Rezidence Červený dvůr

Kdyby stromy mohly vyprávět...

Rezidence Červený dvůr

od 6 191 869 Kč Zobrazit ceník

Projekt v kostce

Lokalita

Praha 10 - Strašnice

Rok dokončení

8/2019

Typ projektu

Bytový dům

Počet podlaží

5

Nemovitosti v nabídce

Byty

Počet jednotek

15

REZIDENCE ČERVENÝ DVŮR ZÍSKALA CENU CRAFTEDU ZA BYTOVÝ DŮM V PASIVNÍM STANDARDU V SOUTĚŽI STAVBA ROKU 2020 

Uprostřed nádherných vinic, kterými bývaly Strašnice proslavené, stávala po dvě století barokní usedlost Červený dvůr. Jen těžko byste dnes hledali někoho, kdo její slávu pamatuje. Zastavíte-li se však před nejvyšším cedrem v ulici K Červenému dvoru, uvidíte jejího nejkrásnějšího pamětníka. Tento více než stoletý velikán je nyní němým svědkem výstavby elegantní Rezidence Červený dvůr, která citlivě spojuje neopakovatelnou atmosféru tradičního místa s životním stylem 21. století.   STAŇTE SE SOUČÁSTÍ JEHO PŘÍBĚHU I VY.

Ceník bytů

Filtrace nabízených bytů

(0)

Filtrace

Dispozice

Orientace

Podlaží

Stav

Bytová jednotka

1)T / B / L / Z představuje zkratku pro Terasa / Balkon / Lodžie / Zahrádka (Předzahrádka)
Cena jednotky vč. DPH je cena za jednotku včetně sklepa, je-li k bytu přiřazen, a DPH.
K většině jednotek je rezervováno garážové stání. Jejich počet a cena jsou uvedeny v detailu jednotky.
Výše uvedené ceny jsou orientační a mají pouze informativní charakter. Kupní cena bude potvrzena zástupcem prodejního oddělení a stává se závaznou v okamžiku uzavření rezervační smlouvy. Uvedené ceny jsou již po případné slevě.
Ceník je platný do vydání nového ceníku, přičemž prodejce si vyhrazuje právo tento ceník kdykoliv změnit, a to až do uzavření závazné písemné rezervační smlouvy se zájemcem.

Stavba

CHARAKTERISTIKA PROJEKTU

  • Jedinečná lokalita prvorepublikové vilové čtvrti v pražských Strašnicích

  • Jen pouhých několik minut na metro A - Želivského

  • Moderní technologie pro 21. století: pasivní energetický standard, rekuperace vzduchu, izolační trojskla a další

  • Předzahrádka nebo terasa ke každému bytu! Výhledy do zeleně a parky v těsném sousedství

  • Nádherný stoletý cedr na zahradě zůstane zachován pro Vás i příští generace

  • Bohatá infrastruktura centrální Prahy na dosah: školy a školky, restaurace, nákupní centra, sportoviště, divadla aj.

PRESTIŽNÍ REZIDENČNÍ LOKALITA

Staré vilové čtvrti v sousedství Vinohrad, Žižkova a Michle patří už více než dvě století k nejvyhledávanějším rezidenčním lokalitám v Praze. A právem! Mají výbornou dostupnost prakticky kamkoli po Praze metrem, tramvají i autobusem, nabízejí stabilní zázemí se školami, restauracemi nebo sportovišti a zeleň je zde hojná a nádherně vzrostlá.

Rezidence Červený dvůr bude ale přeci jen v něčem mimořádná a výjimečná. Vyrůstá totiž v oblasti původní usedlosti Červený dvůr, která dala celé oblasti své jméno. Právě zde se do ulice K Červenému dvoru sklání více než 100 let starý libanonský cedr, který se stane součástí Vaší nové zahrady.

Mapa lokality

Standardy projektu

Studio Notakio nabízí profesionální služby interiérového designéra od osobní konzultace, přes implementaci nápadů klienta, až po kompletní realizaci. Největší a nejdůležitější inspirací budoucího kreativního konceptu je vždy pohled klienta na věc a osobní přístup studia. Díky bohatým zkušenostem a sledování aktuálních trendů Notakio předává klientům praktické tipy, jak vyřešit konkrétní požadavky daného interiéru. Pro vytvoření útulného domova upřednostňuje studio přírodní materiály a spojuje je s moderním stylovým vybavením.

Pomocí 3D vizualizace má možnost ověřit navržené řešení interiéru a prozkoumat tak nové materiály, kompozice či barvy ve virtuálním prostředí. Notakio zprostředkuje materiál, zrealizuje návrh a připraví byt k nastěhování.

