Viladomy D. Měcholupy IV

Bytový areál s dokonalým komfortem

Úspěšný bytový dům nacházející se na pozemku v Dolních Měcholupech (Praha 10), za obecním rybníčkem, byl vystavený pomocí moderních technologií, realizován opět v nízkoenergetickém standardu. Návrh se zaměřil především na kvalitu bytů a terasy a zahradami, s cílem ctít soukromí a bezpečí. V projektu našlo spokojený domov celkem 45 rodin, přičemž v suterénu domu je k dispozici 53 parkovacích stání.

Všechny byty mají lodžie, terasy čí předzahrádky a především komfortní dispozice. Projekt byl úspěšně vyprodán ještě před kolaudací stavby.

Tato zajímavá stavba byla první větší realizací nízkoenergetického bytového domu v ČR. Specifické bylo využití  teplovzdušné vytápění s rekuperací tepla v každém bytě. Tento způsob vytápění a větrání spolu s tepelně technickými parametry obvodových konstrukcí posunuje dům do kategorie „nízkoenergetický", což v praxi znamená, že spotřeba tepla na vytápění dosahovala  hodnoty kolem 43 KWh/m2/rok.

Project in a nutshell

Location
Praha 10 - Dolní Měcholupy
Finished
2009
Type of project
Bytový dům
Real estate on offer
Byty
Number of floors
3
Number of units
43

DOLNÍ MĚCHOLUPY

Vila je umístěna na samostatném uzavřeném pozemku v Praze - Dolních Měcholupech. Pozemek se nachází ve vilové čtvrti s veškerou občanskou vybaveností, včetně školky, základní školy, několika restaraucí a obchodů. V nedalekém okolí jsou 3 lékaři a velké obchodní centrum Europark Štěrboholy, kde můžete trávit dlouhé hodiny nakupováním. Ve volném čase můžete využít golfové hřiště Hostivař, fitness centrum či cyklostezky. Lokalita nabízí také velmi dobrou dopravní dostupnost do centra Prahy a to buď deseti linkami MHD nebo automobilem.

Map of Location

Questions ?
 

Still here? And are you interested in healthy housing?
Download our advisor so you know how to get it!