Rodinné domy za Nadýmačem

Bydlení v rodinném domu 20 minut od centra Prahy

Developerský projekt Rodinné domy za Nadýmačem nabízí bydlení nové generace v nízkoenergetických komfortně zařízených rodinných domech s dispozicí 5+kk a pozemky o výměře 416 m2 a 394 m2 se nachází v malebné obci Uhříněves na okraji Prahy (Praha 22). Jedná se o dva totožné domy, kde je podzemní patro s garáží spojeno vnitřním schodištěm s 1. NP, kde se nachází 2 pokoje, koupelna, WC a obývací pokoj s kuchyňským koutem. 2. NP tvoří 2 ložnice, které mají přístup na velkou terasu a koupelna s WC.

Oba domy mají vysoký standard vybavení- mimo jiné sádrové příčky, dřevěná euro okna s trojskly, dřevěné plovoucí podlahy, nadstandardní obklady, dlažby a sanita apod. Jednou z hlavních výhod obou domů je pak dosažení mimořádně nízké energetické náročnosti.

Project in a nutshell

Location
Praha 10 - Uhříněves
Finished
2009
Type of project
Rodinné domy
Real estate on offer
Rodinné domy
Number of floors
3
Number of units
2

UHŘÍNĚVES

V této malebné obci vzdálené zhruba 20 kilometrů od centra Prahy je veškerá občanská vybavenost včetně mateřské a základní školy. Díky dobré dostupnosti autobusů MHD a nedalekého vlakového nádraží můžete již za 20 minut dosáhnout pražského centra. Klidná lokalita mimo centrum vám zaručuje klid a soukromí. Nákupní možnosti jsou v nedalekém Europarku Štěrboholy nebo v OC Chodov.

Map of Location

Questions ?
 

Still here? And are you interested in healthy housing?
Download our advisor so you know how to get it!