VILADOMY DOLNÍ MĚCHOLUPY IV

Bytový areál s dokonalým komfortem

Úspěšný bytový dům nacházející se na pozemku v Dolních Měcholupech (Praha 10), za obecním rybníčkem, byl vystavený pomocí moderních technologií, realizován opět v nízkoenergetickém standardu. Návrh se zaměřil především na kvalitu bytů a terasy a zahradami, s cílem ctít soukromí a bezpečí. V projektu našlo spokojený domov celkem 45 rodin, přičemž v suterénu domu je k dispozici 53 parkovacích stání.

Všechny byty mají lodžie, terasy čí předzahrádky a především komfortní dispozice. Projekt byl úspěšně vyprodán ještě před kolaudací stavby.

Tato zajímavá stavba byla první větší realizací nízkoenergetického bytového domu v ČR. Specifické bylo využití  teplovzdušné vytápění s rekuperací tepla v každém bytě. Tento způsob vytápění a větrání spolu s tepelně technickými parametry obvodových konstrukcí posunuje dům do kategorie „nízkoenergetický", což v praxi znamená, že spotřeba tepla na vytápění dosahovala  hodnoty kolem 43 KWh/m2/rok.

Projekt v kostce

Lokalita
Praha 10 - Dolní Měcholupy
Rok dokončení
2009
Typ projektu
Bytový dům
Nemovitosti v nabídce
Byty
Počet podlaží
3
Počet jednotek
43

DOLNÍ MĚCHOLUPY

Vila je umístěna na samostatném uzavřeném pozemku v Praze - Dolních Měcholupech. Pozemek se nachází ve vilové čtvrti s veškerou občanskou vybaveností, včetně školky, základní školy, několika restaraucí a obchodů. V nedalekém okolí jsou 3 lékaři a velké obchodní centrum Europark Štěrboholy, kde můžete trávit dlouhé hodiny nakupováním. Ve volném čase můžete využít golfové hřiště Hostivař, fitness centrum či cyklostezky. Lokalita nabízí také velmi dobrou dopravní dostupnost do centra Prahy a to buď deseti linkami MHD nebo automobilem.

Mapa lokality