Novinky - KRATOCHVÍLE STOCHOVSKÁ

Zpět na projekt
30.5.2019

Vybrali jsme generálního dodavatele pro projekt Kratochvíle Stochovská

Energeticky pasivní projekt Kratochvíle Stochovská s 34 zdravými a úspornými byty má vybraného generálního dodavatele stavby: společnost TOMA Olomouc. Jeho základní kámen bychom tak rádi položili na konci června letošního roku. Nový bytový dům, který je již z poloviny vyprodaný, nabídne svým obyvatelům park s dětským hřištěm a pergolou nebo nadstandardní prvky pro cyklisty a majitele elektromobilů.

28.2.2019

Kratochvíle Stochovská nabídne mnoho nadstandardních prvků pro děti i dospělé

Energeticky pasivní projekt Kratochvíle Stochovská s 34 byty je určený pro příznivce aktivního způsobu života, kteří chtějí žít ve zdravém a komfortním prostředí. Nový bytový dům bude obklopený polo-uzavřeným areálem, který nabídne spolu se svým okolím mnoho zajímavých prvků pro děti i dospělé: stojany na kola u vstupu do objektu, plátěnou pergolu stíněnou vzrostlými stromy, venkovní gril a posezení, dětské hřiště nebo workout zónu se sportovními prvky.

31.1.2019

V novém projektu Kratochvíle Stochovská je již prodána více než polovina bytů

Výstavbu nového energeticky pasivního projektu Kratochvíle Stochovská v Praze 6 - Ruzyni plánujeme zahájit již na jaře letošního roku. Součástí nového projektu, který nabídne celkem 34 bytů, bude také park s dětským hřištěm nebo pergolou a nadstandardní prvky určené pro cyklisty. Aktuálně v něm zbývá 16 volných bytových jednotek v dispozicích 2+kk až 4+kk.

9.1.2019

Nabízíme Vám novou službu – garantovaný nájem

Investiční byty se stále těší velké oblibě, protože představují jistotu stabilního zhodnocení vložených finančních prostředků. Majitelům těchto bytů proto nově nabízíme prostřednictvím prověřené externí firmy Bohemian Estates jejich pronájem a správu. Garantovaný nájem vlastníkům bytů  zajistí, že budou pravidelně dostávat příjem z pronájmu i v případě, že je byt právě neobsazený, a navíc nebudou muset řešit jeho opravy ani administrativu. Pro více informací kontaktujte cankarova@jrd.cz .

27.12.2018

Vybíráme generálního dodavatele pro projekt Kratochvíle Stochovská

Výstavbu energeticky pasivního projektu Kratochvíle Stochovská v Praze 6 - Ruzyni plánujeme zahájit již v květnu příštího roku. Aktivně se proto věnujeme výběru generálního dodavatele, který bude odpovídat všem stanoveným kritériím. Více informací o novém projektu s 34 komfortními byty, jenž nabídne park nebo nadstandardní prvky určené pro cyklisty, naleznete v našem ceníku.

23.11.2018

Nový projekt Kratochvíle Stochovská navrhlo studio Podlipný Sladký architekti

Architektonický koncept energeticky pasivního projektu Kratochvíle Stochovská, ve kterém již máme prodanou téměř polovinu z 34 bytů, navrhlo studio Podlipný Sladký architekti. Bytový dům je rozdělený do dvou základních hmot se samostatnými vchody na severní fasádě, které jsou propojené krčkem v přízemí a suterénem. Obě části s poetickými názvy Hvězda a Šárka působí jednoduchým, hladkým a kompaktním dojmem. Lehkou hravost jim dodávají zapuštěné pásy barevně odlišné omítky spojující některá z oken. Střešní terasy ve 4. podlaží jsou dimenzovány tak, aby poskytly dostatečné soukromí a umožnily realizaci doplňkových konstrukcí – např. pergoly. Více informací o volných bytech naleznete v ceníku.

