Вакансии JRD

Вакансии
JRD

Вакансии

Присоединяйтесь к нам

Компания JRD работает на чешском рынке с 2003 года. Будучи сторонником бережного отношения к природе, компания занимается строительством энергосберегающих проектов, а также является лидером на рынке жилья низкого энергопотребления и пассивного жилья. Во всех своих жилищных проектах мы сочетает современные технологии с экологическим подходом и стремимся к уменьшению показателей энергопотребления зданий.

Присоединяйтесь к нам

Вакансии

Наши ценности, которых мы придерживаемся

Mise

  • Stavíme zdravé domovy

  • Posouváme hranice zdravého a ekologického bydlení

Hodnoty

  • Transparentnost

  • Odpovědnost

  • Týmovost

  • Autentičnost

  • Inovatiovnost

Существующие вакансии

Zástupce vedoucího záručního servisu

Do našeho týmu Záručního servisu hledáme nového kolegu/ni. Oproti jednotvárné činnosti u počítače nabízíme práci v terénu, kdy poznáte stavařinu ze strany uživatele. Zavítáte na různé stavby, budete navazovat dobré vztahy s dodavateli a zároveň pečovat o naše klienty.

Jsme úspěšná česká developerská společnost vystavěna na ideálu propojení moderních technologií, ekologického přístupu a omezení energetické náročnosti staveb při jejich realizaci i provozu. Jsme vizionáři, a tak tomu je i v oblasti péče o klienta po předání bytu. Spokojený klient je pro nás nejlepší vizitkou. Naše práce začíná již v průběhu výstavby, při které přispíváme k výsledné kvalitě díla. V rámci naší práce reklamacím předcházíme již v průběhu výstavby.

Показать подробную информацию о вакансиях

Online marketingový specialista

V JRD Development stavíme zdravé domovy, ve kterých je radost bydlet. Zakládáme si na udržitelném přístupu k životu, proto se nevěnujeme jen developmentu, ale také obnovitelným zdrojům energie, alternativnímu nakládání s odpady a dalším aktivitám.


Do týmu právě hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici Marketingového online specialisty, který za sebou chce zanechat pozitivní sociální stopu.

Показать подробную информацию о вакансиях

Facility manažer

Hledáme pracovitého a sympatického kolegu nebo kolegyni se zkušenostmi v oblasti facility managementu. Budete se podílet na správě i celkové strategii rozvoje našich kanceláří JRD i dalších nemovitostí. Čeká Vás projednávání svých návrhů s TOP managementem a jejich následná realizace.

Показать подробную информацию о вакансиях

Projektový manažer - oblast energetika

Do týmu JRD Energo hledáme Projektového manažera, který má zájem o moderní energetiku a chce se rozvíjet v oblasti nových technologií energetiky.

JRD Energo - jsme experti v oblasti moderní energetiky. Zaměřujeme se na obnovitelné a druhotné zdroje energie - fotovoltaické, větrné a vodní elektrárny, energetické využití biomasy, biopaliva a energetické využití odpadů. Poskytujeme služby pro celý životní cyklus projektů uzpůsobené na míru potřebám našich zákazníků.

Показать подробную информацию о вакансиях

Specialista soudní podpory

Do našeho týmu v hledáme nového kolegu, který nám pomůže zkrotit agendu soudní podpory v oblasti právní argumentace k nemovitostem na základě katastrálních a územně-plánovacích informací. Pokud se vyznáš v problematice pozemků atd., čti dál.

Показать подробную информацию о вакансиях

Pozemkový development – vedoucí projektu

Jsme JRD, úspěšná a stabilní česká developerská společnost. Zdravé bydlení je pro nás nejdůležitější hodnotou a máme jej na paměti vždy během projektování, výstavby, následném provozu, ale i při samotném výběru pozemků. Chceme, aby se každý ve svém novém domově cítil dobře.

Do týmu zkušených odborníků JRD Property s.r.o. hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici Specialista rozvoje územních celků / Vedoucí projektu.

Показать подробную информацию о вакансиях

Vedoucí projektu / Projektový manažer

Do týmu právě hledáme zdatného kolegu nebo kolegyni na pozici Vedoucí projektu / Projektový manažer. Pokud umíte komplexně řídit projekt a splňujete všechny podmínky přijetí, jste pro nás ideální kandidát. V případě nástupu se můžete těšit na řadu benefitů (5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, Multisport karta, firemní lekce angličtiny a další vzdělávání, možnost práce z domova, občerstvení a nápoje na pracovišti) a zajímavý vstupní plat.

Показать подробную информацию о вакансиях

Практика и подработка

Все, кто ищет и хочет работать в современной рабочей обстановке, с молодыми и отзывчивыми коллегами, участвовать во множестве корпоративных мероприятий и стать стабильной частью команды, свяжитесь с нами по электронной почте или посредствам контактной формы.

Показать подробную информацию о вакансиях

Самые распространенные виды деятельности:

- административная поддержка торговли

работа на ресепшен компании

 

Тип сотрудничества:

Договор о выполнении работ (ДВР)

 

Вознаграждение:

- 130 чеш. крон / час.

Сделайте первый шаг в правильном направлении

Отправьте нам свое резюме

У вас есть вопросы?
 

Вы все еще здесь? Вас интересует здоровое жилье? 
Скачайте нашего советчика, чтобы узнать подробнее.