Novinky - GREEN PORT STRAŠNICE

Zpět na projekt
9.1.2019

Nabízíme Vám novou službu – garantovaný nájem

Investiční byty se stále těší velké oblibě, protože představují jistotu stabilního zhodnocení vložených finančních prostředků. Majitelům těchto bytů proto nově nabízíme prostřednictvím prověřené externí firmy Bohemian Estates jejich pronájem a správu. Garantovaný nájem vlastníkům bytů  zajistí, že budou pravidelně dostávat příjem z pronájmu i v případě, že je byt právě neobsazený, a navíc nebudou muset řešit jeho opravy ani administrativu. Pro více informací kontaktujte cankarova@jrd.cz .

2.1.2019

V projektu Green Port Strašnice realizujeme bydlení pro rorýse obecného

Při přípravě našich energeticky úsporných projektů vždy zvažujeme environmentální prvky, které přispějí k ochraně životního prostředí v dané lokalitě. Spolu s projektanty a ornitologem Mgr. Lukášem Viktorou jsme proto navrhli řešení pro umístění budek pro rorýse obecného v pasivním projektu Green Port Strašnice. Tyto budky se nazývají „rorýsovníky“ a jsou z dřevobetonové směsi, které dobře kompenzující prudké změny teplot, necháme vestavět přímo do izolace jednotlivých bytových domů tak, abychom ptákům umožnili pohodlný přístup. Na fasádě budou následně viditelné pouze 1 až 3 vletové otvory odpovídající rozměrům dané budky. Rorýsi samotní vyhledávají hnízdiště právě na lidských stavbách, a proto věříme, že se jim zde bude příjemně žít.

14.11.2018

Představujeme Vám čtvrtý letošní energeticky pasivní projekt Green Port Strašnice

Právě jsme uvedli na trh již čtvrtý letošní projekt Green Port Strašnice sestávající ze tří energeticky pasivních budov propojených obchodním parterem. V novém rezidenčním areálu vznikne 156 bytů v dispozicích 1+kk až 4+kk s předzahrádkou, lodžií nebo terasou, 1 270 m2 komerčních ploch pro budoucí obchody a služby a malý park s relaxačními prvky. Budoucím obyvatelům však nabídneme také společné prostory, jejichž součástí bude kočárkárna a nadstandardní prvky pro cyklisty (stojany na kola, venkovní myčka nebo servisní stanice), nebo možnost instalace nabíjecí stanice pro elektromobily. Více informací o projektu, jehož výstavba potrvá od září 2019 do podzimu 2021, naleznete zde: http://www.jrd.cz/cs/green-port-strasnice.html