Novinky - REZIDENCE ČERVENÝ DVŮR

Zpět na projekt
8.11.2019

Zkolaudovali jsme energeticky pasivní projekt Rezidence Červený dvůr

V těchto dnech jsme úspěšně zkolaudovali luxusní projekt Rezidence Červený dvůr s 15 energeticky úspornými byty, který se nachází v prvorepublikové vilové čtvrti v pražských Strašnicích. Komorní viladům je již zcela vyprodaný. Majitelům předáme jejich bytové jednotky ke konci roku a přejeme jim tímto šťastný a spokojený život v novém domově.

 

29.10.2019

Dny pasivních domů se blíží: zveme Vás na návštěvu projektu Rezidence Červený dvůr

Máme dobrou zprávu pro všechny zájemce o environmentálně šetrnou výstavbu. Jako již tradičně se zúčastníme oblíbené mezinárodní akce Dny pasivních domů, kterou organizuje - ve dnech 8. až 10. listopadu - odborné sdružení Centrum pasivního domu. Právě v tomto termínu se Vám otevřou „brány” několika desítek energeticky úsporných rodinných domů, bytů nebo veřejných staveb, s nimiž Vás detailně seznámí jejich stavebníci nebo majitelé. My Vás srdečně zveme na prohlídku luxusního energeticky pasivního projektu Rezidence Červený dvůr, u kterého aktuálně probíhá kolaudační řízení. Těšíme se na Vás 8. listopadu od 15.00 do 18.00 hod.     

20.9.2019

Výstavba luxusního projektu Rezidence Červený dvůr se blíží ke svému cíli: zbývá poslední volný byt!

Již brzy proběhne kolaudace komorního projektu s 15 energeticky pasivními byty Rezidence Červený dvůr. Aktuálně jsme se proto zaměřili na dokončovací stavební práce včetně finálních úprav předzahrádek, společných prostor a bytových jednotek. V novém viladomě zbývá poslední volný byt v dispozici 3+kk, jehož cena zahrnuje i prostornou předzahrádku, sklep a garážové stání v podzemním podlaží. Více informací naleznete v naší nabídce.

24.7.2019

Exkluzivní projekt Rezidence Červený dvůr je již téměř vyprodaný: zbývá poslední volný byt!

Aktuálně probíhají dokončovací práce na energeticky pasivním projektu Rezidence Červený dvůr s 16 luxusními byty, které se vyznačují velkoryse řešeným interiérem, špičkovým provedením a zdravým vnitřním prostředím. Nový komorní viladům je navíc citlivě zasazený do prvorepublikové vilové zástavby s funkcionalistickými prvky a akcenty. Pokud Vás náš projekt zaujal, nepropásněte svou šanci a kontaktujte nás. V nabídce již zbývá jen poslední volný byt v dispozici 3+kk doplněný prostornou předzahrádkou a garážovým stáním.

20.5.2019

Předzahrádky u nového projektu Rezidence Červený dvůr se již brzy zazelenají

V luxusním projektu Rezidence Červený dvůr již zbývají poslední tři volné byty v dispozicích 2+kk až 4+kk, u kterých právě dokončujeme terénní úpravy předzahrádek. Souběžně s nimi jsme zrealizovali opěrné stěny kolem uliční hranice pozemku. Výstavba energeticky pasivního viladomu tak zdárně spěje ke svému dokončení v létě letošního roku. 

9.5.2019

Festival Open House Praha 2019: otevíráme brány projektu Rezidence Červený dvůr

V druhé polovině května se uskuteční již pátý ročník festivalu Open House Praha, v jehož průběhu se otevřou brány 80 běžně nepřístupných budov a prostorů: historických paláců, reprezentativních vil, designových kancelářských prostor nebo výškových budov. Díky úzké spolupráci s Českou radou pro šetrné budovy jsme se rozhodli zapojit také a představit vám energeticky pasivní projekt Rezidence Červený dvůr – Realitní projekt roku 2018. Získáte tak jedinečnou možnost spatřit uplatnění současných trendů šetrného stavebnictví v praxi a zeptat se na vše, co vás zajímá.  

