Touškovský háj

Váš nový domov s přírodou i městem na dosah

Touškovský háj

100%

Bytů prodáno

Zobrazit ceník

Projekt v kostce

Lokalita

Město Touškov

Rok dokončení

Červen 2021

Nemovitosti v nabídce

Pozemky

Počet jednotek

94

Toužíte po vlastním rodinném domku v klidném prostředí na samém okraji malebného městečka s přírodou i městem na dosah? Chcete si pořídit rodinný dům se zahrádkou za cenu bytu v Plzni? Pokud odpovídáte ano, pak je Touškovský háj pro Vás tím pravým řešením.

Stavba

Domy na klíč

DOMY OD VEXTA 


Mezi domy „na klíč“, které dodá společnost 
Vexta, se budou nacházet dva hlavní typy staveb ve velikostech 64 m2 až 146 m2 a dispozicích 3+kk až 5+kk: jednopodlažní bungalov a patrový dům. Všechny domy dodržují jednotný uliční design v podobě jednotného sklonu střechy, tónování fasád a oplocení.

 

 

10 DŮVODŮ, PROČ DŮM OD VEXTA


1.
Rychlost výstavby a finančně nejdostupnější bydlení
2. Energetická úspornost stavby
3. Výrazně větší podlahová plocha díky konstrukci oproti zděnému domu
4. Široká možnost individuálních úprav zákazníkem
5. Zdravé bydlení
6. Ekologie a ochrana životního prostředí
7. Dům je okamžitě obyvatelný
8. Nehořlavost
9. Životnost srovnatelná se zděným domem
10. Stavět lze v průběhu celého roku

CHARAKTERISTIKA PROJEKTU

 • Moderní rodinné domy s pozemky za cenu bytu v Plzni

 • Ideální domov v klidné části malebného maloměsta s bohatou tradicí a historií

 • Příroda, bezpečí a klid venkova pouze 10 km na západ od Plzně

 • Touškovský háj řeší věčné dilema mezi životem ve městě a na venkově a přináší výhody města s rodinnou atmosférou venkova

 • Bohaté volnočasové vyžití pro rodiny s dětmi

 • Možnost koupě domu na klíč i libovolného pozemku

LOKALITA

Projekt Touškovský háj se rozkládá na okraji malebného městečka Město Touškov, které spadá do tzv. mikroregionu Touškovsko. Leží přibližně 10 km severozápadně od Plzně a nabízí opravdu vše, o čem jste snili. Romantické výhledy do nádherné krajiny, kterou na jih od města protíná řeka Mže, působivou atmosféru historické části města i výbornou dopravní dostupnost do centra západočeské metropole pro cesty do práce, do školy nebo za zábavou.

Samo Město Touškov nabízí velmi dobrou občanskou vybavenost. Naleznete zde mateřskou i základní školu, lékárnu, poštu, restaurace, kinokavárnu, mnoho sportovních a zájmových spolků, kynologický klub i jezdeckou školu. Třešničkou na dortu je možnost zažít pravé masopustní veselí nebo vesnickou pouť.

3 minuty

COOP, Pekařství Kučera

FN Plzeň

5 minut

Kumberk

5 minut

Mapa lokality

Standardy projektu

Při vytváření architektonického návrhu projektu Touškovský háj jsme se zaměřili na jednotný vzhled celé lokality. Stanovili jsme proto provedení a materiálový standard některých prvků všech domů. Tyto detaily budou dotvářet ucelenou podobu projektu.

Pilířky pro osazení elektroskříní a plynoměrových skříní budou sdružené. Sloupky pro umístění poštovní schránky, zvonkového tabla a domovní značení budou zděné z vápenopískového spárovaného zdiva. Výplňové oplocení směrem do ulice bylo navrženo ze svislých subtilních latěk. Shodně laděna budou i případná vrata do ulice. Aby byla zachována kompaktnost lokality, byla rovněž určena doporučená barevnost střech a tónování fasád jednotlivých domů.

Materiálové standardy ke stažení zde.

