Kratochvíle Stochovská

Pro společné chvíle s rodinou

Kratochvíle Stochovská

100%

Bytů prodáno

Zobrazit ceník

Projekt v kostce

Lokalita

Praha 6

Rok dokončení

06/2021

Typ projektu

Bytový dům

Počet podlaží

4

Nemovitosti v nabídce

Byty

Počet jednotek

34

Představte si, že bydlíte pouhých 600 metrů od přírodní památky Obora Hvězda s krásným parkem a romantickým letohrádkem a nedaleko Vašeho nového bytu je vstup do přírodního parku Divoká Šárka. Nemusí to být jenom sen. Vítejte v nové rezidenci Kratochvíle Stochovská v Praze 6, která představuje ideální bydlení pro aktivní životní styl. Bytovým dům je skvělým místem pro únik před současnou hektickou dobou. Uzavřený a bezpečný areál nabídne prostor pro relaxaci i aktivní odpočinek. Součástí areálu budou mj. dětské hřiště, lezecká stěna, work-out zóna či víceúčelová pergola. Nyní nově ke každému bytu předokenní žaluzie.

Stavba

CHARAKTERISTIKA PROJEKTU

  • Všechny byty mají vlastní balkony, terasy nebo individuální předzahrádky, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly dostatek soukromí

  • V areálu je 39 parkovacích stání (32 v garážích a 7 na povrchu) pro Vaše automobily i elektromobily

  • Rezidence je obklopena uzavřeným parkem, ve kterém najdete nejrůznější vybavení pro Vaše kratochvíle - dětské hřiště a lezecká stěna, work out zóna a víceúčelová pergola pro dospělé

  • Samozřejmostí jsou přírodní materiály a moderní technologie - izolační trosjkla, řízené větrání s rekuperací tepla, vrstvená izolace atp.

LOKALITA

Kratochvíle Stochovská se nachází nedaleko obory Hvězda a přírodní rezervace Šárka. Proto je skvělým základním táborem pro expedice do blízkého i vzdálenějšího okolí středních Čech. Vaše horská kola, kolečkové brusle nebo koloběžky určitě nebudou zahálet. Součástí projektu je i dětské hřiště, multifunkční pergola nebo lezecká stěna, na kterých se Vaše děti a koneckonců i Vy vyřádíte dle libosti. V přilehlém domovním parku se můžete oddat i klidnějším kratochvílím, jako je čtení ve stínu vzrostlých stromů.

3 minuty

Billa

Fakultní nemocnice v Motole

4 minuty

Obora Hvězda

4 minuty (ZŠ, MŠ)

Mapa lokality

Standardy projektu

Studio Notakio nabízí profesionální služby interiérového designéra od osobní konzultace, přes implementaci nápadů klienta, až po kompletní realizaci. Největší a nejdůležitější inspirací budoucího kreativního konceptu je vždy pohled klienta na věc a osobní přístup studia. Díky bohatým zkušenostem a sledování aktuálních trendů Notakio předává klientům praktické tipy, jak vyřešit konkrétní požadavky daného interiéru. Pro vytvoření útulného domova upřednostňuje studio přírodní materiály a spojuje je s moderním stylovým vybavením.

Pomocí 3D vizualizace má možnost ověřit navržené řešení interiéru a prozkoumat tak nové materiály, kompozice či barvy ve virtuálním prostředí. Notakio zprostředkuje materiál, zrealizuje návrh a připraví byt k nastěhování.

Financování

 

Standardní platební kalendář

  • Rezervační smlouvaRezervační poplatek ve výši 50.000,- Kč u bytu 2+kk, 80.000,- Kč u bytu velikosti 3+kk a ve výši 120.000,- Kč u bytu velikosti 4+kk, splatný do 5 dnů od uzavření rezervační smlouvy.rezervační smlouvy.
  • Uzavření smlouvy o smlouvě budoucíPlatba do výše 20% ceny bytu do 10 dnů od uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní.
  • Oznámení o provedení hrubé stavbyPlatba ve výši 45% ceny bytu - úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o provedení hrubé stavby, zápisu rozestavěné budovy do katastru nemovitostí a vkladu zástavní smlouvy ve prospěch financující banky klienta do katastru nemovitostí.
  • Oznámení o provedení rozvodů instalací a omítekPlatba ve výši 25% ceny bytu - úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o provedení rozvodů instalací a omítek - doloženého zápisem ve stavebním deníku, příp. fotodokumentací na žádost financující banky, nebo odhadce.
  • Oznámení o kolaudaci stavbyDoplatek 10% ceny bytu se zohledněním uhrazeného rezervačního poplatku - úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o kolaudaci stavby, před podpisem kupní smlouvy.
  • Podpis kupní smlouvy a předání bytu

Tým

Jan Šál

Projektový manažer

Řídí projekty nejen po technické, ale i ekonomické stránce. Komunikuje s úřady a projektanty a koordinuje dodavatele stavby. Organizuje výrobní složky, kontroluje prováděné práce na stavbě a v neposlední řadě hlídá harmonogram výstavby, aby byl Váš nový domov hotový včas. Úzce spolupracuje se specialisty prodeje.

