Novinky - U PERNIKÁŘKY 7

Zpět na projekt
26.2.2019

Kolaudace projektu U Pernikářky 7 nabyla právní moci

Kolaudace luxusního projektu U Pernikářky 7, při níž proběhla kolaudační prohlídka, nabyla právní moci 1. února letošního roku. Energeticky pasivní viladům, který jsme realizovali v klidné vilové čtvrti Hřebenky, nyní zapisujeme na katastrálním úřadě a připravujeme na předání správci a klientům. Již brzy se tak budou moci do svých zdravých a komfortních bytů stěhovat první majitelé.

1.2.2019

Dokončili jsme luxusní projekt U Pernikářky 7

V těchto dnech jsme dokončili výstavbu dalšího energeticky pasivního projektu z našeho portfolia: U Pernikářky 7, který vyrostl v klidné vilové čtvrti Hřebenky. Při této příležitosti jsme uspořádali slavnostní setkání s investory a obchodními partnery, které se uskutečnilo … ledna přímo v prostorách nového viladomu s 10 luxusními bytovými jednotkami. Na naše hosty zde čekalo chutné občerstvení, ke kterému jim hrála vážná hudba.

9.1.2019

Nabízíme Vám novou službu – garantovaný nájem

Investiční byty se stále těší velké oblibě, protože představují jistotu stabilního zhodnocení vložených finančních prostředků. Majitelům těchto bytů proto nově nabízíme prostřednictvím prověřené externí firmy Bohemian Estates jejich pronájem a správu. Garantovaný nájem vlastníkům bytů  zajistí, že budou pravidelně dostávat příjem z pronájmu i v případě, že je byt právě neobsazený, a navíc nebudou muset řešit jeho opravy ani administrativu. Pro více informací kontaktujte cankarova@jrd.cz .

16.11.2018

Komorní projekt U Pernikářky 7 uspěl v prestižní soutěži Best of Realty

Náš energeticky pasivní projekt U Pernikářky 7 získal ocenění v 20. ročníku prestižní soutěže „Best of Realty − Nejlepší z realit 2018“ za vysoce kvalitní realizaci komorního bytového domu. Mezi vítěze nejsilněji zastoupené rezidenční kategorie ho zvolila sedmičlenná odborná porota, která hodnotila na základě několika hlavních kritérií - lokality, urbanistického a architektonického řešení, kvality realizace a úspěšnosti na realitním trhu. Na projektu U Pernikářky 7 navíc ocenila také „využití udržitelných technologií přispívajících k energeticky pasivnímu bydlení v novostavbě situované v oblíbené rezidenční lokalitě“. Autorem úvodního konceptu viladomu je architektonický ateliér KAAMA, jeho upravená verze pochází z pera studia Podlipný Sladký architekti.

11.11.2018

Energeticky pasivní projekt U Pernikářky 7 navštívili odborníci ze skandinávské společnosti Ramboll

  1. 27. října 2018 navštívili luxusní projekt U Pernikářky 7 odborníci ze skandinávské společnosti Ramboll, která se věnuje stavebně-inženýrské a poradenské činnosti v mnoha zemích světa. Exkurze, kterou zaštítilo Centrum pasivního domu, měla za cíl seznámit naše hosty s detaily energeticky úsporné výstavby v České republice a umožnit jim tak srovnání s vývojem, který probíhá ve Skandinávii. Představili jsme jim nejen postup stavebních prací, ale také udržitelné materiály a technologie, které standardně využíváme v našich projektech. V podobných akcích plánujeme pokračovat i nadále, protože budoucí rozvoj udržitelného stavebnictví v tuzemsku závisí na vzájemném sdílení znalostí a zkušeností odborníků napříč Evropou.

19.10.2018

Luxusní projekt U Pernikářky 7 byl nominován do 20. ročníku soutěže Best of Realty

Energeticky pasivní projekt U Pernikářky 7, u kterého aktuálně probíhá kolaudační řízení, postoupil mezi nominované projekty v prestižní soutěži „Best of Realty − Nejlepší z realit 2018“. Nejlepší projekty v nejsilněji zastoupené rezidenční kategorii zvolila sedmičlenná odborná porota složená ze zástupců Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí a dalších profesních sdružení, realitních makléřů, architektů či poradenských společností. Předání „realitních Oscarů“ proběhne na slavnostním galavečeru v Kongresovém centru České národní banky v Praze 1 ve středu 14. listopadu. Zde bude udělena i Cena čtenářů, jejíž vítěz vzejde z hlasování veřejnosti. Pokud Vás náš projekt zaujal, hlasovat pro něj můžete od 18. října na https://www.survio.com/survey/d/bestofrealty. Děkujeme!

25.7.2018

Energeticky úsporný byt v projektu U Pernikářky 7 se oblékl do zdravé omítky Baumit Klima

Jako průkopník v oboru energeticky úsporné výstavby podporujeme inovativní technologie, které přispívají ke komfortnímu vnitřnímu prostředí. Proto jsme jako první developer v České republice realizovali v jedné z bytových jednotek projektu u Pernikářky 7 zdravou omítku Baumit Klima. Tento extrémně prodyšný stavební materiál s mikroskopickými póry účinně reguluje relativní vlhkost vzduchu, protože je schopen pojmout velké množství vzdušné vlhkosti a v případě potřeby ji rovnoměrně uvolňovat do prostředí. Zároveň neobsahuje alergeny, škodliviny ani těkavé organické látky a působí jako přirozená ochrana proti mikroorganismům a plísním.

23.5.2018

Na projektu U Pernikářky 7 právě probíhá zateplování fasád

Stavební harmonogram luxusního projektu U Pernikářky 7 se nám daří plnit podle plánu. Dokončujeme nanášení vnitřních omítek a montáž skladby hrubých podlah. Práce se však nezastavily ani v exteriéru, kde právě probíhá zateplování fasád.

23.1.2018

Projekt U Pernikářky 7 bude mít již brzy hotovou hrubou stavbu

Již na přelomu února a března dokončíme hrubou stavbu luxusního projektu U Pernikářky 7, který vyroste do konce roku 2018 v atraktivní vilové čtvrti Hřebenky. Luxusní viladům v energeticky pasivním standardu, který zcela naplňuje představu o moderním bydlení v 21. století, disponuje 10 slunnými byty v dispozicích 3+kk až 5+kk. Jeho interiér navíc doplňuje lobby s nápaditým designem a společná sauna pro majitele bytů. V nabídce aktuálně naleznete poslední tři volné byty. Jeden z nich navíc získáte v rámci novoroční akce se zajímavou slevou.