pro osazení elektroskříní a plynoměrových skříní budou sdružené. Sloupky pro umístění poštovní schránky, zvonkového tabla a domovní značení budou zděné z vápenopískového spárovaného zdiva. Výplňové oplocení směrem do ulice bylo navrženo ze svislých subtilních latěk. Shodně laděna budou i případná vrata do ulice. Aby byla zachována kompaktnost lokality, byla rovněž určena doporučená barevnost střech a tónování fasád jednotlivých domů.

Materiálové standardy ke stažení zde.

Financování

HARMONOGRAM PLATEB

 • Rezervační smlouvaRezervační poplatek ve výši 50.000,- Kč splatný do 5 dnů od uzavření rezervační smlouvy.
 • Uzavření smlouvy o smlouvě budoucíHarmonogram plateb se liší dle způsobu financování při využití vlastních zdrojů nebo úvěrového: 
 • V případě vlastních zdrojů- Platba 20% ceny se zohledněním uhrazeného rezervačního poplatku do 10 dnů od uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní.
  - Platba 40% ceny do 30 dnů od uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní.
  - Platba 40% ceny do 30 dnů od uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní na účet advokátní úschovy – uvolnění po kolaudaci inženýrských sítí a komunikace v dané etapě.
 • V případě úvěrového financování- Platba min. 20% ceny se zohledněním uhrazeného rezervačního poplatku do 10 dnů od uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní.
  - Platba do 60% ceny do 45 dnů od uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní.
  - Platba 40% ceny do 15 dnů po kolaudaci inženýrských sítí a komunikace v dané etapě.
 • Podpis kupní smlouvy

Tým

Vít Brainhof

Projektový manažer

Řídí projekty nejen po technické, ale i ekonomické stránce. Komunikuje s úřady a projektanty a koordinuje dodavatele stavby. Organizuje výrobní složky, kontroluje prováděné práce na stavbě a v neposlední řadě hlídá harmonogram výstavby, aby byl Váš nový domov hotový včas. Úzce spolupracuje se specialisty prodeje.

Věra Řežábová

Specialista prodeje

Je tím, kdo o Vás, naše klienty, pečuje od prvního kontaktu až po předání nemovitosti. O projektu ví téměř vše, neboť je jeho součástí zpravidla od jeho zrodu. Je tedy tím pravým člověkem, na kterého se můžete s důvěrou obrátit. Úzce spolupracuje s koordinátorem klientských změn a partnerského programu a také s kolegyněmi z podpory prodeje, které jsou její pravou rukou v průběhu celého projektu.

Hana Vaculíková

Koordinátor klientských změn a partnerského programu

Poprvé se s ní setkáte při podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí. Provede Vás procesem klientských změn a představí možnosti vybavení Vašeho nového bytu. Doporučí Vám zvýhodněné nabídky či konzultace zdarma u našich ověřených a spolehlivých partnerů. Také od ní obdržíte zákaznickou kartu JRD plnou výhod. Napište si o ni!

Petr Valeš

Specialista zdravého bydlení

Po studiích na ČVUT pracoval v několika projekčních ateliérech a poté zamířil do rezidenčního developmentu. Dnes je Produktovým manažerem JRD Development a především arbitrem kvality zdravého vnitřního prostředí pro všechny naše projekty. A protože je to odborník, který svou práci dělá s obrovským nasazením, neustále ho to vede k posouvání standardů zdravého a šetrného bydlení do dalších úrovní. O Petrovi lze bez nadsázky říci, že to člověk na svém místě.

Dokumenty

Novinky

24.9.2020

Druhá etapa projektu Touškovský háj získala pravomocné územní rozhodnutí

Získali jsme pravomocné územní rozhodnutí pro druhou etapu projektu Touškovský háj u Města Touškov v Plzeňském kraji. Věříme, že tak budeme moci brzy navázat na výstavbu inženýrských sítí v první etapě, která se blíží dokončení. Náš první mimopražský projekt nabízí celkem 94 pozemků, které jsou k dispozici buď samostatně, nebo s typovým rodinným domem od společnosti Vexta, chodníky pro pěší, sportovní a odpočinkové hřiště a množství zeleně. Jeho budoucí obyvatelé si mohou vybrat ze sedmi typů domů s jednotícími architektonickými prvky a originálním názvem, odvozeným z pojmenování stromů rostoucích ve světlém listnatém lese.

Číst více

27.7.2020

Dokončujeme výstavbu inženýrských sítí v první etapě projektu Touškovský háj

Kolaudaci první etapy projektu Touškovský háj v Plzeňském kraji plánujeme na podzim letošního roku. Aktuálně proto dokončujeme výstavbu inženýrských sítí a zahájili jsme práce na zdejších komunikacích. Celý rezidenční areál nabídne 94 pozemků, které budou k dispozici samostatně, nebo s typovým rodinným domem od společnosti Vexta, chodníky pro pěší, sportovní a odpočinkové hřiště a množství zeleně. V první fázi projektu zbývají již jen 3 volné pozemky, z nichž dva největší pro vás máme v akční nabídce: https://www.jrd.cz/cs/touskovsky-haj.html.

Číst více

20.4.2020

Pokračujeme ve výstavbě inženýrských sítí a komunikací v první etapě projektu Touškovský háj.

Již na konci února, kdy jsme získali stavební povolení na nové komunikace, jsme vás informovali, že výstavba inženýrských sítí v první fázi projektu Touškovský háj pokračuje podle plánu. Věříme proto, že se nám podaří ji dokončit v průběhu června 2020 a navázat na ni realizací sítí z druhé etapy. Celý rezidenční areál nabídne celkem 94 pozemků, které budou k dispozici samostatně, nebo s typovým rodinným domem od společnosti Vexta, chodníky pro pěší, hřiště a množství zeleně.    

Číst více
Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.