U PERNIKÁŘKY 7

Exkluzivní pasivní bydlení

02/2017
Začátek prodeje
03/2017
Zahájení stavby
03/2018
Hrubá stavba
05/2018
Omítky
01/2019
Kolaudace
05/2019
Nastěhování

Luxusní energeticky pasivní viladům U Pernikářky 7 tvoří celkem 10 slunných, jižně orientovaných bytů se soukromými zahradami, lodžiemi nebo prostornými terasami. Architektonicky výrazná novostavba bude citlivě zasazena do atraktivní vilové čtvrti Hřebenky v Praze 5, kde nabídne klidné komfortní bydlení uprostřed zeleně. Vyšší patra nabídnou působivé výhledy do údolí Motolského potoka nebo na panorama Cibulky a Košíř. Přízemní byty se budou otevírat do privátních zahrad a svým majitelům tak poskytnou komfort rodinného domu. Nejnáročnější klienty jistě zaujmou dva exkluzivní penthousy s prostornými terasami a systémem chlazení.

Chybět nebudou společné prostory s atraktivním designem, výtah či sauna s relaxační zónou, vyhrazená pouze pro rezidenty. Vozidla budou autovýtahem svedena do podzemního podlaží, aby nerušila majitele bytů.

Výhradním prodejcem projektu je společnost Svoboda & Williams. Více informací nleznete na stránkách projektu.

Project in a nutshell

Location
Prague 5 - Smíchov
Expected completion date
01/2019
Type of project
Apartment house
Real estate on offer
Apartments
Number of floors
6
Number of units
10

PRAHA 5 - HŘEBENKY

Projekt U Pernikářky 7 je citlivě zasazen do exkluzivní čtvrti Hřebenka, která dýchá atmosférou prvorepublikových vil. Díky svému umístění v neprůjezdné ulici lemované alejí vzrostlých stromů a v blízkosti parku, nabízí klidné bydlení, vysokou míru soukromí a bohaté možnosti aktivního odpočinku. Nedaleko viladomu se nachází oblíbený park Ladronka, zahrada Kinských nebo vrch Petřín. K přednostem projektu patří i snadná dosažitelnost pulsujícího centra Prahy, včetně obchodní, zábavní a business zóny Anděl, která je rovněž významným přestupním uzlem MHD. Nejbližší zastávky autobusů a tramvají však jsou jen několik minut chůze od viladomu.

Map of Location

Flat pricelist

Flat number Type Floor State Price incl. VAT
Price w/o VAT
 
01.1 4+kk reservation --
01.2 4+kk reservation --
02.1 4+kk reservation --
02.2 3+kk reservation --
1.1 4+kk reservation --
1.2 4+kk reservation --
M 4.1 5+kk reservation --
M 4.2 5+kk reservation --
Flat number Type Floor State Price incl. VAT
Price w/o VAT
 
01.1 4+kk reservation --
01.2 4+kk reservation --
02.1 4+kk reservation --
02.2 3+kk reservation --
1.1 4+kk reservation --
1.2 4+kk reservation --
M 4.1 5+kk reservation --
M 4.2 5+kk reservation --
Available Verbal reservation Reservation

Prices above are tentative and for your information only. The final purchase price will be confirmed by the sales representative and becomes binding with the signing of purchase kontract.

Documents