Novinky

Novinky

21.9.2022

Rezidence Michelangelova je ve finále soutěže Grand Prix Architektů – Národní ceny za architekturu. Hlasovat pro ni můžete i vy!

Náš energeticky úsporný projektu Rezidence Michelangelova postoupil jako jediný bytový dům do finále soutěže Grand Prix Architektů – Národní ceny za architekturu, kterou zaštiťuje Obec architektů a společnost Grohe. Do nejužšího výběru se dostalo celkem 50 projektů, z nichž bude mezinárodní porota volit celkového vítěze i držitele cen v jednotlivých kategoriích. Jednotlivé projekty budou představené v rámci Grand Prix Architektů Festivalu, jenž se koná 7. listopadu ve Veletržním paláci.

 

Rezidence Michelangelova je inspirovaná dílem významné renesanční osobnosti Michelangela Buonarrotiho. V projektu se nachází propracovaný systém moderních technologií, který zaručuje zdravé vnitřní prostředí: kromě tepelných čerpadel (určených k vytápění a chlazení podstřešních bytových jednotek), řízeného větrání s rekuperací tepla a fotovoltaických panelů jsme zde instalovali zcela nový typ vzduchotechnického potrubí Climaver® z plně recyklovatelného materiálu.

 

Pokud Vás náš projekt zaujal, můžete pro něj hlasovat od 19. září na webu https://www.gpaf.cz/nominace. Vítěz diváckého hlasování obdrží Cenu architektonické veřejnosti Grohe. Děkujeme!

Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.