VZORKOVNY A DODAVATELÉ

Designco

Klientské centrum zajišťuje veškeré dispoziční úpravy a změny vybavení Vašeho bytu či domu v souladu s Vašimi individuálními požadavky. Po seznámení se se standardy vybavením Vaší nemovitosti zde tedy můžete projednat případné klientské změny.

Více informací o této společnosti na: http://www.designco.cz/

 Keramika Soukup

Keramika Soukup dodává obklady a dlažby pro privátní zákazníky i podnikatelské subjekty, kompletně zabezpečuje projekt od studie až po vlastní realizaci ve spolupráci s architekty, projektanty, designéry a stavebními firmami. Navrhuje optimální technologické postupy pro jakoukoli stavbu, a to s veškerým zajištěním pokládky zakoupeného zboží.                              

 


Bc. Jaromíra Vosátková
jaromira.vosatkova@keramikasoukup.cz
+420 724 811 844

SIKO

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ je pro všechny své zákazníky spolehlivým a inspirujícím partnerem. Usilujeme o to, abychom byli jedinou správnou volbou pro každou koupelnu a nově i kuchyni. Jsme sehraný tým profesionálů. Našim posláním je inspirovat každého k tomu, aby ze své koupelny či kuchyně vytvořil oázu pohody a relaxace. Nabízíme chytrá řešení s přihlédnutím k individuálním potřebám a možnostem zákazníka.

Aleš Tylinger
ales.tylinger@siko.cz
+420 739 605 204

 

Vetos - dveře a zárubně

Společnost Vetos se specializuje na vybavování interiérů. Hlavní skupinou produktů, které tato firma nabízí jsou dveře a zárubně, dřevěné podlahy, schody a okna od renomovaných výrobců. V současné době působí prostřednictvím třech poboček s 40 spolupracovníky.

 

Jan Kašpar
projekty2@vetos.cz
+420 602 207 081

Parket atelier

Společnost, nabízející širokou škálu podlahových krytin : škálu laminátových, bambusových a dřevěných podlah, včetně exotických dřevin. Opravdu širokou a zajímavou kolekci nabízejí i v průmyslových mozaikách.

Více informací o této společnosti na: www.parketatelier.cz/homepage.php


Zdeněk Kazda
zdenek.kazda@parketatelier.cz
+420 723 297 255

Elite Bath

ELITE BATH, člen skupiny SIKO, je nový, jedinečný, koncept koupelnového studia pro ty nejnáročnější. Pro ty, kteří se nespokojí s běžným standardem ve vybavení koupelen a mají vysoké nároky zejména na estetiku a design. Rádi se obklopují „čistou krásou“.

Více informací o této společnosti na: www.elitebath.cz/


Aleš Tylinger
+420 739 605 204

Podlahy KPP

Již 20 let dovážíme a distribuujeme kvalitní podlahové krytiny předních evropských výrobců s mnohaletou tradicí, zkušenostmi i moderní výrobní technologií. Specialitou v našem sortimentu jsou především dřevěné podlahy, na které se zaměřujeme od založení společnosti v roce 1993.

Více informací o této společnosti na: www.kpp.czGERBRICH, s.r.o.

Prokázané kořeny firmy sahají do roku 1897, od té doby tradice truhlářské výroby nebyla přerušena. Společnost se v současné době zabývá výrobou interiérových, protipožárních a bezpečnostních dveří včetně obložkových zárubní. Výrobní program je přizpůsobený i pro výrobu atypických výrobků včetně rámových stěn. Výroba probíhá v nově postaveném výrobním závodě vybaveném nejmodernějšími technologiemi.

Více informací o této společnosti na: www.gerbrich.cz

ARCHITEKTI

AB Atelier

JRD trvá na špičkové kvalitě všech svých projektů. Jen bezchybné provedení přípravných i stavebních činností ve svém výsledků zaručí skutečně komfortní a zároveň úsporné bydlení. Proto v oblasti architektonických návrhů, vlastních stavebních prací, dodávek vnitřního vybavení, ale i financí spolupracujeme jen s dlouhodobě prověřenými partnery, u kterých můžeme plně garantovat spolehlivost a pružnost.

Podlipný Sladký architekti

Tým architektů zajišťující kompletní projektovou činnost v oblasti návrhů obytných, administrativních a veřejných staveb, návrhů a designu interiérů. Z dílny tohoto studia pochází většina architektonických návrhů domů realizovaných JRD. Více na www.psarchitekti.cz.

MS Architekti

Naše společnost v průběhu uplynulých dvaceti pěti letech navrhla a projektovala široké spektrum komerčních nemovitostí a vedle toho i řadu rezidenčních objektů. V oblasti bydlení jsou přitom nedílnou součástí naší práce stále aktuální revitalizace a regenerace starších panelových domů. Přitom se nevěnujeme jenom samotným stavbám. Součástí našeho týmu jsou specialisté na krajinnou a zahradní architekturu a totéž platí pro tvorbu interiérů i bytového zařízení. Neustále usilujeme o to, aby naše architektonické služby byly maximálně efektivní.

 

DOT Architects

 

 

Questions ?
 

Still here? And are you interested in healthy housing?
Download our advisor so you know how to get it!