Ecocity Malešice III

Město, nebo příroda? Pořiďte si bydlení bez kompromisů.

Ecocity Malešice III

100%

Bytů prodáno

Zobrazit ceník

Projekt v kostce

Lokalita

Praha 10

Rok dokončení

08/2020

Typ projektu

Bytový dům

Počet podlaží

6

Nemovitosti v nabídce

Byty

Počet jednotek

80

Chcete bydlet uprostřed zeleně a přitom jen pár minut od centra Prahy? Dbáte na zdravý životní styl a ekologickou úsporu? Pak je pro vás projekt nových bytů v Malešicích - Ecocity Malešice III - ideální volbou. Moderní bytové domy vyrůstají v klidné části Prahy 10.

Stavba

CHARAKTERISTIKA PROJEKTU

  • Jedinečné místo mezi Malešickým parkem a lesem láká k aktivnímu odpočinku

  • Zdravé vnitřní prostředí, důmyslně řešené dispozice, nadčasová architektura

  • Ideální rodinné bydlení daleko od ruchu velkoměsta

  • Přímo u Ecocity Malešice III vzniknou 2 vlastní parky včetně dětských hřišť

AKTIVNÍ ODPOČINEK V PŘÍRODĚ

Výběru umístění našich pasivních domů přikládáme velkou důležitost. Projekt Ecocity Malešice III leží v přírodě a přitom nedaleko centra Prahy. Obklopuje jej rozsáhlý udržovaný les a nově revitalizovaný Malešický park o rozloze cca 9 ha.

Největší park na Praze 10 skýtá široké možnosti volnočasového vyžití. Najdete tu dětské hřiště a cvičební park pro seniory i handicapované. Relaxace na vás čeká u zajímavě řešené vodní kaskády. Majitelé psů ocení vyhrazený prostor pro venčení.

Mezi Malešicemi a Jarovem vznikají nové cyklistické a in-line stezky. Bohaté vyžití tu najdou i milovníci ostatních sportů: přímo u objektu leží sportovní areál Hector, kde si můžete zacvičit nebo zahrát squash, badminton či tenis.

2 minuty

Billa, Lidl

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

10 minut

Malešický park

5-10 minut (záleží na škole)

Mapa lokality

Standardy projektu

Studio Notakio nabízí profesionální služby interiérového designéra od osobní konzultace, přes implementaci nápadů klienta, až po kompletní realizaci. Největší a nejdůležitější inspirací budoucího kreativního konceptu je vždy pohled klienta na věc a osobní přístup studia. Díky bohatým zkušenostem a sledování aktuálních trendů Notakio předává klientům praktické tipy, jak vyřešit konkrétní požadavky daného interiéru. Pro vytvoření útulného domova upřednostňuje studio přírodní materiály a spojuje je s moderním stylovým vybavením.

Pomocí 3D vizualizace má možnost ověřit navržené řešení interiéru a prozkoumat tak nové materiály, kompozice či barvy ve virtuálním prostředí. Notakio zprostředkuje materiál, zrealizuje návrh a připraví byt k nastěhování.

Financování

STANDARDNÍ PLATEBNÍ KALENDÁŘ

  • Rezervační smlouvaRezervační poplatek ve výši 50.000,- Kč u bytu 2+kk, 80.000,- Kč u bytu velikosti 3+kk a ve výši 120.000,- Kč u bytu velikosti 4+kk, splatný do 5 dnů od uzavření rezervační smlouvy.
  • Uzavření smlouvy o smlouvě budoucíPlatba do výše 25% ceny bytu do 10 dnů od uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní.
  • Oznámení o provedení hrubé stavbyPlatba ve výši 40% ceny bytu - úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o provedení hrubé stavby, zápisu rozestavěné budovy do katastru nemovitostí a vkladu zástavní smlouvy ve prospěch financující banky klienta do katastru nemovitostí.
  • Oznámení o provedení rozvodů instalací a omítekPlatba ve výši 25% ceny bytu - úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o provedení rozvodů instalací a omítek - doloženého zápisem ve stavebním deníku, příp. fotodokumentací na žádost financující banky, nebo odhadce.
  • Oznámení o kolaudaci stavbyDoplatek 10% ceny bytu se zohledněním uhrazeného rezervačního poplatku - úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o kolaudaci stavby, před podpisem kupní smlouvy.
  • Podpis kupní smlouvy a předání bytu

Tým

Michal Máša

Projektový manažer

Řídí projekty nejen po technické, ale i ekonomické stránce. Komunikuje s úřady a projektanty a koordinuje dodavatele stavby. Organizuje výrobní složky, kontroluje prováděné práce na stavbě a v neposlední řadě hlídá harmonogram výstavby, aby byl Váš nový domov hotový včas. Úzce spolupracuje se specialisty prodeje.

