HISTORIE SPOLEČNOSTI

01 / 2019

Dokončení projektu U Pernikářky 7

V klidné vilové čtvrti Hřebenky jsme dokončili luxusní projekt U Pernikářky 7. Architektonicky výrazný viladům nabízí působivé výhledy na panorama Cibulky a Košíř.

08 / 2018

První realizace zdravých omítek
v developerském projektu

V jednom z bytů projektu U Pernikářky 7 jsme realizovali jako první český developer zdravou omítku Baumit Klima. Tento prodyšný stavební materiál účinně reguluje relativní vlhkost vzduchu.

04 / 2018

15 let JRD a rozšíření kanceláří

15leté výročí založení jsme oslavili v přítomnosti zakladatele Passivhaus Institutu v Darmstadtu Wolfganga Feista. Za dané období jsme dokončili 19 projektů a významně rozšířili své kancelářské prostory v Korunním dvoře.

05 / 2017

Dokončili jsme poslední vilu luxusního projektu Vily Diamantica v nádherném prostředí Prokopského údolí na Praze 5. Všechny vily již mají své spokojené majitele.

10 / 2016

Dokončení poslední etapy projektu Park Hloubětín

Dokončili jsme třetí (a zároveň poslední) etapu Parku Hloubětín, který se tak stal nejrozsáhlejším pasivním projektem v České republice. Park v jeho areálu jsme předali k užívání veřejnosti. 

2016

Dokončili jsme druhou etapu projektu Ecocity Malešice a dva domy projektu Park Hloubětín.

2015

Dokončili jsme první dům projektu Park Hloubětín, na který se s polu s Ecocity Malešice jezdí dívat řada odborníků z ČR i zahraničí pro inspiraci a načerpání odborných znalostí.

08 / 2014

Dokončili jsme 1. etapu projektu Ecocity Malešice, který snese srovnání se špičkovými projekty, jako jsou SolarCity v rakouském Linci, Newgate ve Vídni, Vauban ve Freiburgu, nebo švédský Hammarby Sjöstad ve Stockholmu.

06 / 2014

V červnu jsme zkolaudovali luxusní komorní projekt Vila Na Výsluní s 15 pasivními byty, který poté v nejprestižnější realitní soutěži Best of Realty 2014 zvítězil v nejobsazenější kategorii rezidenčních projektů.

2013

V srpnu jsme začali na Praze 5 v unikátní lokalitě na okraji Prokopského údolí stavět zcela výjimečné luxusní bydlení Vily Diamantica. Připravujeme zde i další nízkoenergetický projekt Rezidence Trilobit.

2012

Dokončili jsme dva luxusní projekty - Vila Augustus s 9 nízkoenergetickými byty a pasivní projekt Vila Pod Altánem se šesti nadstandardně řešenými byty. Oba projekty získaly několik odborných i laických ocenění.

2008 - 2010

V lokalitě Prahy 10 jsme zrealizovali další tři bytové vily nazvané Viladomy Dolní Měcholupy 5, 6 a 7 s celkem 23 byty. V Uhříněvsi jsme dostavěli projekt Viladomy U Obory se 38 byty a projekt Rodinné domy Za Nadýmačem.

2009

Dokončili jsme developerský projekt Rezidence Dolní Měcholupy pro 43 rodin. Při výstavbě byly využity nové moderní technologie, fotovoltaická střešní instalace a vybudovali jsme zde i tzv. energeticky plusový byt.

2004 - 2008

Postavili jsme moderní nízkoenergetické třípodlažní bytové Viladomy Dolní Měcholupy 1, 2 a 3 s celkem 18 byty.

2003 - 2006

Zrealizovali jsme první projekty Vila Velká Chuchle a Vila Štěrboholy - první stavby s byty s teplovzdušným vytápěním a rekuperací tepla v ČR v komerční sféře. Vila Štěrboholy navíc měla střešní fotovoltaickou instalaci.

2003

 

Ing. Jan Řežáb založil společnost JRD.

Máte otázky ?
 

Stále jste tady? A zajímáte se o zdravé bydlení?
Stáhněte si našeho rádce, ať víte, jak na to.