777 889 955
CZ / ENRU

Projekt Zelená Libuš, Praha 4 - Libuš

ATMOSFÉRA MALOMĚSTA,
KOMFORT METROPOLE

VÁHÁTE MEZI VÝHODAMI BYDLENÍ V METROPOLI A KLIDEM MALOMĚSTA?
NA LIBUŠI NAJDETE OBOJÍ.


Libuš je jedna z nejklidnějších částí Prahy s neopakovatelnou maloměstskou atmosférou. Můžete si zde se svými blízkými užívat zeleň, klid a bezpečí, na které je Praha skoupá. Přitom do centra metropole se dostanete za třicet minut, na budoucí stanici metra za pět minut. Dopřejte své rodině zdravý, moderní a úsporný domov v klidném prostředí, ale s veškerým komfortem metropole. Nízkoenergetický dům s předzahrádkami, balkony a terasami je vyvýšený, oddělený od okolního terénu. To prohlubuje pocit bezpečí a komorní atmosféru bydlení.


Sedmipatrový dům nabízí 66 bytů ve velikostech od 1+kk do 5+kk.

Semmering

10 HLAVNÍCH VÝHOD PROJEKTU

  • Ideální rodinné bydlení v klidné části Prahy
  • V blízké budoucnosti stanice metra Libuš a konečná tramvaje
  • Zeleň a bezpečí maloměsta jen 25 minut od centra metropole
  • Promyšlená dispoziční řešení, příznivá kupní cena
  • Pasivní dům s předzahrádkami, balkony a terasami
  • 6x méně zatěžuje přírodu a ušetří vám až 50 % nákladů na provoz bytu
  • Zdravé vnitřní prostředí díky systému řízeného větrání
  • Plná občanská vybavenost
  • Sedmipatrový dům splňuje nejvyšší nároky na účelnost, estetiku a komfort
  • Byty 1+kk až 5+kk, krytá stání a veřejně přístupná stání

Lokalita

V přímém sousedství objektu vznikne 600 m2 nových obchodních ploch, jejichž charakter bude zvolen co nejpraktičtěji vzhledem ke každodenním potřebám místních obyvatel. V blízkém okolí najdete vše, co rodina potřebuje k pohodlnému životu: školky, školy, obchody, restaurace, lékaře i sportoviště. K procházkám po okolí vybízí přírodní památka V Hrobech se vzácnými druhy rostlin, Kamýcký lesoparkModřanská rokle nebo údolí Kunratického potoka. Blízko budete mít i do nejznámější vietnamské tržnice Sapa, ve které ochutnáte nejlepší Phó v Praze.

Budoucí obyvatelé nového domu se mohou těšit na ideální lokalitu kombinující bezprostřední sousedství volné přírody a snadné dostupnosti do centra Prahy.  V blízké budoucnosti bude v této lokalitě vybudována nová stanice metra trasy D a konečná tramvaje. To zvýší atraktivitu tohoto území a dojezdová doba do centra Prahy se zkrátí na minimum.

Slovo architekta

JE VOLENA JEDNODUCHÁ HMOTA DOMU.
PROPORČNÍ I MATERIÁLOVÉ ŘEŠENÍ JE ZCELA AUTENTICKÉ - ODPOVÍDAJÍCÍ SOUČASNÝM FUNKČNÍM A ESTETICKÝM POŽADAVKŮM. DŮM ZCELA PLNÍ POŽADAVKY A PŘÁNÍ BUDOUCÍCH OBYVATEL.


Dispoziční řešení

Jednoduchá, funkční řešení s orientací bytů – východ / západ. Je kladen důraz na maximalizaci ploch obytných místností. Navrhované řešení umožňuje propojení jednotlivých bytů, čímž je možné vytvořit ideální domov pro vícečlennou rodinu.
Jako standart považujeme u všech bytů minimálně balkon a sklep. Ve vyšších patrech jsou situovány byty s rozlehlými terasami. Všechny byty v prvním nadzemním podlaží mají předzahrádky.

Společné prostory v parteru nabízejí rekreační využití v zeleni, vlastní dětské hřiště, myčku kol a v neposlední řadě možnost vlastního pěstování ovoce a zeleniny.
 

VÍCE O DISPOZICÍCH

ZDRAVÉ ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ A MAXIMÁLNÍ ÚSPORA ENERGIÍ


Využíváme prvotřídní materiály a nejlepší dostupné technologie. Unikátní systém řízeného větrání zajišťuje celodenní přístup čerstvého vzduchu a udržuje jeho optimální vlhkost.
V místnostech se tak nemnoží bakterie ani plísně, pronikání prachu a pylu účinně zabraňují speciální filtry. Rušit vás nebude ani venkovní hluk.

Bydlení v ekologicky šetrném pasivním domě šetří přírodu i vaši peněženku.
Zatěžuje přírodu až 6x méně než běžná bytová výstavba a ušetří vám až 50 %
nákladů na provoz bytu.
 

Více o úsporách

květen 2017

Zahájení prodeje

říjen 2017

Zahájení stavby

červenec 2018

Hrubá stavba

prosinec 2018

Vnitřní omítky

květen 2019

Koulaudace

srpen 2019

Nastěhování