Kariéra v JRD

Kariéra
v JRD

Kariéra

Přidejte se k nám

Společnost JRD působí na českém trhu od roku 2003. Jako zastánce šetrného přístupu k přírodě se zaměřuje na výstavbu energeticky úsporných projektů a je lídrem na trhu nízkoenergetického a pasivního bydlení. Ve všech svých bytových projektech spojuje moderní technologie s ekologickým přístupem a minimalizuje energetickou náročnost staveb.

Přidejte se k nám

Kariéra

Naše hodnoty, kterých se držíme

Mise

  • Stavíme zdravé domovy

  • Posouváme hranice zdravého a ekologického bydlení

Hodnoty

  • Transparentnost

  • Odpovědnost

  • Týmovost

  • Autentičnost

  • Inovatiovnost

Aktuálně volné pozice

Zástupce vedoucího záručního servisu

Do našeho týmu Záručního servisu hledáme nového kolegu/ni. Oproti jednotvárné činnosti u počítače nabízíme práci v terénu, kdy poznáte stavařinu ze strany uživatele. Zavítáte na různé stavby, budete navazovat dobré vztahy s dodavateli a zároveň pečovat o naše klienty.

Jsme úspěšná česká developerská společnost vystavěna na ideálu propojení moderních technologií, ekologického přístupu a omezení energetické náročnosti staveb při jejich realizaci i provozu. Jsme vizionáři, a tak tomu je i v oblasti péče o klienta po předání bytu. Spokojený klient je pro nás nejlepší vizitkou. Naše práce začíná již v průběhu výstavby, při které přispíváme k výsledné kvalitě díla. V rámci naší práce reklamacím předcházíme již v průběhu výstavby.

Zobrazit detail pozice

Online marketingový specialista

V JRD Development stavíme zdravé domovy, ve kterých je radost bydlet. Zakládáme si na udržitelném přístupu k životu, proto se nevěnujeme jen developmentu, ale také obnovitelným zdrojům energie, alternativnímu nakládání s odpady a dalším aktivitám.


Do týmu právě hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici Marketingového online specialisty, který za sebou chce zanechat pozitivní sociální stopu.

Zobrazit detail pozice

Facility manažer

Hledáme pracovitého a sympatického kolegu nebo kolegyni se zkušenostmi v oblasti facility managementu. Budete se podílet na správě i celkové strategii rozvoje našich kanceláří JRD i dalších nemovitostí. Čeká Vás projednávání svých návrhů s TOP managementem a jejich následná realizace.

Zobrazit detail pozice

Projektový manažer - oblast energetika

Do týmu JRD Energo hledáme Projektového manažera, který má zájem o moderní energetiku a chce se rozvíjet v oblasti nových technologií energetiky.

JRD Energo - jsme experti v oblasti moderní energetiky. Zaměřujeme se na obnovitelné a druhotné zdroje energie - fotovoltaické, větrné a vodní elektrárny, energetické využití biomasy, biopaliva a energetické využití odpadů. Poskytujeme služby pro celý životní cyklus projektů uzpůsobené na míru potřebám našich zákazníků.

Zobrazit detail pozice

Specialista soudní podpory

Do našeho týmu v hledáme nového kolegu, který nám pomůže zkrotit agendu soudní podpory v oblasti právní argumentace k nemovitostem na základě katastrálních a územně-plánovacích informací. Pokud se vyznáš v problematice pozemků atd., čti dál.

Zobrazit detail pozice

Pozemkový development – vedoucí projektu

Jsme JRD, úspěšná a stabilní česká developerská společnost. Zdravé bydlení je pro nás nejdůležitější hodnotou a máme jej na paměti vždy během projektování, výstavby, následném provozu, ale i při samotném výběru pozemků. Chceme, aby se každý ve svém novém domově cítil dobře.

Do týmu zkušených odborníků JRD Property s.r.o. hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici Specialista rozvoje územních celků / Vedoucí projektu.

Zobrazit detail pozice

Vedoucí projektu / Projektový manažer

Do týmu právě hledáme zdatného kolegu nebo kolegyni na pozici Vedoucí projektu / Projektový manažer. Pokud umíte komplexně řídit projekt a splňujete všechny podmínky přijetí, jste pro nás ideální kandidát. V případě nástupu se můžete těšit na řadu benefitů (5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, Multisport karta, firemní lekce angličtiny a další vzdělávání, možnost práce z domova, občerstvení a nápoje na pracovišti) a zajímavý vstupní plat.

Zobrazit detail pozice

Praxe a brigády

Pro všechny, co hledají moderní pracovní prostředí, mladé a vstřícné kolegy, spoustu firemních akcí a zejména perspektivu stát se stabilní součástí týmu, ať se nám ozvou na uvedený email, nebo skrze kontaktní formulář.

Zobrazit detail pozice

Nejčastější činnosti:

- administrativní podpora obchodní činnosti

- práce na firemní recepci

 

Typ spolupráce:

- dohoda o provedení práce (DPP)

 

Odměna:

- 130 Kč/hod

Udělejte krok správným směrem

Zašlete nám své CV

Questions ?
 

Still here? And are you interested in healthy housing?
Download our advisor so you know how to get it!