Bohdalecké kvarteto

Váš dům pro čtyři nástroje komfortu

Bohdalecké kvarteto

od 3 289 414 Kč

Projekt v kostce

Lokalita

Praha 4 – Michle

Předpokládané datum nastěhování

6/2023

Typ projektu

Bytový dům

Počet podlaží

9

Nemovitosti v nabídce

Byty, komerční prostory

Počet jednotek

150+ bytových jednotek

Začátek prodeje

Květen 2019

Zahájení stavby

Únor 2021

Hrubá stavba

Únor 2022

Omítky

Srpen 2022

Kolaudace

Leden 2023

Nastěhování

Červen 2023

Novostavba bohdalecké kvarteto

Hledáte nový domov, který splní vaše náročné požadavky na kombinaci moderního pohodlného bydlení se všemi nejnovějšími technickými vymoženostmi i designem na úrovni 21. století? A zároveň s bohatou zelení v nejbližším dosahu, byť v tepající moderní čtvrti? Pak váš sen změní ve skutečnost právě nový obytný komplex BOHDALECKÉ KVARTETO v Praze – Michli. Jméno objektu ve tvaru písmene L daly jednak čtyři z pláště vystupující prosklené věže, které připomínají klávesy, ale také konkrétní historie této lokality. V ulici U plynárny, kde je umístěno i BOHDALECKÉ KVARTETO, se totiž narodil Jan Kubelík, přezdívaný „houslový čaroděj z Michle“. Světoznámý houslista a skladatel, který ohromoval po léta diváky i nejslavnější koncertní síně po celém světě, právě zde spatřil světlo světa a jako dítě slýchal první tóny hudebního ansámblu, provozovaného jeho otcem-hudebním nadšencem Josefem. Bohdalecké kvarteto jako dobře sladěné hudební těleso komfortu, nejvyšší náročnosti na zdravé bydlení, ekologii a architektonické řešení, působí jako harmonický akord pro vaše pohodlí, odpočinek a intimitu.  

Ceník bytů

Filtrace nabízených bytů

(10)

Filtrace

Dispozice

Orientace

Podlaží

Stav

Bytová jednotka

Číslo Dispozice Podlaží Byt (M2) T / B / L / Z1) (M2) Orientace Sklep Garáž Cena jednotky vč. DPH Akce Nadstandardní vybavení Stav

BKB.7.1

1+kk

7

36.50

-- / -- / -- / --

S

5 612 743 Kč Akce

Akce

dostupný

BKC.7.1

1+kk

7

37.10

-- / -- / 8.50 / --

S

5 674 544 Kč Akce

Akce

dostupný

BKD.3.3

2+kk

3

57.20

-- / 5.8 / -- / --

J

8 022 115 Kč Akce

Akce

dostupný

BKD.4.3

2+kk

4

57.20

-- / 5.8 / -- / --

J

8 333 819 Kč Akce

Akce

dostupný

BKD.6.3

2+kk

6

56.80

-- / 5.8 / -- / --

J

8 564 142 Kč Akce

Akce

dostupný

BKD.6.4

1+kk

6

40.70

-- / -- / -- / --

S

5 781 234 Kč Akce

Akce

dostupný

BKD.7.1

1+kk

7

36.80

-- / -- / -- / --

S

5 579 692 Kč Akce

Akce

dostupný

BKE.2.5

2+kk

2

54.60

-- / -- / -- / --

V

7 454 077 Kč Akce

Akce

dostupný

BKE.4.1

2+kk

4

60.40

-- / 3.7 / -- / --

JZ

8 604 053 Kč Akce

Akce

dostupný

BKE.5.5

2+kk

5

53.80

-- / -- / -- / --

V

7 532 022 Kč Akce

Akce

dostupný

1)T / B / L / Z představuje zkratku pro Terasa / Balkon / Lodžie / Zahrádka (Předzahrádka)
*Uvedené ceny jednotek vč. DPH jsou již po vyčíslené slevě.
AKCE: Nabídka u vybraných jednotek. Popis nabídky je uveden najetím kurzorem na slovo AKCE. Podmínky jsou zveřejněny zde
Cena jednotky vč. DPH je cena za jednotku včetně sklepa, je-li k bytu přiřazen, a DPH.
K většině jednotek je rezervováno garážové stání. Jejich počet a cena jsou uvedeny v detailu jednotky.
Výše uvedené ceny jsou orientační a mají pouze informativní charakter. Kupní cena bude potvrzena zástupcem prodejního oddělení a stává se závaznou v okamžiku uzavření rezervační smlouvy.
Ceník je platný do vydání nového ceníku, přičemž prodejce si vyhrazuje právo tento ceník kdykoliv změnit, a to až do uzavření závazné písemné rezervační smlouvy se zájemcem.

Stavba

CHARAKTERISTIKA PROJEKTU

 • V dochozí vzdálenosti pouhých pěti minut se nalézá supermarket a řada dalších obchodů včetně bankomatů a lékárny.

 • Nedaleko domu najdete sportovní areál u Hamerského rybníka s řadou tenisových či squashových kurtů, beachvolejbalem, stolním tenisem, posilovnou a fitness studiem.