Zuzana Kohoutová

Specialista prodeje

Je tím, kdo o Vás, naše klienty, pečuje od prvního kontaktu až po předání nemovitosti. O projektu ví téměř vše, neboť je jeho součástí zpravidla od jeho zrodu. Je tedy tím pravým člověkem, na kterého se můžete s důvěrou obrátit. Úzce spolupracuje s koordinátorem klientských změn a partnerského programu a také s kolegyněmi z podpory prodeje, které jsou její pravou rukou v průběhu celého projektu.

Hana Vaculíková

Koordinátor klientských změn a partnerského programu

Poprvé se s ní setkáte při podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí. Provede Vás procesem klientských změn a představí možnosti vybavení Vašeho nového bytu. Doporučí Vám zvýhodněné nabídky či konzultace zdarma u našich ověřených a spolehlivých partnerů. Také od ní obdržíte zákaznickou kartu JRD plnou výhod. Napište si o ni!

Petr Valeš

Specialista zdravého bydlení

Petr pracoval v několika projekčních ateliérech a poté zamířil do rezidenčního developmentu. Dnes je Produktovým manažerem JRD Development a především arbitrem kvality zdravého vnitřního prostředí pro všechny naše projekty. A protože je to odborník, který svou práci dělá s obrovským nasazením, neustále ho to vede k posouvání standardů zdravého a šetrného bydlení na nové úrovně.

Dokumenty

Novinky

26.1.2022

Energeticky úsporné projekty Ecocity Malešice a Kratochvíle Stochovská uspěly v soutěži Realitní projekt roku 2021

Jsme hrdí na to, že jsme letos – jako již tradičně – uspěli v 11. ročníku soutěže Realitní projekt roku 2021. Z přehlídky nejoblíbenějších českých developerských projektů v jednotlivých regionech České republiky jsme si odnesli hned tři ocenění, a to Cenu odborné poroty a Cenu veřejnosti regionu Praha 10 za třetí etapu projektu Ecocity Malešice a Cenu veřejnosti regionu Praha 6 za projekt Kratochvíle Stochovská. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo 25. ledna v Prague Boutique Hotel Maximilian za účasti hostů z řad developerů, investorů a partnerů soutěže.   Děkujeme Vám!

Číst více

9.5.2021

Projekt Ecocity Malešice nově zdobí okrasné třešně a lísky!

Projekt Ecocity Malešice nově zdobí okrasné třešně a lísky! O jejich vysazení se postaralo 13 rodin, které zde bydlí. Byla to pořádná fuška, která zaměstnala jak rodiče, tak děti. Příjemné pracovní odpoledne krásně uběhlo a mladé stromečky se díky svým adoptivním rodinám mají krásně k světu.

Číst více

24.11.2020

Majitelé bytů ve třetí etapě projektu Ecocity Malešice navštívili virtuálně svůj nový domov

Pro vlastníky bytů ve třetí etapě projektu Ecocity Malešice jsme 23. listopadu uspořádali netradiční virtuální Den otevřených dveří. Naši kolegové Petr Valeš (produktový manažer), Lucie Menšíková (vedoucí obchodního oddělení) a Jiří Majer (manažer reklamací) je zde prostřednictvím jejich počítačů seznámili se všemi praktickými informacemi o novém projektu, chytrých technologiích a zdravém bydlení. Mezi hlavní probíraná témata patřily harmonogram od kolaudace po předání bytů, SVJ a správce objektu, pilíře zdravého bydlení a tipy související s praktickým užíváním bytu nebo záruční servis. Jsme rádi, že jsme o náš první digitální exkurz do užívání zdravého bytu zaznamenali velký zájem. Pokud se i vy zajímáte o zdravé bydlení, navštivte naše webové stránky: Zdravé bydlení  

Číst více
Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.