Financování

HARMONOGRAM PLATEB

 • Rezervační smlouvaRezervační poplatek ve výši 50.000,- Kč splatný do 5 dnů od uzavření rezervační smlouvy.
 • Uzavření smlouvy o smlouvě budoucíHarmonogram plateb se liší dle způsobu financování při využití vlastních zdrojů nebo úvěrového: 
 • V případě vlastních zdrojů- Platba 20% ceny se zohledněním uhrazeného rezervačního poplatku do 10 dnů od uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní.
  - Platba 40% ceny do 30 dnů od uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní.
  - Platba 40% ceny do 30 dnů od uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní na účet advokátní úschovy – uvolnění po kolaudaci inženýrských sítí a komunikace v dané etapě.
 • V případě úvěrového financování- Platba min. 20% ceny se zohledněním uhrazeného rezervačního poplatku do 10 dnů od uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní.
  - Platba do 60% ceny do 45 dnů od uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní.
  - Platba 40% ceny do 15 dnů po kolaudaci inženýrských sítí a komunikace v dané etapě.
 • Podpis kupní smlouvy

Tým

Michal Máša

Projektový manažer

Řídí projekty nejen po technické, ale i ekonomické stránce. Komunikuje s úřady a projektanty a koordinuje dodavatele stavby. Organizuje výrobní složky, kontroluje prováděné práce na stavbě a v neposlední řadě hlídá harmonogram výstavby, aby byl Váš nový domov hotový včas. Úzce spolupracuje se specialisty prodeje.

Věra Řežábová

Specialista prodeje

Je tím, kdo o Vás, naše klienty, pečuje od prvního kontaktu až po předání nemovitosti. O projektu ví téměř vše, neboť je jeho součástí zpravidla od jeho zrodu. Je tedy tím pravým člověkem, na kterého se můžete s důvěrou obrátit. Úzce spolupracuje s koordinátorem klientských změn a partnerského programu a také s kolegyněmi z podpory prodeje, které jsou její pravou rukou v průběhu celého projektu.

Hana Vaculíková

Koordinátor klientských změn a partnerského programu

Poprvé se s ní setkáte při podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí. Provede Vás procesem klientských změn a představí možnosti vybavení Vašeho nového bytu. Doporučí Vám zvýhodněné nabídky či konzultace zdarma u našich ověřených a spolehlivých partnerů. Také od ní obdržíte zákaznickou kartu JRD plnou výhod. Napište si o ni!

Dokumenty

Novinky

21.1.2022

Zkolaudovali jsme svůj první mimopražský projekt Touškovský háj

Nedávno jsme dokončili realizaci projektu Touškovský háj nedaleko Plzně: tím jsme poprvé vstoupili na mimopražský trh a zároveň rozšířili své portfolio o samostatné pozemky. Nový rezidenční areál je rozčleněný do 94 stavebních parcel, které jsme napojili na inženýrské sítě a doplnili novými komunikacemi, sportovním a odpočinkovým hřištěm a chodníky pro pěší. Zájemcům o jejich koupi jsme zároveň nabídli možnost individuální výstavby typového rodinného domu od společnosti Vexta s jednotícími architektonickými prvky.

Číst více

7.6.2021

Den otevřených dveří na projektu Touškovský háj!

Srdečně vás zveme na akci Den otevřených dveří na projektu Touškovský háj. V rámci tohoto dne bude přístupný vzorový dům od společnosti Vexta a také se můžete těšit na malé občerstvení. Na místě budou osobně přítomni i zástupci společnosti Vexta, kteří vám mohou zodpovědět dotazy právěk typovým domům.Čas akce: 10. 6. 2021, 14.00 – 17.00 hodinMísto konání: Touškovský Háj Těšíme se na vás!

Číst více

24.1.2021

Zkolaudovali jsme komunikace v první etapě projektu Touškovský háj: všech 75 pozemků již má své majitele

Právě proběhlou kolaudací komunikací jsme úspěšně završili první prodejní etapu projektu Touškovský háj. Ta nabízela celkem 75 parcel pro výstavbu rodinných domů, které jsou již zcela vyprodané. Zájemci o koupi stavebního pozemku v Plzeňském kraji stále mají na výběr z několika parcel, které aktuálně prodáváme ve druhé etapě projektu. Celý rezidenční areál s 94 pozemky doplní sportovní a odpočinkové hřiště, chodníky pro pěší a zeleň. UKÁZAT NABÍDKU  

Číst více
Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.