Financování

STANDARDNÍ PLATEBNÍ KALENDÁŘ

 

Rezervační smlouva

Rezervační poplatek ve výši 50.000,- Kč u bytu 2+kk, 80.000,- Kč u bytu velikosti 3+kk a ve výši 120.000,- Kč u bytu velikosti 4+kk, splatný do 5 dnů od uzavření rezervační smlouvy.

Uzavření smlouvy o smlouvě budoucí

Platba do výše 25% ceny bytu do 10 dnů od uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní.

Oznámení o provedení hrubé stavby

Platba ve výši 40% ceny bytu - úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o provedení hrubé stavby, zápisu rozestavěné budovy do katastru nemovitostí a vkladu zástavní smlouvy ve prospěch financující banky klienta do katastru nemovitostí.

Oznámení o provedení rozvodů instalací a omítek

Platba ve výši 25% ceny bytu - úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o provedení rozvodů instalací a omítek - doloženého zápisem ve stavebním deníku, příp. fotodokumentací na žádost financující banky, nebo odhadce.

Oznámení o kolaudaci stavby

Doplatek 10% ceny bytu se zohledněním uhrazeného rezervačního poplatku - úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o kolaudaci stavby, před podpisem kupní smlouvy.

Podpis kupní smlouvy a předání bytu

Dokumenty

Novinky

1.11.2020

Hlasujte pro energeticky pasivní projekty Rezidence Červený dvůr a Zelená Libuš

Naše projekty Rezidence Červený dvůr a Zelená Libuš postoupily mezi nominované projekty v prestižní soutěži „Best of Realty − Nejlepší z realit 2020“. Ve 22. ročníku soutěže se utká více než padesátka projektů, ze kterých porota vybere vítěze jednotlivých kategorií. Do hlasování se ale můžete zapojit i vy, a to v čtenářském hlasování. Vyplňte hlasovací dotazník a ohodnoťte jednotlivé projekty jednou až pěti hvězdičkami. Projekt s nejvyšším průměrným počtem hvězdiček získá Cenu čtenářů 2020. Hlasovat můžete až do 10.11., výsledky soutěže se dozvíme v lednu na slavnostním galavečeru ve Fóru Karlín.   Odkaz na dotazník: https://www.survio.com/survey/d/hlasovani-2020  

Číst více

23.10.2020

Energeticky úsporný projekt Rezidence Červený dvůr získal Cenu CraftEdu bytovému domu v pasivním standardu v soutěži Stavba roku 2020

Náš exkluzivní projekt Rezidence Červený dvůr v Praze, jehož architektonický koncept navrhlo studio MS architekti, obdržel Cenu CraftEdu bytovému domu v pasivním standardu v 28. ročníku prestižní soutěže Stavba roku 2020. Hlavním organizátorem soutěže byla Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství spolu s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR, Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě a Svazem podnikatelů ve stavebnictví v ČR. Ocenění si velmi vážíme, protože ho považujeme za potvrzení kvality našich energeticky pasivních projektů.  Mezinárodní projekt CraftEdu je totiž zaměřený právě na zvyšování kvality při provádění staveb a zlepšování dovedností řemeslných profesí.

Číst více

22.6.2020

Hlasujte pro naše nominované projekty v soutěži Realitní projekt roku 2020

Soutěž Realitní projekt roku je přehlídkou nejoblíbenějších českých developerských projektů v jednotlivých regionech České republiky. Již desátý ročník si stejně jako ty předchozí klade za cíl zviditelnit kvalitní projekty, které jsou momentálně na trhu. Nedávno zkolaudovaný projekt Zelená Libuš nabízí moderní energeticky úsporné bydlení. Jeho součástí je nejen dětské hřiště, ale třeba i komunitní zahrádka či inteligentní lavička. Rezidenci Červený dvůr charakterizuje efektivní systém udržitelných technologií jako je automatický systém řízeného větrání s rekuperací tepla či tepelné čerpadlo. Přihlášené projekty bude hodnotit jak odborná porota, tak veřejnost prostřednictvím online hlasování. Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže za účasti médií proběhne při příležitosti Realitního kongresu 2020, který je plánován na čtvrtek 19. 11. 2020.   I Vy můžete svým hlasem ovlivnit, jak naše projekty v soutěži obstojí. Hlasovat můžete až do 11. 11. 2020.   Pro Zelenou Libuš hlasujte na: https://www.projektroku.cz/projekt-zelena-libus-2/ Pro Červený dvůr hlasujte na: https:/ /www.projektroku.cz/projekt-cerveny-dvur-5/   Děkujeme za Váš hlas.

Číst více
Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.