 • Celý objekt je navržen v energetickém pasivním standardu a nabízí zajímavé investiční byty.

 • Podzemní garážová stání zajišťují nejen ochranu před povětrnostními vlivy i poberty, ale také vždy jistotu zaparkování. Kromě toho je u domu i menší parkoviště, např. pro návštěvy.

 • Bytový dům disponuje velkými terasami. Navíc orientace objektu s výhledy na jih zajistí bohaté oslunění bytů.

 • S automatickým systémem řízeného větrání a rekuperace tepla bude váš byt vždy zásoben čerstvým vzduchem bez obtěžujícího průvanu a kysličníku uhličitého.

Domovní znamení

Koncept nového souboru BOHDALECKÉ KVARTETO nabízí nejen severní výhledy na zalesněný Bohdalec, zvláště z vyšších pater, ale i oázu přímo před vaším domem, situovaným stejně jako drtivá většina nabízených bytů na jižní stranu. Ve vnitrobloku se nachází zatravněný prostor pro odpočinek s osázenými stromy, je mikrosvětem pro dětské hry i relaxaci dospělých.

 

Obytný soubor BOHDALECKÉ KVARTETO je architektonicky a též opticky rozdělen čtyřmi prosklenými věžemi se čtyřmi samostatnými vchody, na nichž jsou umístěny symboly klasického smyčcového kvartetu: HOUSLE, VIOLA, VIOLONCELLO A KONTRABAS. Pátý boční vchod s domovním znamením AKORD je potom branou do v pravém úhlu přilehlého nižšího objektu.

LOKALITA

Umístění obytného souboru BOHDALECKÉ KVARTETO v sobě snoubí bezprostřední blízkost lesoparku Bohdalecký vrch a před očima se měnící moderní michelskou čtvrť s vějířem občanských služeb a vynikající dopravní obslužností. V samém centru Prahy se ocitnete za pouhou čtvrthodinu, ale stejně tak se během minuty můžete oddat meditacím uprostřed zeleně bohdaleckého lesoparku, osázeného duby, lípami, jasany, habry, borovicemi a akáty, protkaného cyklostezkami a cestičkami s lavičkami a altány. Nebo se kochat dechberoucími výhledy na Vršovice, Vinohrady i Petřín a Strahov.

1 minuta

Kaulfland

Thomayerova nemocnice

2 minuty

Bohdalecký vrch, Sportovní areál Hamr

10 minut

Mapa lokality

Financování

 

Standardní platební kalendář

Pokud vám nevyhovuje níže uvedený harmonogram, využijte možnost sjednání individuálního splátkového kalendáře

 • Rezervační smlouvaRezervační poplatek ve výši 80.000,-Kč u bytu velikosti 1+kk, 100.000,-Kč u bytu velikosti 2+kk, 120.000,-Kč u bytu velikosti 3+kk a více; splatný do 5 dnů od uzavření rezervační smlouvy.
 • Uzavření smlouvy o smlouvě budoucíPlatba ve výši 20 % ceny bytu do 10 dnů od uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní.
 • Oznámení o provedení hrubé stavbyPlatba ve výši 45% ceny bytu - úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o provedení hrubé stavby, zápisu rozestavěné budovy do katastru nemovitostí a vkladu zástavní smlouvy ve prospěch financující banky klienta do katastru nemovitostí.
 • Oznámení o provedení rozvodů instalací a omítekPlatba ve výši 25% ceny bytu - úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o provedení rozvodů instalací a omítek - doloženého zápisem ve stavebním deníku, příp. fotodokumentací na žádost financující banky, nebo odhadce.
 • Oznámení o kolaudaci stavbyDoplatek ve výši 10% ceny bytu se zohledněním uhrazeného rezervačního poplatku - úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o kolaudaci stavby, před podpisem kupní smlouvy.
 • Podpis kupní smlouvy a předání bytu

VÝPOČET MĚSÍČNÍ SPLÁTKY HYPOTÉKY

Kupní cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

let

Orientační vypočítaná splátka

0

při úrokové sazbě 5.74%

Mám zájem

V detailu každé bytové jednotky je uveden výpočet splátky pro konkrétní byt.

Konfigurátor Bytu

Zařiďte si obývací pokoj a kuchyni v projektu Bohdalecké kvarteto podle svých představ. Díky našemu konfigurátoru se můžete naladit na tu správnou harmonii projektu a zvolit si například elegantní podlahy dle standardů JRD nebo vybrat doplňky od našich partnerů z partnerského programu – nadčasovou kuchyni ze studia Hanák či zdravé a úsporné osvětlení ze studia Elusia.

Náš tip:

Takto označený projekt má k dispozici konfigurátor.

Spustit konfigurátor

Tým

Zuzana Kohoutová

Specialista prodeje

Je tím, kdo o Vás, naše klienty, pečuje od prvního kontaktu až po předání nemovitosti. O projektu ví téměř vše, neboť je jeho součástí zpravidla od jeho zrodu. Je tedy tím pravým člověkem, na kterého se můžete s důvěrou obrátit. Úzce spolupracuje s koordinátorem klientských změn a partnerského programu a také s kolegyněmi z podpory prodeje, které jsou její pravou rukou v průběhu celého projektu.