 

Srdečně vás proto zveme na návštěvu luxusního projektu Rezidence Červený dvůr s 15 energeticky pasivními byty, který veřejnosti zpřístupníme 18. května 2019. Nahlédnout budete moci i do tří volných bytů s předzahrádkou v dispozicích 2+kk až 4+kk. Těšíme se na vás! 

17.4.2019

Energeticky pasivní projekt Rezidence Červený dvůr vítá jaro v novém kabátě

Stavební práce na energeticky pasivním projektu Rezidence Červený dvůr probíhají podle plánu a jeho kolaudaci tak plánujeme v létě letošního roku. Nedávno jsme dokončili vnitřní omítky a podlahy, nyní se věnujeme finalizaci fasády a posledním úpravám předzahrádek. Ty budou součástí tří posledních volných bytů v dispozicích 2+kk až 4+kk, se kterými se můžete blíže seznámit v naší nabídce.

27.2.2019

Výstavba luxusního projektu Rezidence Červený dvůr se blíží k svému cíli

Výstavba energeticky pasivního projektu Rezidence Červený dvůr, jehož kolaudace by měla proběhnout na konci letošního léta, pokračuje podle plánovaného harmonogramu. Aktuálně dokončujeme vnitřní omítky a provádíme hrubé podlahy. Již za pár týdnů se navíc chystáme zahájit finální terénní úpravy předzahrádek. V rozestavěném projektu můžete stále vybírat ze tří volných bytů.

9.1.2019

Nabízíme Vám novou službu – garantovaný nájem

Investiční byty se stále těší velké oblibě, protože představují jistotu stabilního zhodnocení vložených finančních prostředků. Majitelům těchto bytů proto nově nabízíme prostřednictvím prověřené externí firmy Bohemian Estates jejich pronájem a správu. Garantovaný nájem vlastníkům bytů  zajistí, že budou pravidelně dostávat příjem z pronájmu i v případě, že je byt právě neobsazený, a navíc nebudou muset řešit jeho opravy ani administrativu. Pro více informací kontaktujte cankarova@jrd.cz .

29.12.2018

Exotický cedr u projektu Rezidence Červený dvůr je připravený na zimní sezónu

Při výstavbě energeticky úsporných projektů klademe důraz na citlivý přístup k životnímu prostředí a okolní přírodě. Jako součást luxusního projektu Rezidence Červený dvůr jsme proto zachovali více než stoletý cedr, který umocňuje kouzlo tohoto místa. Nedávno jsme kolem něj instalovali speciální krytí, které ochrání jeho kořenový systém před zimními mrazy a přispěje k jeho dalšímu vývoji.

25.11.2018

Energeticky úsporné projekty Rezidence Červený dvůr a Zelená Libuš uspěly v soutěži Realitní projekt roku 2018

  1. 19. listopadu 2018 proběhlo v rámci Realitního kongresu slavnostní vyhlášení vítězů soutěže Realitní projekt roku 2018, přehlídky nejoblíbenějších českých developerských projektů. Ocenění z této soutěže si odnesly dva naše projekty, na jejichž architektonických konceptech se podílelo studio MS architekti – Rezidence Červený dvůr a Zelená Libuš. Luxusní projekt Rezidence Červený dvůr v Praze 10 získal od odborné poroty Cenu architektů, bytový dům Zelená Libuš v Praze 4 Cenu veřejnosti. Děkujeme!

31.10.2018

Stavební práce na luxusním projektu Rezidence Červený dvůr probíhají podle plánu

V minulých týdnech jsme dokončili hrubou stavbu luxusního projektu Rezidence Červený dvůr, pokračování stavebních prací tak nadále postupuje podle plánu. Aktuálně se věnujeme realizaci vnitřních příček a instalací. Dokončení komorního viladomu s 15 energeticky pasivními byty, který je nominovaný do soutěže Realitní projekt roku 2018, plánujeme na podzim 2019.