Zuzana Kohoutová

Specialista prodeje

Je tím, kdo o Vás, naše klienty, pečuje od prvního kontaktu až po předání nemovitosti. O projektu ví téměř vše, neboť je jeho součástí zpravidla od jeho zrodu. Je tedy tím pravým člověkem, na kterého se můžete s důvěrou obrátit. Úzce spolupracuje s koordinátorem klientských změn a partnerského programu a také s kolegyněmi z podpory prodeje, které jsou její pravou rukou v průběhu celého projektu.

Michaela Lukander

Manažer partnerského programu

Michaela vám doporučí spolehlivého partnera, který navrhne funkční řešení celého interiéru a vybaví váš byt kuchyní, nábytkem do obývacího pokoje či ložnice za použití kvalitních materiálů a nadčasového designu. Dále vám představí nabídku na osvětlení bytu, inteligentní domácnost, stěhování či zprostředkuje službu garantovaného nájmu. Usnadní vám vybavení kompletního interiéru bez starostí a díky našim partnerům si vytvoříte komfortní a útulný domov.

Ondřej Dolínek

Hypotéční specialista

Jeho práce spočívá v nalezení ideálního modelu financování pro každého klienta. Provede Vás všemi kroky přípravy a schválení hypotéky. Díky úzké spolupráci nejen s hypotečními bankami, ale i dalšími členy projektového týmu nemusíte dodávat řadu dokumentů potřebných pro zajištění financování. Proces podpisu zástavní smlouvy je zajištěn tak, aby čerpání hypotéky bylo bez jakýchkoli komplikací a včas v souladu s uzavřenou smlouvou.

Petr Valeš

Specialista zdravého bydlení

Petr pracoval v několika projekčních ateliérech a poté zamířil do rezidenčního developmentu. Dnes je Produktovým manažerem JRD Development a především arbitrem kvality zdravého vnitřního prostředí pro všechny naše projekty. A protože je to odborník, který svou práci dělá s obrovským nasazením, neustále ho to vede k posouvání standardů zdravého a šetrného bydlení na nové úrovně.

Dokumenty

Novinky

26.1.2022

Energeticky úsporné projekty Ecocity Malešice a Kratochvíle Stochovská uspěly v soutěži Realitní projekt roku 2021

Jsme hrdí na to, že jsme letos – jako již tradičně – uspěli v 11. ročníku soutěže Realitní projekt roku 2021. Z přehlídky nejoblíbenějších českých developerských projektů v jednotlivých regionech České republiky jsme si odnesli hned tři ocenění, a to Cenu odborné poroty a Cenu veřejnosti regionu Praha 10 za třetí etapu projektu Ecocity Malešice a Cenu veřejnosti regionu Praha 6 za projekt Kratochvíle Stochovská. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo 25. ledna v Prague Boutique Hotel Maximilian za účasti hostů z řad developerů, investorů a partnerů soutěže.   Děkujeme Vám!

Číst více

15.11.2021

Uspěli jsme ve 23. ročníku prestižní soutěže Best of Realty – Nejlepší z realit

Náš energeticky úsporný projekt Kratochvíle Stochovská získal stříbrnou medaili v kategorii Rezidenční projekty menšího rozsahu prestižní oborové soutěže Best of Realty – Nejlepší z realit 2021. Projekt zaujal odbornou 10člennou porotu (složenou ze zástupců Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí, České rady pro šetrné budovy, bankéřů, realitních makléřů a poradenských společností) svým komplexním pojetím, které obyvatelům nabízí nejen energeticky úsporné a zdravé bydlení, ale také venkovní prostory vybavené pro společné aktivity a individuální relaxaci. Na získané ocenění jsme velmi hrdí. Děkujeme.

Číst více

23.6.2021

Projekt Kratochvíle Stochovská je plný zajímavostí. Podívejte se na ně!

Projekt Kratochvíle Stochovská je plný zajímavostí. Protože se nachází v historicky významné oblasti, v průběhu výstavby jsme spolupracovali s archeology, kteří zde prováděli vykopávky. Repliky nalezených sekyrek a nádob z dob neolitu jsme umístili do vitrínek ve vchodech domů. Celý projekt dýchá pohodou. Nechybí mu společná zahrada s altánkem, grilem a vysazenými bylinkami pěkně při ruce. Při šlapání do schodů si můžete počítat kalorie a na balkonech dokonce zahradničit. Doufáme, že se zde bude krásně bydlet!

Číst více
Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.