15.10.2018

Model projektu Kratochvíle Stochovská u nás v kanceláři

V příštím roce plánujeme zahájit výstavbu projektu Kratochvíle Stochovská s 34 energeticky pasivními byty. Čtyřpodlažní dům se dvěma vchody je navržený jako moderní rodinné bydlení s uzavřeným parkem, jenž nabízí mnoho příležitostí k aktivnímu trávení volného času – např. dětské hřiště, gril, work-out zónu nebo víceúčelovou pergolu. Jeho architektonický koncept jsme promítli do propracovaného modelu, který si můžete prohlédnout v našich kancelářích.

31.8.2018

Kratochvíle Stochovská představí standardy ve skandinávském stylu

Energeticky pasivní projekt Kratochvíle Stochovská nabídne svým rezidentům kvalitní standardy základního vybavení inspirované skandinávským stylem. V jednotlivých bytech se budou nacházet velkoformátové obklady a dlažba značky Marconi, sanitární keramika a zařizovací předměty značek Hansgrohe, Hüppe a Glacera. Dalšími standardy nového čtyřpodlažního domu se dvěma vchody budou okna s izolačními trojskly, která zajistí odhlučnění od okolí, nebo automatický systém řízeného větrání s rekuperací tepla zajišťující zdravé a komfortní vnitřní prostředí.

27.6.2018

Kratochvíle Stochovská nabídne soukromý park a řadu rozmanitých volnočasových aktivit (kratochvílí)

Rezidenční projekt Kratochvíle Stochovská s 34 byty je určený pro příznivce aktivního způsobu života, kteří chtějí žít ve zdravém prostředí. Nový energeticky úsporný bytový dům bude obklopený uzavřeným areálem, který nabídne řadu volnočasových aktivit pro rodiny s dětmi i singles. Děti zde naleznou hřiště s lezeckou stěnou, pro jejich rodiče nainstalujeme workout zónu se sportovními prvky nebo víceúčelovou pergolu k posilování vzájemných vztahů. Součástí projektu navíc budou prvky pro cyklisty – servisní stanice, myčka a stojany na kola.

3.5.2018

Zeleň v energeticky úsporném projektu Kratochvíle Stochovská bude zalévána dešťovou vodou

Energeticky pasivní projekt Kratochvíle Stochovská s 34 byty je navržený tak, aby byl co nejšetrnější k životnímu prostředí. K tomu přispěje nejen využití environmentálně šetrných materiálů a technologií, ale také realizace nádrže na zachycování dešťové vody, která bude sloužit k zálivce zeleně ve společném areálu. Malý park u projektu navíc nabídne sportoviště pro děti i dospělé (např. dětské hřiště s lezeckou stěnou nebo workout zónu) a víceúčelovou pergolu pro setkávání se sousedy a přáteli.

28.3.2018

Nový projekt Kratochvíle Stochovská bude blízko zeleně

Energeticky pasivní projekt Kratochvíle Stochovská vyroste v klidné lokalitě Prahy 6, která ukrývá mnoho zajímavých přírodních zákoutí. Budoucí obyvatelé 34 zdravých a úsporných bytů tak budou moci navštívit např. Oboru Hvězda se stejnojmenným letohrádkem nebo přírodní rezervaci Divoká Šárka s přehradní nádrží Džbán, kterou obklopuje sportovně-relaxační areál s golfovým hřištěm.

24.1.2018

Zahajujeme prodej bytů v novém projektu Kratochvíle Stochovská

Právě jsme zahájili prodej 34 energeticky pasivních bytů v novém projektu Kratochvíle Stochovská v Praze 6 - Ruzyni, jehož výstavbu plánujeme zahájit na jaře 2019. Čtyřpodlažní dům se dvěma vchody je navržený jako moderní rodinné bydlení obklopené areálem, který nabízí mnoho příležitostí k aktivnímu trávení volného času – např. dětské hřiště nebo víceúčelovou pergolu. Součástí projektu budou také nadstandardní prvky určené pro cyklisty a majitele elektromobilů. Všechny bytové jednotky v dispozicích 2+kk až 4+kk a velikostech 51 m2 až 108 m2 (doplněné o předzahrádku, balkon nebo prostornou terasu) naleznete v naší nabídce. Jejich kolaudace proběhne na podzim 2020. Ceník bytů najdete zde.