26.8.2018

Dokončili jsme hrubou stavbu projektu Rezidence Červený dvůr

Právě jsme dokončili hrubou stavbu luxusního projektu Rezidence Červený dvůr s 15 energeticky pasivními byty. Generální dodavatel stavby, společnost Casta, se proto zaměřil na montáž vnitřních instalací a realizaci venkovních fasád, jejichž výslednou podobu inspirují detaily převzaté z exteriérů středomořských vil i místní prvorepublikové vilové zástavby s funkcionalistickými prvky. Dokončení projektu, jehož dominantou je více než stoletý cedr, plánujeme na podzim 2019. Aktuálně v něm zbývá 5 volných bytů.

30.7.2018

Hrubá stavba luxusního projektu Rezidence Červený dvůr se blíží svému dokončení

Dokončení hrubé stavby energeticky pasivního projektu Rezidence Červený dvůr plánujeme na přelom srpna a září letošního roku. Aktuálně probíhá vyzdívání 3. nadzemního podlaží a zahájili jsme práce na venkovních opěrných stěnách. Komorní viladům s 15 luxusními byty bude citlivě zasazený do prvorepublikové vilové zástavby s funkcionalistickými prvky a akcenty, jejichž vliv se odrazil v architektonickém konceptu studia MS architekti i návrhu řešení interiérových standardů. Kolaudace projektu v Praze 10 - Strašnicích, stíněného exotickým cedrem, proběhne na podzim 2019.

27.6.2018

Podpořte projekty Rezidence Červený dvůr a Zelená Libuš v soutěži Realitní projekt roku 2018

  1. listopadu 2018 proběhne v rámci Realitního kongresu slavnostní vyhlášení vítězů soutěže Realitní projekt roku 2018, která je přehlídkou nejoblíbenějších českých developerských projektů. Naše společnost do ní nominovala dva energeticky úsporné projekty – Rezidenci Červený dvůr s 15 luxusními byty a Zelenou Libuš s 66 byty a 600 m2 komerčních ploch. Na architektonických konceptech obou projektů se podílelo studio MS architekti. Pokud Vás naše bytové domy zaujaly, hlasovat pro ně můžete do 15. listopadu 2018 na webové stránce http://www.projektroku.cz/nominovane-projekty. Děkujeme!

26.6.2018

Získejte energeticky úsporný byt v Rezidenci Červený dvůr s mimořádnou letní slevou 705 000 Kč

Pomalu se blíží dokončení hrubé stavby luxusního projektu Rezidence Červený dvůr, ve kterém zbývá šest volných bytů. Aktuálně jsme pro Vás připravili zajímavou letní akci, ve které nabízíme bytovou jednotku 4+kk s předzahrádkou se slevou 705 000 Kč. Abyste se cítili opravdu komfortně, vysadíme na zahrádce vzrostlou zeleň, kterou pěstujeme ve vlastní lesní školce ve Vlašimi.

25.1.2018

Moderní technologie v Rezidenci Červený dvůr: ohřev teplé vody zajistí tepelné čerpadlo

Energeticky úsporný projekt Rezidence Červený dvůr s 15 byty nabídne díky moderním technologiím zdravé a komfortní vnitřní prostředí. Moderní (exklusivní) viladům se navíc stane prvním projektem JRD, který bude využívat tepelné čerpadlo k ohřevu teplé vody. Toto environmentálně šetrné zařízení s přírodním chladivem R744 tak zajistí ohřev vody pomocí tepla, které je odváděno v odpadním vzduchu z jednotlivých bytových jednotek v rámci systému rekuperace. Toto odpadní teplo je tak využito podruhé.