Michaela Lukander

Manažer partnerského programu

Michaela vám doporučí spolehlivého partnera, který navrhne funkční řešení celého interiéru a vybaví váš byt kuchyní, nábytkem do obývacího pokoje či ložnice za použití kvalitních materiálů a nadčasového designu. Dále vám představí nabídku na osvětlení bytu, inteligentní domácnost, stěhování či zprostředkuje službu garantovaného nájmu. Usnadní vám vybavení kompletního interiéru bez starostí a díky našim partnerům si vytvoříte komfortní a útulný domov. Pro čerpání výhod a finančního zvýhodnění předkládejte u partnerů zákaznickou kartu JRD nebo se můžete prokázat unikátním QR kódem z aplikace Moje JRD.

Ondřej Dolínek

Hypotéční specialista

Jeho práce spočívá v nalezení ideálního modelu financování pro každého klienta. Provede Vás všemi kroky přípravy a schválení hypotéky. Díky úzké spolupráci nejen s hypotečními bankami, ale i dalšími členy projektového týmu nemusíte dodávat řadu dokumentů potřebných pro zajištění financování. Proces podpisu zástavní smlouvy je zajištěn tak, aby čerpání hypotéky bylo bez jakýchkoli komplikací a včas v souladu s uzavřenou smlouvou.

Petr Valeš

Specialista zdravého bydlení

Petr pracoval v několika projekčních ateliérech a poté zamířil do rezidenčního developmentu. Dnes je Produktovým manažerem JRD Development a především arbitrem kvality zdravého vnitřního prostředí pro všechny naše projekty. A protože je to odborník, který svou práci dělá s obrovským nasazením, neustále ho to vede k posouvání standardů zdravého a šetrného bydlení na nové úrovně.

Jakub Vyčítal

Projektový manažer

Řídí projekty nejen po technické, ale i ekonomické stránce. Komunikuje s úřady a projektanty a koordinuje dodavatele stavby. Organizuje výrobní složky, kontroluje prováděné práce na stavbě a v neposlední řadě hlídá harmonogram výstavby, aby byl Váš nový domov hotový včas. Úzce spolupracuje se specialisty prodeje.

Dokumenty

Novinky

7.12.2022

Studenti ČVUT v Praze se seznámili s projektem Bohdalecké kvarteto

  V minulém týdnu jsme uspořádali exkurzi studentů ČVUT v Praze do našeho energeticky úsporného projektu Bohdalecké kvarteto. Výstavba nového bytového domu již spěje ke svému dokončení, a všichni návštěvníci se proto mohli blíže seznámit s technologiemi v podzemním podlaží, kde jsou umístěny sklepy a parkovací místa, či v jednom z bytů v 9. patře. Velmi nás potěšil jejich zájem a řada dotazů, vztahujících se například k hudební tematice, kterou je projekt inspirovaný, statickému řešení objektu, způsobu zateplení stropů, využití řízeného větrání s rekuperací tepla či nakládání se srážkovými vodami. V obdobných akcích pro mladou generaci odborníků proto plánujeme pokračovat i nadále.  

Číst více

23.11.2022

V projektu Bohdalecké kvarteto pokračujeme s realizací fasády

Výstavba projektu Bohdalecké kvarteto, jehož kolaudaci plánujeme na začátek roku 2023, probíhá podle plánu. Aktuálně pokračujeme s realizací domovní fasády a zahajujeme pokládku obkladů a dlažby v koupelnách. Nový projekt vyrůstá nedaleko rodného domu houslového virtuosa Jana Kubelíka, což inspirovalo návrh jeho architektonických detailů. V energeticky pasivní budově je 183 bytů s výhledem do zeleného vnitrobloku osazeného vzrostlými stromy, a 5 komerčních prostor pro obchody či služby. Součástí vybraných, zatím neprodaných bytů 1+kk a 2+kk bude kuchyňská linka od studia Hanák.  

Číst více

20.9.2022

Projekt Bohdalecké kvarteto má dokončené vnitřní omítky

Výstavba projektu Bohdalecké kvarteto, jehož kolaudaci plánujeme na začátek roku 2023, pokračuje podle plánu, nyní jsme dokončili vnitřní omítky. Nový projekt vyrůstá nedaleko rodného domu houslového virtuosa Jana Kubelíka, což inspirovalo návrh jeho architektonických detailů. V energeticky pasivní budově je 183 bytů s výhledem do zeleného vnitrobloku osazeného vzrostlými stromy, a 5 komerčních prostor pro obchody či služby. Rezidenti zde naleznou i parter s dětským hřištěm, designovým mobiliářem a prvky pro cyklisty. 

Číst více

 

Máte otázky ?
 

Vyzkoušejte náš nový konfigurátor bytu a zařiďte si obývací pokoj a kuchyni v projektu Bohdalecké kvarteto podle svých představ!