Ecocity Malešice III

Město, nebo příroda? Pořiďte si bydlení bez kompromisů.

Ecocity Malešice III

Projekt v kostce

Lokalita

Praha 10

Předpokládané datum dokončení

06/2020

Typ projektu

Bytový dům

Počet podlaží

6

Nemovitosti v nabídce

Byty

Počet jednotek

80

Zahájení stavby

Květen 2018

Začátek prodeje

Květen 2018

Hrubá stavba

Květen 2019

Omítky

Listopad 2019

Kolaudace

Červen 2020

Nastěhování

Září 2020

Chcete bydlet uprostřed zeleně a přitom jen pár minut od centra Prahy? Dbáte na zdravý životní styl a ekologickou úsporu? Pak je pro vás projekt nových bytů v Malešicích - Ecocity Malešice III - ideální volbou. Moderní bytové domy vyrůstají v klidné části Prahy 10.

Ceník bytů

Filtrace nabízených bytů

(0)

Filtrace

Typ

Orient.

Podlaží

Stav

Bytová jednotka

Výše uvedené ceny jsou orientační a mají pouze informativní charakter. Kupní cena bude potvrzena zástupcem prodejního oddělení a stává se závaznou v okamžiku uzavření rezervační smlouvy. Uvedené ceny jsou již po případné slevě.

Stavba

CHARAKTERISTIKA PROJEKTU

  • Jedinečné místo mezi Malešickým parkem a lesem láká k aktivnímu odpočinku
  • Zdravé vnitřní prostředí, důmyslně řešené dispozice, nadčasová architektura
  • Ideální rodinné bydlení daleko od ruchu velkoměsta
  • Přímo u Ecocity Malešice III vzniknou 2 vlastní parky včetně dětských hřišť

AKTIVNÍ ODPOČINEK V PŘÍRODĚ

Výběru umístění našich pasivních domů přikládáme velkou důležitost. Projekt Ecocity Malešice III leží v přírodě a přitom nedaleko centra Prahy. Obklopuje jej rozsáhlý udržovaný les a nově revitalizovaný Malešický park o rozloze cca 9 ha.

Největší park na Praze 10 skýtá široké možnosti volnočasového vyžití. Najdete tu dětské hřiště a cvičební park pro seniory i handicapované. Relaxace na vás čeká u zajímavě řešené vodní kaskády. Majitelé psů ocení vyhrazený prostor pro venčení.

Mezi Malešicemi a Jarovem vznikají nové cyklistické a in-line stezky. Bohaté vyžití tu najdou i milovníci ostatních sportů: přímo u objektu leží sportovní areál Hector, kde si můžete zacvičit nebo zahrát squash, badminton či tenis.

Mapa lokality

Standardy projektu

Studio Notakio nabízí profesionální služby interiérového designéra od osobní konzultace, přes implementaci nápadů klienta, až po kompletní realizaci. Největší a nejdůležitější inspirací budoucího kreativního konceptu je vždy pohled klienta na věc a osobní přístup studia. Díky bohatým zkušenostem a sledování aktuálních trendů Notakio předává klientům praktické tipy, jak vyřešit konkrétní požadavky daného interiéru. Pro vytvoření útulného domova upřednostňuje studio přírodní materiály a spojuje je s moderním stylovým vybavením.

Pomocí 3D vizualizace má možnost ověřit navržené řešení interiéru a prozkoumat tak nové materiály, kompozice či barvy ve virtuálním prostředí. Notakio zprostředkuje materiál, zrealizuje návrh a připraví byt k nastěhování.

Financování

STANDARDNÍ PLATEBNÍ KALENDÁŘ

 

Rezervační smlouva

Rezervační poplatek ve výši 50.000,- Kč u bytu 2+kk, 80.000,- Kč u bytu velikosti 3+kk a ve výši 120.000,- Kč u bytu velikosti 4+kk, splatný do 5 dnů od uzavření rezervační smlouvy.

Uzavření smlouvy o smlouvě budoucí

Platba do výše 25% ceny bytu do 10 dnů od uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní.

Oznámení o provedení hrubé stavby

Platba ve výši 40% ceny bytu - úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o provedení hrubé stavby, zápisu rozestavěné budovy do katastru nemovitostí a vkladu zástavní smlouvy ve prospěch financující banky klienta do katastru nemovitostí.

Oznámení o provedení rozvodů instalací a omítek

Platba ve výši 25% ceny bytu - úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o provedení rozvodů instalací a omítek - doloženého zápisem ve stavebním deníku, příp. fotodokumentací na žádost financující banky, nebo odhadce.

Oznámení o kolaudaci stavby

Doplatek 10% ceny bytu se zohledněním uhrazeného rezervačního poplatku - úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o kolaudaci stavby, před podpisem kupní smlouvy.

Podpis kupní smlouvy a předání bytu

Dokumenty

Novinky

26.3.2020

Třetí etapa projektu Ecocity Malešice je vyprodaná

V druhé polovině letošního roku plánujeme dokončit výstavbu třetí etapy projektu Ecocity Malešice. Tu tvoří dvě energeticky pasivní budovy s celkem 80 zdravými a úspornými byty, které doplní stávající rezidenční areál s rozsáhlým vnitřním parkem. Všechny bytové jednotky již mají své majitele, kterým tímto přejeme spokojený život v jejich budoucím domově.

Číst více

4.11.2019

Studenti ČVUT se zúčastnili exkurze na třetí etapě projektu Ecocity Malešice

23. října 2019 navštívili třetí etapu environmentálně šetrného projektu Ecocity Malešice studenti z ČVUT v Praze. Exkurzi, při níž si zúčastnění prohlédli jak domy předešlých etap, tak hrubou stavbu třetí etapy projektu, vedl manager Jiří Majer z oddělení výroby. Během prohlídky se studenti seznámili s výslednou podobou energeticky úsporného projektu, postupem prací při jeho výstavbě a dozvěděli se více podrobností o použitých materiálech a technologiích. Přístup a zájem studentů o samotný projekt nás velmi potěšil.  

Číst více

27.5.2019

Třetí etapa energeticky pasivního projektu Ecocity Malešice již má hrubou stavbu

Právě jsme dokončili hrubou stavbu třetí etapy energeticky pasivního projektu Ecocity Malešice. Náš generální dodavatel se nyní připravuje na montáž dřevěných oken s izolačními trojskly, instalaci vnitřních rozvodů a realizaci fasád a omítek. Kolaudaci obou budov s celkem 80 zdravými byty plánujeme na jaro 2020. Aktuálně v nich zbývají poslední dvě volné bytové jednotky v dispozici 3+kk.

Číst více
Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.